galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Drzewo omszałe:

 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
O kurczę. Pierwsze skojarzenie - sam nie wiem czemu - patrząc na zdjęcie ( omszała część ), to jakaś pozycja z kamasutry :-D

Dobra fota :-B
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Prorok, Nie widziałem tego wcześniej, ale... masz rację!
:lol:
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
apemantus - bardzo ciekawie wypatrzone: poziome linie w różnych kolorach przecięte pionowym elementem. Bardzo mi się podoba.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Dziękuję.
Narobili mi na tym forum apetytu na rzepak, więc wybrałem się wczoraj na najbliższe Gdańskowi Żuławy.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
apemantus, dla mnie super fotka. :-B
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Dzięki, mam więcej z tej "sesji" , ale chyba muszę przysiąść i zlikwidować przewody i słupy energetyczne ;-)
Te same drzewa

I jeszcze takie "cuś"
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Przydrożne "rokity" zawsze ciekawie wyglądają. I wcale nie muszą to być pejzaże z Mazowsza.
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
galex - :-B
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
apemantus - to była bardzo udana sesja :-B
O tych słupach i przewodach energetycznych to tak całkiem bez powodu wspomniałeś ? :-)
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Jakaranda napisał/a:
O tych słupach i przewodach energetycznych to tak całkiem bez powodu wspomniałeś ?

Nie. Rozważam następnym razem zabranie odpowiedniej ilości materiałów wybuchowych i oczyszczenie krajobrazu z tych szpecących dodatków :mrgreen:
A tak poważnie, słupy i przewody (a raczej ich obecność na zdjęciach) irytują mnie najbardziej. Nawet w widoku z okna "polubiłem" już kominy pobliskiej elektrociepłowni, a do nich nie mogę się przekonać. ;-)
Poniżej przykład

Pozdrawiam.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W niedzielę, stając przy polu z rzepakiem, też uważałem, żeby nie było żadnych wiszących przewodów. W sobotę przejeżdżałem obok malowniczego pola, ale centralnie stał na nim słup trakcji energetycznej.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
No właśnie. Na dodatek ja nigdy nie jestem zadowolony z efektów "usuwania" ich .

[ Dodano: 2020-05-14, 10:22 ]
Ale prąd w domu chcę mieć! :-)
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
A tak! Prąd w domu musi być.
Kiedyś, na zdjęciu na którym mi zależało, miałam linię wysokiego napięcia przez cały horyzont. Łatwo nie było, bo były chmury.
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Przy okazji eksperymentów z JA6.0 : filtr czerwony + polaryzacyjny. Wyszło pseudo IR

 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Wierzby na drugim zdjęciu jak czarownice.
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Jak punki ;-)
:-B
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Taką sosnę zauważyłem w lesie . Zdjęcie powinno być w pionie .

 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
JacekK , pierwsze :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach