superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
AUTO REVUENON MC 300mm
Miał może ktoś styczność z takim szkiełkiem? Bo przydała by mi się długa lufa, właśnie coś takiego. Zna ktoś to cudo?

link do aukcji

i czy się opłaca za taką kasę?

Pozdro
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
mysle, ze jak na taka lufe to nie jest drogo. Nie jest co prawda za jasny, co przy tej dlugosci ma znaczenie, ale w tej cenie cos rozsadnego znalezc u nas bedzie ciezko.
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
Dzieki asklop
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
Wyglada identycznie jak moj Vivitar 300/5.6 wiec penie to ta sama konstrukcja.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
A jak się sprawdza Twój Vivitar? Jesteś zadowolony? Może jakieś przykładowe fotki?
Pozdrawiam
Mirek
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
prawde mowiac to jeszcze nie wiem bo k100-ke mam od 2 dni i jeszcze nie zdazylem zebrac szczeki z podlogi po pierwszym kontakcie... wkrotce potestuje i wrzuce jakies foty
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
zy napisał/a:
i jeszcze nie zdazylem zebrac szczeki z podlogi po pierwszym kontakcie...


kurka, w tak mlodym wieku i juz sztuczne wypadajace szczeki. A fuj :-P
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
Mirek- to Ty mnie uprzedziłeś? Wiedziałem, że tak będzie :evil: :evil:
 
beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
No wlasnie, kto mi go sprzed nosa sprzatnal?? :evil:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
zy gratuluje zakupu. Gdy spotkalśmy się na rynku, w ramach przekazania 50, mówiłeś, że jeszcze nie masz a chciałbyc mieć k100d. Widze że długo nie czekałeś ;-) :mrgreen: Gratuluje
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
awakqwq, dzieki, teraz wiem ze i tak za dlugo czekalem :-)
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Ano jam go kupił. Przepraszam, że Was uprzedziłem. Wszedłem na aukcję (sprawdzam od czasu do czasu co się dzieje na Allegro), pięć sekund na decyzję i kupiłem. Przy okazji od sprzedającego allegrowicza nabyłem 28 mm i właśnie do mnie idą. Na razie mam szafę obiektywów i nie mam ich do czego podpiąć - jeszcze się nie zdecydowałem K100 czy K10, z jednym kitem czy z dwoma. A może K200? Cholera, jeszcze bez aparatu, a już chory na obiektywy. Ale nie mam jeszcze żadnych limitedów!!!
Pozdrawiam
Mirek
 

tofik  Dołączył: 19 Lut 2007
superkomornik napisał/a:
Mirek- to Ty mnie uprzedziłeś? Wiedziałem, że tak będzie :evil: :evil:


superkomornik-Możliwe ze ja na dniach będę pozbywał się swojego Vivitara 400mm/5,6 napisz do mnie jesli byłbyś zainteresowany... na 100% będę wiedział za 2 tyg. co i jak.
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
400/5,6 to ja też byłbym zainteresowany, ale nie na 100%. No i zależy też ile wyjściowo byś za niego chciał.
Oj, coś mi się zdaje, że bez aukcji się nie obędzie, choćby tu na forum Pentaxa ;-)
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
wrzucam pare obiecanych fotek, ustrzelilem kota i pare innych rzeczy. zdjecia z reki, sr on, robione w jpg, na ruszone nie wygladaja ale kto wie... to zaden powazny test, ale przykladowe fotki

wg mnie radzi sobie zupelnie wporzadku, moze nie jest demonem ostrosci ale do takich celow do jakich go bede uzywal (zdjecia wlasnie z reki, do jpga, odbitka <A4) w zupelnosci wystarczy. na wielkosc ekranu wygladaja jak dla mnie calkiem OK, na 100% powiekszeniu juz ciut gorzej (ale tez nie mam do czego porownac). zycze milego uzywania

Vivitar 300/5.6:
http://zy.phpnet.us/zdj/Vivitar_300_5_6/
 

Siwy177  Dołączył: 27 Sie 2015
Re: AUTO REVUENON MC 300mm
superkomornik napisał/a:
Miał może ktoś styczność z takim szkiełkiem? Bo przydała by mi się długa lufa, właśnie coś takiego. Zna ktoś to cudo?

i czy się opłaca za taką kasę?

Pozdro


Odświeżę temat . Właśnie nabyłem ten słoiczek . Jutro postaram się potestować

 
jancewicz  Dołączył: 30 Cze 2014
Siwy177 napisał/a:
Odświeżę temat . Właśnie nabyłem ten słoiczek . Jutro postaram się protestować


Nie lepiej było celować w Taira 3s?
 

Siwy177  Dołączył: 27 Sie 2015
jancewicz napisał/a:


Nie lepiej było celować w Taira 3s?


Możliwe że byłoby lepiej . Ale trafiłem go za 10 euro więc.......... trudno było nie wziąć . Pomijam fakt że jest jak nowy , Jak by został wyjęty prosto z kartonika
 

Makler  Dołączył: 09 Mar 2009
jancewicz napisał/a:
Nie lepiej było celować w Taira 3s?
to zależy czy chcesz przypakować przy okazji czy tylko zdjęcia robić. Tair jest jaśniejszy i może ostrzejszy ale wagowo to zupełnie inna liga :-) .
 
jancewicz  Dołączył: 30 Cze 2014
Siwy177 napisał/a:
Ale trafiłem go za 10 euro więc


więc nie ma tematu...

[ Dodano: 2015-10-03, 20:01 ]
Makler napisał/a:
to zależy czy chcesz przypakować przy okazji czy tylko zdjęcia robić


2 pieczenie na jednym ogniu... ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach