e-cma  Dołączył: 19 Gru 2010
Serwis obiektywów Wrocław
Ostatnio wyjąłem z szafy moją pieczarkarnię (klik ) i postanowiłem dać ją do wyczyszczenia, w związku z tym szukam jakiegoś dobrego (i na studencką kieszeń) serwisu we Wrocławiu, który byłby w stanie zająć się odgrzybieniem obiektywu.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Śledząc forum odniosłem wrażenie, że kolega Grzechotnik się tym zajmuje. Ale mogę się mylić.
 

eyelet  Dołączył: 17 Lut 2010
Polecam Fotoplastikon na Psich Budach. Jednoosobowy serwis, ale gościu robi porządnie i IMO niedrogo. Zawszę idę od razu do niego.
 
e-cma  Dołączył: 19 Gru 2010
A dałby radę również z body cyfrowym? Bo mam zabrudzenie na matrycy, które czasami wychodzi na zdjęciach nieba...
 
maderos  Dołączył: 07 Lis 2013
SlicaR napisał/a:
Śledząc forum odniosłem wrażenie, że kolega Grzechotnik się tym zajmuje. Ale mogę się mylić.


Na moje pytanie o przegląd obiektywu, czekam do dziś ( z 23 stycznia zapytanie ).
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Nie zniechęcaj się, ja na przysłanie kupionych szkieł czekałem chyba ponad tydzień, ale poza tym bez zastrzeżeń 8-)
 
Frost  Dołączył: 13 Lut 2010
eyelet napisał/a:
Polecam Fotoplastikon na Psich Budach. Jednoosobowy serwis, ale gościu robi porządnie i IMO niedrogo. Zawszę idę od razu do niego.


Też korzystałem z tego serwisu i wszystko OK. Polecam.
 

eyelet  Dołączył: 17 Lut 2010
e-cma napisał/a:
A dałby radę również z body cyfrowym? Bo mam zabrudzenie na matrycy, które czasami wychodzi na zdjęciach nieba...


Jak najbardziej :) Czyściłem u Niego od razu lustro i całą komorę.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach