vector  Dołączył: 02 Maj 2006
Kasetka - jak się spisuje i czy się psuje?
Pentax K100D ;-) Ponieważ poprzedni wątek został zamknięty, a tu podobno nie zaglądają to możemy jeszcze raz. Jak już wiecie kobieta usilnie chce kupić syfrę, a ja ją usilnie od tego odciągam i teraz staneło na lodówce ;-D Ale tak poważnie - z biegiem czasu. Wady i zalety. Czym zastąpić odkurzacz? Czym wyprać moderatora? Gdzie można w miarę tanio kupić z tym lepszym szkłem, aby miała gwarancję EU ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
vector napisał/a:
Gdzie można w miarę tanio kupić z tym lepszym szkłem, aby miała gwarancję EU ;-)

wątek o dobrej cenie Pentaksa
sklepy w dziale FAQ

przenoszę do działu korpusy cyfrowe
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
aha to nawet w Hyde Park nie można swobodnie rozmawiać?

i to też zostało wywalone?

Witaj,

Otrzymujesz ten email ponieważ obserwujesz temat "został przesunięty do forum:
"Archiwum wątków"" na PENTAX@PL. W tym temacie użytkownik alkos napisał odpowiedź.
Możesz skorzystać z poniższego odnośnika aby zobaczyć odpowiedzi. Nie dostaniesz
więcej powiadomień dopóki nie odwiedzisz tego tematu.
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=85446#85446

--
Administrator Forum

[ Dodano: 2007-06-04, 12:32 ]
wiecie co chłopaki panowie moderatorzy... mordujcie sobie dalej to forum. Życzę stałego napływu świeżych idiotów i owocnych dyskusji.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
vector napisał/a:
aha to nawet w Hyde Park nie można swobodnie rozmawiać?


...zacytuje mojego profesora: Que penis aqua turbat?

To przed-ostrzezenie z mojej strony. Jeszcze troche i dostaniesz, niestety, zakaz pisania, jako ze masz juz dwa od innych.
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
jesteś gorszy niż zomo
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Panie, Panowie, Dzieci, Trole, Trefni osobnicy, Kosmiczne Psy, Vectory, inni!

Decyzje kolorowych są niepodważalne*. Z decyzjami kolorowych się nie dyskutuje, decyzje kolorowych przyjmuje się jako aksjomaty.
Jeśli komuś to nie odpowiada, niech zmieni forum, jeśli ktoś się nie będzie do tego stosował, otrzyma ostrzeżenie. Konstruktywne uwagi można zgłaszać na PW. Pomysły na rozwiązania konkretnych problemów w dziale technicze.

zespół administracyjny




*ustalenia z PPD poczynione z wieloma userami

 
byjek  Dołączył: 27 Maj 2007
wiecie co chlopaki tez delikatnie przeginacie, zamykacie czy usuwacie tematy osob nie tylko "niegrzecznych " jak vector, (chociaz wlasciwie strasznego nic nie robi), ale tez ludzi ktory poprostu sa zieloni i chca sie czegos dowiedzec, odsylanie zieleniakow do innego watku "podobnego "w niczym im nie pomaga, milej jest napisac prosta i szybka odpowiedz niz kombinowac zamykac przesowac i obrazac sie o byle co. jak osoba nowa na forum czyta cos takiego nawet sie nie zarejestruje bo ja to zniecheci, nie bedzie nowych i powstanie taka pentaxiana sekta, no chyba ze o to chodzi :-P
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
vector napisał/a:
jesteś gorszy niż zomo

A Ty zanudzasz przeokropnie! Twoj ostatni ciekawy dla mnie post dotyczyl papierow foto :-P

[ Dodano: 2007-06-04, 12:43 ]
byjek napisał/a:
i powstanie taka pentaxiana sekta, no chyba ze o to chodzi :-P

No jasne :mrgreen: :mrgreen: :-P

;-)

Prawda jest taka, ze kiedys moderatorzy nie mieli nic do roboty, a teraz maja. Niestety coraz czesciej zagladaja tu ludzie, ktorych interesuje draka, a nie wiedza i zabawa.

:-/
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Jeśli komuś to nie odpowiada, niech zmieni forum, jeśli ktoś się nie będzie do tego stosował, otrzyma ostrzeżenie. Konstruktywne uwagi można zgłaszać na PW. Pomysły na rozwiązania konkretnych problemów w dziale technicze.

Obserwuję od kilku tygodni to, co siędzieje na forum i cóż, chyba nie pozostanie mi nic innego, jak zastosować się do tego polecenia.
Sorry admini/moderatorzy, ale zaczeliście przeginać.
Jedna uwaga: autorytet tworzy się swoją osobowością a nie karami czy zakazami.
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
dan napisał/a:
A Ty zanudzasz przeokropnie! Twoj ostatni ciekawy dla mnie post dotyczyl papierow foto
Jak mam dyskutować na tym forum? jak napsize coś ciekawego o papierach foto, a na końcu dodam np. omijać ten pierd.... lab to wytną? To po co ta praca? Dzisiaj mi skasowali prawie wszystkie tematy, nie dlatego, że jestem NIEGRZECZNY jak to powiedział kolega wyżej, ale że jest upierdliwy bo walcze o swoje i wasze, a im się śmieje w twarz wytykając słabości. I to bardzo boli, bo ludzie nie mają dystansu do siebie ani do tego co robią. Więc jak tak dalej będzie to zostaną wątki wyjaśniające instrukcję obsługi i rozwijające myśl tandetnej ksiązki na temat fotografii. Po czym będą się upajać tym szambem i ciesząc zwycięstwem - tylko pytanie nad czym?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Michu napisał/a:
Jedna uwaga: autorytet tworzy się swoją osobowością a nie karami czy zakazami.

Autorytet rzeczywisty wsrod osob, ktore wyzywaja od dupkow w swoim 3 poscie? Ciezka sprawa ;-)
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
a może by tak moderatorzy zbierali co bardziej ciekawe wypowiedzi i robili z tego mały FAQ. To będzie mniej głupich pytań i mniej pracy... no ale szukanie tych właściwych treści to też widocznie ciężka sprawa ;-) Zwłaszcza kiedy moderator nie ma pojęcia o fotografii 8-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
vector napisał/a:
Jak mam dyskutować na tym forum?

Nie wiem. Ja tam stosuje jedna zasade - unikam sporow, ostrych dyskusji, prowokacji, malo czytelnej ironii itp. w kontaktach przez net. Chodzi o to, ze pewne rozmowy prowadzone na forach wchodza na zle tory i prowadza do konfliktu. Taka obserwacje mam.

 
byjek  Dołączył: 27 Maj 2007
hey we're pent@xians, photography board snobs, get out from our club.

to taka antyreklama ktora wysylacie nowym osoba odwiedzajacym forum :lol:

wlasciwie to ja juz nic nie mowie, bo zaraz bananem dostane :lol:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
byjek, wejdz sobie chocby do watku z powitaniami i zweryfikuj to co napisales :-P
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
dan napisał/a:
forach wchodza na zle tory i prowadza do konfliktu. Taka obserwacje mam.
a to ja jestem lepszy, bo mam nawet bogate doświadczenie :-DDDD
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Widzisz Dan...
Należy zastanowić się nad jednym. Skąd wzięła się owa frustracja Vectora. I zwalczać przyczynę, nie skutek. Pewnie, że zachował się w sposób niewłaściwy. Tylko że sajgon zrobił się, ponieważ nieumiejętnie mu wytłumaczono, że postąpił w sposób nieodpowiedni.
Bycie kolorowym, to nie dawanie ostrzeżeń i zamykanie wątków. To przede wszystkim dbanie o właściwą atmosferę na forum. A to można osiągnąć bez kar. Trzeba tylko chcieć.
Nigdy jeszcze nie spotkałem się z takim zamykaniem tematów na tym forum i tak gwałtowną reakcją kolorowych jak od 2-3 tygodni. Odpowiedzi adminów typu: zamykam wątek, było, poszukaj nigdy nie były charakterystyczne na tym forum. Aż do teraz. Sorry, ale z takim podejściem po prostu nie chce mi się tu zaglądać.
Czepianie się o byle co. Najdrobniejsza uwaga około polityczna traktowana jest jak przestępstwo. Sorry - uważam, że polityki być nie może, ale są pewne granice. I patologicznie kurczowe wystrzeganie sięczegoś takiego jest dla mnie chore. Amerykańska poprawność polityczna się kłania i to, do czego to doprowadziło.
Pytanie: dlaczego teraz zabieram głos?
"Najpierw przyszli po komunistów, ale nie protestowałem, bo nie byłem komunistą.
Potem przyszli po Żydów, ale nie protestowałem, bo nie byłem Żydem.
Potem przyszli po związkowców, ale nie protestowałem, bo nie byłem związkowcem.
Potem przyszli po katolików, ale nie protestowałem, bo byłem luteraninem.
Potem przyszli po mnie... i nie było już komu protestować."

Pastor Martin Niemöller

 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
Michu napisał/a:
Tylko że sajgon zrobił się, ponieważ nieumiejętnie mu wytłumaczono, że postąpił w sposób nieodpowiedni.
to nie tak. Zaczęło sie od tego, że:

w odpowiedzi na jeden post napisałem komuś, że gada głopoty. Po intewencji zorzyka zmieniłem, głopoy na "ale to trochę nie tak". W innym wątku wyrażenie "k**** drogie" ująłem jako (zorzyk cenzura) co miało być żartem i się zaczęło. Kolorowi naświnili pod tematem i zamknęli wątek. Wszystko co zostało napisane ad. tej sytuacji poszło do "archiwum", którego nikt nie widział i nie zobaczy. I to nie jest frustracja, tylko walka z ludzką głupotą, której nie toleruję. Zniosę wszystko, chamstwo, gradobicie, koklusz, wojnę ale jak mnie zaleją głupotą to wychodzę z siebie. To tak samo jak bym powiedział, że Michu ma fajnego avatara, a Michu by się przyczepił, że posługuje się jego nickiem!... Ot, sedno problemu.

PS. Ponieważ znowu padło zorzyk więc włączam stoper ;-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
vector, wyluzuj, generalnie każdy dba o tym, żeby na forum było miło, staramy sobie nie robić przykrości i nie nadużywać słów uznanych za niecenzuralne.
A w tej chwili usiłujesz zrobić prowokacje, po co to komu?
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
Yghm.... temat dotyczy kasetki, czy jakiejś zwady?

Bo jeśli kasetki, ,to moja odpowiedź brzmi:
K100 - spisuje się rewelacyjnie i (odpukać w niemalowane) przy 8000 klapnięć migawki nie ma żadnych symptomów, by świetnym aparatem przestał być :-)
Kobiecie można kupić, lecz z manualnymi szkłami jest dość ciężki. Pozostają kit-y.
Moja córa radzi sobie świetnie. Wytrzymuje jakieś pół godziny i potem oddaje aparat. :-)

Pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach