guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
alkos napisał/a:
pokaz hires, nie badz zyla ;-)



zuma się zachciewa?:))
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
zuma się zachciewa?:))


siur, fotoszop mię rozpieścił ;-)

(wlasnie wskanowalem elite chrome 100 w crossie... 3h walczylem z piep.rzonymi ustawieniami, coby kolory w miare przyzwoite wyszly...)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Cytat
zuma się zachciewa?:))


siur, fotoszop mię rozpieścił ;-)

(wlasnie wskanowalem elite chrome 100 w crossie... 3h walczylem z piep.rzonymi ustawieniami, coby kolory w miare przyzwoite wyszly...)


poka poka!

to po co cross jak przyzwoite kolory chciałeś ?:))
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
guerilla napisał/a:
to po co cross jak przyzwoite kolory chciałeś ?:))


Ale mi skaner kaszke wypluwal zupelna... wyblakle wlasnie byly i jakies takie blee ;-)


A teraz tak: :-D


Skan z Agfy Dlab_2 - w zasadzie "czysty", chociaz moze manipulowalem lekko przy korekcji koloru, zeby jakiejs dominanty sie pozbyc... nie pamietam :roll: ...



Skan z Minolty 5400 (duza custom akcja z profilami i logarytmicznymi krzywymi ;-) plus podniesienie kontrastu)



Zwroc uwage na oddanie czerwieni na bluzce - to z labu tozto masakra jakas... :-/ :-/ :-/
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
to z labu wyglada jakby byla zalaczona opcja typu "restore colors"... no i czerwony sobie odjechal w kosmos :mrgreen:

Ogolnie niezla psychodelka :-o
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
pokaz hires, nie badz zyla
dan napisał/a:
kolory oka, daj innego sampa!


Zara, zara. Nie bede sie meczyl na epsonie. Poczekam na minolte, to wtedy zarzuce jakies inne sampy i kropy, a wtedy to bedzie test 3 rzeczy na raz ;-)

dz.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
dzerry napisał/a:
a wtedy to bedzie test 3 rzeczy na raz ;-)

O cholera, czy moj monitor to wytrzyma?!? :mrgreen: :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
dan napisał/a:
O cholera, czy moj monitor to wytrzyma?!? :mrgreen: :-P


Monitor jak monitor..., ale psychika :-P

dz.

[ Dodano: 2007-06-20, 23:33 ]
No to jedziemy dalej. Kurde juz dawno technika nie sprawila mi tyle frajdy. Hajmatik i NPS to po prostu idealna para ;-) Zdjecie ponizej - dwa ruchy w krzywych po wypluci z Vuescana na prawie auto.


dz.
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Odebrałem dzisiaj z Rossmana pierwszą Provię 100F (dystrybucja - Flood). Wyszło super. Skaner planuję kupić na przełomie lipca/sierpnia więc na razie musicie uwierzyć na słowo :evilsmile: . Pozytywnie zaskoczył mnie tu światłomierz ME-S - tą rolkę zrobiłem bez korekt ekspozycji i naświetlona jest bardzo dobrze (sprawdzałem na ścianie). Oddałem kolejne do wywołania i ciekaw jestem wyników, bo tym razem robiłem korekty i majstrowałem połówką z polarem.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Zdjecie ponizej - dwa ruchy w krzywych


Mowisz o lustrach?

:-P

(cholera, w ogole nie wygladasz jak Ringo... :-/ :-/ )
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
cholera, w ogole nie wygladasz jak Ringo... :-/ :-/


I to byl moj odwieczny problem. Wszyscy moi koledzy wygladali albo jak Morrisson, albo jak Vedder, albo jak Liam Gallagher, a jeden nawet jak Plocienniczak z 997, a ja nigdy nie wygladalem jak ktokolwiek. Nie musze chyba dodawac, ze w liceum jak masz wyglad Morrissona, to w kontaktach damsko-meskich slowa staja sie zbedne ;-)

dz.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Nie musze chyba dodawac, ze w liceum jak masz wyglad Morrissona, to w kontaktach damsko-meskich slowa staja sie zbedne


Pewnie dlatego tylu pisze wiersze... ;-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
dzerry, wyglądasz na zmęczonego...
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
mygosia napisał/a:
dzerry, wyglądasz na zmęczonego...

to niekorzystne oswietlenie ;-) Ale faktem jest, ze zdjecie robilem na dlugu energetycznym zaciegnietym poprzedniego wieczora ;-)

dz.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dzerry napisał/a:
a ja nigdy nie wygladalem jak ktokolwiek.
z twarzy podobny zupełnie do nikogo
Dzerry, to komplement, wierz mi! Bądź sobą [taki hit teraz jest] :-P

[ Dodano: 2007-06-21, 00:57 ]
dzerry napisał/a:
na dlugu energetycznym zaciegnietym
pięknie powiedziane, muszę zapamiętać
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
alkos napisał/a:
cholera, w ogole nie wygladasz jak Ringo... :-/ :-/


I to byl moj odwieczny problem. Wszyscy moi koledzy wygladali albo jak Morrisson, albo jak Vedder, albo jak Liam Gallagher, a jeden nawet jak Plocienniczak z 997, a ja nigdy nie wygladalem jak ktokolwiek. Nie musze chyba dodawac, ze w liceum jak masz wyglad Morrissona, to w kontaktach damsko-meskich slowa staja sie zbedne ;-)

dz.


o. to mi wyjaśnia pewną część życiorysu,
na początku samym liceum miałem pukle do ramion i byłem okrągły.
zupełnie ja Morrison pod koniec zycia,
i się dziwiłem co te baby tak się odkleić nie mogą ,
a potem dostalem anginy, przyszły upały i pozbyłem się i włosów i 15kg :)

[ Dodano: 2007-06-21, 21:07 ]
odebrałem w końcu Astie . jak wcześniej, crop 14mpx i zmniejszone.

zdjęcie prawie identyczne, bo to strzelane w serii po sobie od razu prawie żeby dać do wywołania od razu :)

potrząśnięte więc słabiutko z ostrością, ale jeden pies, ważne że materiał jest idealny :)



Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach