igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
Gdzie kupie k100 w Lublinie?!
Tak jak w temacie gdzie w Lublinie mógł bym się spodziewać sklepu z tym sprzętem?
Oprócz MM bo tam chodzi po 2600
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
igorkrupa, witaj na forum. Intryguje mnie męska forma w zdaniu w kontekście lusterka obok nick'a. Inna rzecz:
igorkrupa napisał/a:
gdzie w Lublinie mógł bym się spodziewać sklepu z tym sprzętem
hmm wynika, że sklepy w Lublinie pojawiają się nagle i równie szybko znikają. Czy ma to jakiś wpływ na ceny? Są niższe? :-P

Teraz poważnie, nie wiem jak jest w Lublinie, ale polecam wątek:
dobra cena na pentaksa] tam dowiesz się wielu ciekawych rzeczy
 

dyptam  Dołączył: 14 Kwi 2007
igorkrupa, w Lublinie w MM były po 2700, ja swoją kasetkę kupiłem w Agito za jakieś 2350 (to nie jest reklama, tylko sugestia), poszukaj w internetowych sklepach. Niestety Agito wycofało się z obiektywów Pentaxa i już ich nie lubię :-P
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
Cholerka nie widzi mi sie zamawianie przez internet :/
 

yourNIGHTMARE  Dołączył: 12 Maj 2007
Ja zamowilem i jestem zadowlony bo zaplacilem 2150 w zestawie Korpus+kit+torba+komplet aku z ladowarka :)
Fakt, ze czekalem sporo na dostawe bo 8 dni ale bylo warto przynajmniej zaoszczedzilem pare groszy i juz moge ogladac sie za jakims szkielkiem 70-300 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

dyptam  Dołączył: 14 Kwi 2007
Jak mi Pan w MM powiedział, że drożej niż w internecie, bo muszę zapłacić za wykładzinę i czyszczenie - wyzbyłem się złudzeń. Towar ze sklepu internetowego, przyszedł dobrze zapakowany i chyba w ciągu 3 dni. I nie dopłacałem za wniesienie na IV piętro.
 
porucznikx  Dołączył: 16 Maj 2007
yourNIGHTMARE napisał/a:
Ja zamowilem i jestem zadowlony bo zaplacilem 2150 w zestawie Korpus+kit+torba+komplet aku z ladowarka :)
Fakt, ze czekalem sporo na dostawe bo 8 dni ale bylo warto przynajmniej zaoszczedzilem pare groszy i juz moge ogladac się za jakims szkielkiem 70-300 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


A można wiedzieć gdzie zamówiłeś?
 

yourNIGHTMARE  Dołączył: 12 Maj 2007
porucznik wysle Ci na priv linka bo szczerze powiem ze nie wiem czy mozna na tym forum uprawiac pseudo reklame ;-) ;-) ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
yourNIGHTMARE, można pisać nazwy sklepów i ceny, można pisać opinie i własne odczucia.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref napisał/a:
można pisać nazwy sklepów i ceny, można pisać opinie i własne odczucia
Nie można wklejać zdjęć dużych mężczyzn z wielkimi członkami (nie, Tomecki?).
 

yourNIGHTMARE  Dołączył: 12 Maj 2007
a to dlaczego ??? czyzby jakies kompleksy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wiec ja kupilem w pixmani i jestem zadowolony jedyny problem to moze byc brak miedzynarodowej gwarancji, ale ja czesto przebywam w tamtych stronach wiec nie ma problemu, a poza tym mozna chyba dokupic takowa :)
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
Chyba mnie przekonaliscie i kupie na foto-net wydaje mi sie ze jest to sklep wzbudzajacy pozytywne wrazenie...
 
marcin711  Dołączył: 08 Sty 2007
Ja kupiłem w MM w Radomiu to tylko 100 km , a w promocji cena była 800 PLN niższa niż u nas.

W każdym MM są inne ceny, przejrzyj gazetki, podzwoń.

Ale racja ,że on line będzie pewnie najtaniej.
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
Patrzac po cenach i sumujac wszystko co chce kupic wyjdzie o wiele taniej niz w media czy w jakims sklepie a dzien czy dwa na czekanie mnie nie zbawi... dzieki wszystkim za odpowiedzi...
 

HIFI  Dołączył: 06 Maj 2007
Zobacz w poniedziałek 21-05 w MM "Aparaty fotograficzne bez VAT-u!".
Sprawdź po ile jest dzisiaj (pewnie cena poszła do góry) i jak podzielisz przez 1,22 to bedziesz wiedział po ile beda jutro.
 
porucznikx  Dołączył: 16 Maj 2007
ktoś już wie po ile w MM stoją dzisiaj K100D?

[ Dodano: 2007-05-21, 09:54 ]
No ludzie, to co robi Media Markt to jest po prostu szczyt.
Byłem dziś rano - promocja na foto -22% i co się okazało....? - cena po promocji wynosi 2294 zł!! Niech sobie wsadzą taką promocję, łaskawcy. Obok była kartka ze starą ceną rzekomo ponad 2700 zł, hehehe..
Czyli to jednak prawda, że MM przed tzw. promocjami podnosi ceny i od podniesionych dopiero stosuje zniżkę, czyli brak słów.
 
marcin112  Dołączył: 22 Maj 2007
W tej chwili w Wielkiej Brytanii - jessops jest promocja na kasetki - cena z kitem to L300. czyli po przeliczeniu na zlotowki tylko 1600zl.
Pomysl czy ktos by ci nie kupil i przywiozl.
marcin
 
porucznikx  Dołączył: 16 Maj 2007
Dzięki. Masz może jakieś namiary na sklep internetowy? Przecież w końcu jesteśmy w Unii, więc tylko shipping cost i bez żadnych ceł, VAT-ów itp, prawda?
 
marcin112  Dołączył: 22 Maj 2007
Promocja jest na http://www.jessops.com/ niestety nie sadze ze beda chcieli wyslac do Polski. Ale poszukaj w innych sklepach interenetowych w uk, moze w ktoryms sie uda.
 
tab  Dołączył: 15 Maj 2007
porucznikx napisał/a:
Dzięki. Masz może jakieś namiary na sklep internetowy? Przecież w końcu jesteśmy w Unii, więc tylko shipping cost i bez żadnych ceł, VAT-ów itp, prawda?


Fajnie żeby tak było. Jeśli w UK k100 +18-55 jest za 1600 to może u nas stanieje? Kilka dni temu w pewnym sklepie chcieli mi wcisnąć k100d za 3500 zł.


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach