Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
katowice: dworzec
dawno mnie tu nie było, ale skoro już jestem, to z czymś do pooglądania :-)
11 stycznia 2011 ok. 12:35 padł budynek dworca PKP w Katowicach - mniej więcej od tej pory zacząłem składać do kupy to, co od 2008 zbierałem. nie bardzo mi idzie szukanie słów wstępu i opowiadanie, w zasadzie to wszystko jest napisane wewnątrz - zapraszam




katowice: dworzec
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Hakro 11 października i 16 sieripeń 2010 roku :mrgreen:
forma podania i oprawa świetna :-D
gdy zobaczyłem kolor nabrałem głębszego oddechu i popłynąłem do końca albumu :->
brawo :!:
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Bardzo smaczne, dzięki i gratulacje. Kawał historii uchwycony świetnymi kadrami, a całość bardzo dojrzała, miałoby się ochotę na więcej. Sprawdzę czy mnie stać, szkoda że ten blurb nie tańszy...

[ Dodano: 2013-01-11, 13:12 ]
Fakt, ten kolor nagle daje rozpędu, bo wcale nie słabszy od czb
 

ente  Dołączył: 22 Lip 2008
Hakro cieszy oko.mocno:]
!!!
 

Lento Violento  Dołączył: 13 Kwi 2010
karmazyniello napisał/a:
16 sieripeń 2010 roku:

Mnie też.

Podoba mi się jako całość, z przyjemności się ogląda, świetne kadrowanie. Gratki.
 

romeck  Dołączył: 18 Lut 2011
Gratuluję zacięcia i cierpliwości!
 
malero  Dołączył: 28 Lut 2012
Narobiliście mi smaku komentarzami, a tam same miniaturki. Da się zmienić rozmiar :?:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
malero napisał/a:
Da się zmienić rozmiar
Można kupić.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
malero napisał/a:
Da się zmienić rozmiar
MOzna obejrzec na pelnym ekranie.
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Swietne. Udalo ci sie pokazac urok tego dworca, ktory malo kto dostrzegal (ja tez nie, ale nie umialem wtedy swiadomie patrzec). Bylem tam conajmniej kilka razy lat temu 10 i wiecej i ciekawe pocztowki w glowie mi stamtad zostaly, pamietam wyraznie do dzis. Np. ledwo powloczaca nogami mloda dziewczyna, nacpana tak, ze ledwo sie na nich trzymala, ale dala rade przyjsc po fajki. Innym razem spedzilismy pol dnia pijac tanie winska za bilboardem na nasypie tuz przy dworcu. A jeszcze innym odwzajemnione i wyczekane przez oboje spojrzenie nieznajomej brunetki z peronu, przeciete zamykajacymi sie drzwiami odjezdzajacego pociagu, w ktorym stalem ja. Ale pozniej zalowalem, ze nie zagadalem, bo w poprzednim pociagu jechalismy przez kilkanascie kilometrow w jednym przedziale. Akcja jak z Kieslowskiego.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Hakro - a jak kupię ten album, to czy ty będziesz coś z tego miał czy cała kasa idzie na konto firmy Blurb?
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
karmazyniello napisał/a:
gdy zobaczyłem kolor nabrałem głębszego oddechu i popłynąłem do końca albumu

dokładnie..

brawo, Autorze!
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
wyrzykus napisał/a:
szkoda że ten blurb nie tańszy

aktualnie 6 sztuk się drukuje dla mnie i rodziny, na które jakoś nazbierałem. chciałoby się więcej (no i taniej), ale pocieszam się faktem, że pewnie próbując prywatnie w drukarniach i introligatorniach wyszłoby mnie to o wiele drożej

Kytutr - blurb niby oferuje jakiś program, który pozwala od każdej sztuki mieć parę $ ale sprawdzałem i wygląda na to, że nie mając obywatelstwa US albo działalności na tym terenie, nie można brać w tym udziału.
niemniej jednak nie wykluczam jakiegoś zamówienia zbiorowego gdyby faktycznie były osoby chętne (póki co mam jakieś 4) żeby z i tak absurdalnej ceny trochę podzielił się podatek i koszty wysyłki. zysku z tego nie muszę mieć, największy zysk dla mnie to fakt, że te zdjęcia wyszły z szuflady, że komuś się podoba, a jak ktoś by chciał to na półce trzymać to już w ogóle zysk nad zyski - taki duchowy trochę :-P
dzięki wszystkim komentującym :-)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Hakro, ile wynosi wydruk takiego albumu jak Twój, jakbym chciał sobie wydrukować?
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
gdybyś chciał kupić bezpośrednio ze strony blurb - 1 sztuka 38.95$ + 8.50$ przesyłki i 10.91 tax (w sumie 58.36$ - prawie 20 dolców płaci się za nic :-/ ale w necie da się znaleźć rózne kody zniżkowe do wpisania przy realizacji zamówienia, nawet do 30% - kiedyś urwałem 25% jak drukowałem proof'a, tym razem ledwo co znalazłem 15% - trzeba polować)
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Czy masz to rowniez w pdf, czy tylko na blurbie lezy?
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
na razie tylko na blurbie, z tego względu że nie ogarniam InDesign'a i musiałbym się dopiero nauczyć, jak to poskładać. ale myślę nad tym bo nawet preview w internecie byłby wtedy lepszej jakości
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Hakro napisał/a:
niemniej jednak nie wykluczam jakiegoś zamówienia zbiorowego gdyby faktycznie były osoby chętne (póki co mam jakieś 4) żeby z i tak absurdalnej ceny trochę podzielił się podatek i koszty wysyłki.


Przejdźmy więc do konkretów.

1. Kytutr
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Super! Bardzo dobrze się ogląda. Zdjęcia trafiają w moje upodobania, ale to już chyba kiedyś pisałem na temat Twoich kadrów. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to kilka niezrozumiałych dla mnie baboli w tekście, ale to przez mój pedantyzm. ;) No i okładka świetna! Sam robiłeś?

Ogólnie poziom edytorski i fotograficzny całkiem wysoki według mnie.
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Hakro, mnie możesz wpisać na listę, jeśli taka powstanie!!!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach