Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
Perfumy
Nie wiem czy było, jeśli nie, to może pogadamy, o zapachach ?
Czy i jakie zapachy preferujecie ?
Osobiście używam marek od slektywnych po głęboką niszę.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Yeah!
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Jakie perfumy polecacie na wycieczkę po poznańskich lokalach z wódką i zakąską?
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Opiszon, oczywiście wyłącznie perfumy o nazwie "Bania u Cygana". Tylko te wytrzymają do rana.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
opiszon, "Brutal" tylko tego nic nie przebije.
 
zloty_2000  Dołączył: 27 Wrz 2010
"Old Spice" mi się tu widzi i mamusia wyjeżdżająca z podajnika kul do kręgli :mrgreen:
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
Chyba moje ulubione: Davidoff Echo

Aktualnie używam trzech:
- Oriflame Glacier Rock - krótko się utrzymują niestety
- Paco Rabanne 1 Million - chyba najmocniejszy zapach, długo się utrzymuje.
- Lacoste Red - też niezły.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja najczęściej "Lacoste Essential". Obecnie na co dzień "Giordani Man Incontro". Dostałem też w prezencie "Terre D'Hermes". Bardzo trwała i dość intensywna. Pzdr
P.S.
Tak się zacząłem zastanawiać: forum fotograficzne a zeszło na męskie ozdobniki. Czyżby niektóre flakony też dało się zaadoptować pod nasz system ? :mrgreen:
 
Grzechotnik  Dołączył: 27 Paź 2008
Tylko Amouage lepszych nie ma :mrgreen: zapachów mają dość dużo, ale ja używam Opus V i Fate.
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
O, Grześ. Moje ulubione Amłaże to Opus VI, Opus IV, Epic, Interlude i Reflection. Co do Opusa V, to dla mnie troszkę zbyt kwiatowy, ale w sumie jest genialny. Czy lepszych nie ma ? trudno się nie zgodzić choć gusta są różne, na pewno jakość Amłaża jest jedną z najlepszych. Spróbuj Grześ Puredistance M, coś pięknego, tylko cena odstrasza, 1200 pln za 60ml, to więcej niż Amłaże. Muszę Cie tez zasmucić. Po ostatniej reformulacji, to już nie jest ten sam Amłaż :-(

Opiszon, do lokalu bardzo dobrze sprawdza się 1 Milion PR.
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Egoist.
 
Kadet80  Dołączył: 28 Lis 2013
powalos napisał/a:
Dostałem też w prezencie "Terre D'Hermes".


dla mnie zapach numer 1.
z innych zapachow uwielbialem Very Valentino (niestety juz nie jest produkowany) ->
 

laaval  Dołączył: 07 Paź 2011
Bardzo lubię Opium od YSL.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Xtol z rana, ultrafix odourless wieczorem. Najlepiej spryskać cały fartuch dla pewności. Zaletą tych zapachów jest nieulotność. Na dłuższą metę zapachniaja nawet ceramikę :-P
 

wulfel  Dołączył: 12 Sty 2009
Yodeyma ma fajne odpowiedniki oryginałów w dobrej cenie, np wspomniany tu 1 Million. Rozprowadzam je ale nie będę sobie robił reklamy, wszystko jest w necie.
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Od paru już lat podstawą jest Burberry Touch for men. Poza tym też Calvin Klein - Truth.
 

duzyalf  Dołączył: 07 Lip 2017
Re: Perfumy
No to szpadle w dłoń i odkopujemy :-P

Prorok napisał/a:
Nie wiem czy było, jeśli nie, to może pogadamy, o zapachach ?
Czy i jakie zapachy preferujecie ?
Osobiście używam marek od slektywnych po głęboką niszę.

Taka sama sytuacja u mnie. Choć ostatnio więcej rozczarowań napotykam w głębokiej niszy (podejście też mi się trochę zmieniło), to jednak jest kilka perełek. Generalnie chyba najbardziej lubianą przeze mnie marką jest Xerjoff ;-)
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Moje typy, których używam od dawna, to:
- Montale Red Vetiver: https://www.notino.pl/mon...ana-dla-mczyzn/
- Chanel Bleu de Chanel: https://www.notino.pl/chanel/bleu-de-chanel/
- Givenvhy Gentleman Only oraz Intense: https://www.notino.pl/giv...a-dla-mezczyzn/
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
Re: Perfumy
duzyalf napisał/a:
No to szpadle w dłoń i odkopujemy :-P

Prorok napisał/a:
Nie wiem czy było, jeśli nie, to może pogadamy, o zapachach ?
Czy i jakie zapachy preferujecie ?
Osobiście używam marek od slektywnych po głęboką niszę.

Taka sama sytuacja u mnie. Choć ostatnio więcej rozczarowań napotykam w głębokiej niszy (podejście też mi się trochę zmieniło), to jednak jest kilka perełek. Generalnie chyba najbardziej lubianą przeze mnie marką jest Xerjoff ;-)


Jeszcze nie tak dawno byłem zauroczony rzeczona, głęboką niszą. Zachwycały mnie zapachy trudne, w ogóle niezrozumiale dla otoczenia, wręcz śmierdzące. Ale to już za mną, opamiętałem się:)
Na tę chwilę moimi top markami sa Amouage i Xerjoff.

Skoro to forum foto, to może wrzucajmy tu ładne, własne fotki flakoników. To.tak dla urozmaicenia.
Może zacznę...
Xerjoff Naxos...


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach