matb  Dołączył: 02 Lis 2006
  kawaleczek miejsca w sieci
Pewnie był takie temat, ale coś znaleźć nie mogę (no dobra - trochę leniwy jestem i nie przykładam się do szukania ;-) . Ale do rzeczy:
serwer, który do tej pory gościł moją skromną stronę wuwuwu podziękował mi za współpracę i muszę sobie nowe miejsce znaleźć. Tylko pojęcia nie mam, gdzie szukać, czego oczekiwać itd.
W sumie nie potrzebuję nic szczególnie specjalnego. Byle transfer był znośny i działało to w miarę bezawaryjnie. Nie musi być drogie ;-) Nawet lepiej, żeby takie nie było. Miło by było, żeby oferowano domenę, ewentualnie ze 2-3 adresy e-mail (choć niekoniecznie). Na MySQL'ach to się kompletnie nie znam, nie używam. I fajnie by było, żeby cena nie rosła dramatycznie po roku używania, bo "promocja" była wyszła. Bez żadnych reklam itp., limitów godzinnych czy dziennych itp.!
W sumie to pewnie będę tam trzyma jakąś własną galeryjkę (pewnie nawet bez flasha, bo nie lubię) i jakiś serwis typu "ja to ja" dla siebie, rodziny i znajomych. Nic szczególnego.
Więc poproszę, doradźcie jakieś coś, gdzie warto takich usług szukać?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Od kilku lat korzystam z Republiki Pro za 36,- zł/rok. może Ci spasuje?

Ale poczty w komplecie nie ma.

Wygląda na to, że opcja Ja w Sieci jest pocztą (6 aliasów) za 99,- zł/rok.
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
Poszukaj na allegro taniego hostingu... Ja kupiłem za chyba 20-30zł rocznie 800MB miejsca, 6GB transferu miesięcznie... Do normalnych zastosowań wystarczająco
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Może być coś takiego?
http://60free.ovh.org/pl/index.html
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
Ja generalnie w przypadku hostingu jestem przeciwnikiem (albo raczej: nie jestem zwolennikiem) darmowych rozwiązań... Często jest tak, że na początku entuzjaści obiecują "nigdy reklam!"... zmieniają zdanie po paru miesiącach jak muszą zapłacić za nadmiarowy transfer generowany przez użytkowników darmowych kont bez limitów... I kończy się jak z prv.pl....
 
goldenSo  Dołączył: 01 Cze 2007
korzystam z webd.pl działa sprawnie, bdb stosunek cena/parametry
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
http://host247.pl/hosting.php

Korzystam z ich uslug od kilku lat. Hosting wykupilem przez Allegro, bo byl tanszy niz w cenniku i dostalem kilka bonusow (wieksza ilosc domen, e-maili, baz etc.). Jest zblizony parametrami do pakietu 'srebro'. Place 39zl za rok.

Przez ten dlugi czas nie zarejestrowalem zadnych przerw w dostawach uslugi. Polecam.

[ Dodano: 2007-06-09, 09:24 ]
Aha - serwery maja zlokalizowane w Niemczech.

Z tego co widze na Allegro wynika, ze za te 39zl aktualnie mozna miec duzo wiecej. Warto jednak sprawdzic opinie o dostawcy i zapytac, gdzie zlokalizowane sa serwery.
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
www.klatka.pl polecam. 40 zł za rok, wszystko hula "jak ta lala"
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
ovh.pl nie marzeczywiście reklam i jest darmowe. Kuzyn korzysta i jest mega zadowolony. Również z obsługi.

Bo ja np. szukałem czegoś płatnego dla kumpla na stronę firmy i znalazłem... Netsprint czy coś... tylko, że miałem problemy z polskimi znakami w bazie danych, bo cały czas konwertowała je na jakieś dziwne kodowanie. tech mi odpowiedział żebym przysłał im bazę mejlem to mi ręcznie ją wrzucą. Taaa... :-? przy każdej aktualizacji...

W końcu znalazłem rozwiązanie w necie.
 

dismas  Dołączył: 26 Mar 2007
Re: kawaleczek miejsca w sieci
www.ehost.pl

Mam tam dwie stronki od trzech lat, cena umiarkowana, poczta jest, kłopotów żadnych (nie działało 1 dzień jak im dysk na serwerze się sfajczył i przenosili dane na inny). Co roku dostaję jakiś bonus do wyboru, który pozostaje na stałe. Świetny kontakt - na początku, jak byłem jeszcze całkiem zielony, potrafili odpisać na maila w ciągu 15 min.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach