dan  Dołączył: 11 Sie 2006
  Kolekcjoner z Allegro...
Witam,

Historia aukcji uzytkownikow Allegro nie jest tajemnica, wiec podrzucam link do tej osoby:
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=7157349

Koles zwrocil moja uwage, bo zauwazylem, ze ostatnio kupuje prawie wszystko jak leci :shock: Zeby to byly jeszcze jakies wartosciowe sprzety... a on w wiekszosci kupuje ostatni chlam :-o Fascynacja lomofotografia posunieta do granic szalenstwa? :mrgreen:

Nie kapuje... :shock:

Macie jakies hipotezy?

[ Dodano: 2007-05-18, 13:14 ]
W miesiac 83 transackje... W tydzien 46...
 
Krzychoo  Dołączył: 13 Wrz 2006
Natręctwo na tle nerwicowym. Gość chce mieć pewność, że w dniu gdy ujrzy kadr swojego życia, choć jedna z tych małpek zadziała.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Aha - bym zapomnial - moja hipoteza:

Facet jest artysta, a sprzet potrzebuje do jakiejs gigantycznej instalacji.
 
Krzychoo  Dołączył: 13 Wrz 2006
Mam lepszą: gość poderwał rumuńską prostytutkę, która jest w głębi duszy zapalonym fotografem-amatorem.

 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
Jedni zbierają znaczki, ten zbiera aparaciki...
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Zbiera jednorazowki? Zbiera Smieny? Cos mi tu nie pasuje :-P
 
Krzychoo  Dołączył: 13 Wrz 2006
Jaka usługa taka zapłata. To tak tropem mojej teori :-)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Robi aparat 3d - ustawi te małpki na ogromnej ramie i jednocześnie naciśnie spust. :mrgreen:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Gwiazdor, jesli ustawi flash na "on" we wszystkich tych sprzetach, to blysk bedzie widoczny z ksiezyca :mrgreen:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Hmmm, to może buduje sobie Xenony do samochodu? 8-) Flasz wyzwalany sekwencyjnie w kilkuset aparatach. Ile trwa ładowanie lampy w takich złomach? ;-) Tylko musi ich dopupić jeszcze kilkaset. :-D
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
W handlu obowiazuje zasada taniej kupic drozej sprzedac. Wszyscy widza ze kupuje tanio, ja bym sie raczej zastanaowil komu mozna to drozej sprzedac... zwlaszcza w sezonie komunii... Moze na straganie przed kosciolem.

Jesli mam racje to za miesiac, za zarobione pieniadze kupi canona 30D:)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
kivirovi, jesli on ze straganu pod kosciolem potrafi upchnac smiene, to ja go chce do mojej firmy... :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
albo facet dorabia sobie życiorys kolekcjonując te szpargały, albo chce mieć na koncie wiele transakcji, albo zakłada muzeum
 

Janes  Dołączył: 26 Gru 2006
tref napisał/a:
albo facet dorabia sobie życiorys kolekcjonując te szpargały, albo chce mieć na koncie wiele transakcji, albo zakłada muzeum


Skłaniałbym się do tego, że chce nałapać pozytywów. Już mnie kiedyś (ze 4 lata temu) jeden taki przewiózł...nałapał chyba z 90 pozytywów (sprzedając głównie jakies p***** po 2 złote), a poźniej przewiózl mnie i jeszcze wielu innych na (łącznie) kupe kasy. Od tego momentu mam nauczke, żeby nie patrzeć tylko na cyferke przy loginie, ale także weryfikowac inne rzeczy przed kupnem. Wtedy byłem ok. 300 zł w plecy, bo niby było ubezpieczenie allegro, ale jak sie okazalo gość był zarejestrowany krócej niż miesiąc i wtedy takiego przypadku ubezpieczenie nie obejmowało. A policja....po pół roku umorzyła śledztwo :evil:
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
Ja sprawdzam tylko, czy dany allegrowicz sprzedawal/kupowal przedmioty o znacznej wartosci, ostatnio oraz czy komentarze sa od niebylejakich allegrowiczow. Czasem pytam tez o odbior osobisty, tak dla picu.
Czyli tez sie kiedys przewioze :(

Mnie sie tam wydaje, ze sprzedaz kompaktu z filmem wartego 8zl moze byc oplacalna przed impreza bo wiele osob nie ma aparatu, bo nie kupilo, zapomnial, a potem ulega ogolnej manii fotografowania wszystkiego wiec moze kupic za 20zl... Taki pomysl na biznes. Z komunia gorzej, chociaz pewnie nie kazdy komunista dostanie cyfrowke w prezencie.

Z drugiej strony od 23.04 do 18.05 68 komentarzy... bardzo podejrzane....
 
KoBold  Dołączył: 24 Kwi 2007
Moje typy:
a) wyjmuje szkła i robi guziki do koszul,
b) gra z kumplami w numerki (seryjne).
:lol:
 

Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
kivirovi napisał/a:
zwlaszcza w sezonie komunii... Moze na straganie przed kosciolem.


...nie jesteś w temacie...teraz "komunistom" funduje się operacje plastyczne" :-D
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
allegrowicz albo wyczuł przyszłościowy rynek zbytu na starocie albo żywi się tymi aparatami lub też sprzedaje jakimś lombardom i komisom z zyskiem choćby kilku złotych. obstaje przy ich jedzeniu :-P
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Czytałem waszą dyskusję i też myślę - łapacz pozytywów. Ale wszedłem w te aukcje i... nie, chyba jednak nie. Ostatnie 3 aukcje to 'Druchy' za 50-60 zeta, potem też, oprócz "złotówkowych" aukcji zdarzają się takie za kilkadziesiąt złotych. Jak na złapanie pozytywów, to po pierwsze, zbyt drogo, po drugie - tak sobie myślę, że na łapanie pozytywów lepsze by były jednak jakieś p***** za parę zeta z opcją "kup teraz", nie? Poza tym ta żelazna konsekwecja w wyborze... Raczej zwracająca przecież uwagę, niż "niknąca w tłumie", na czym by potencjalnemu oszustowi zależało (ten wątek najlepszym dowodem). Więc - albo artysta, albo szurnięty kolekcjoner :-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
davnes, podoba mi sie Twoja hipoteza :mrgreen: :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach