Jak często korzystasz z funkcji filmowania w lustrzance Pentaksa?
Nigdy
35% Complete
41 (35%)
Raz w roku
19% Complete
22 (19%)
Raz na pół roku
8% Complete
10 (8%)
Raz na kwartał
7% Complete
8 (7%)
Raz w miesiącu
0% Complete
1 (0%)
Kilka razy w miesiącu
0% Complete
0 (0%)
Raz w tygodniu
0% Complete
0 (0%)
Kilka razy w tygodniu
0% Complete
0 (0%)
Raz na 100 użyć aparatu lub rzadziej
22% Complete
26 (22%)
Raz na 50 użyć aparatu
4% Complete
5 (4%)
Raz na 20 użyć aparatu
0% Complete
0 (0%)
Raz na 10 użyć aparatu
0% Complete
1 (0%)
Raz na 5 użyć aparatu
0% Complete
0 (0%)
Raz na 3 użycia aparatu
0% Complete
0 (0%)
Co drugie użycie aparatu
0% Complete
0 (0%)
Głównie filmuję, rzadko robię zdjęcia
0% Complete
0 (0%)
 
sokar  Dołączył: 05 Lip 2014
Mnie naszło takie pytanie w związku z tematem nagrywania filmów na Pentaxie. Czy największej wady czyli słabego kodeka video (pewnie za wolnego procesora w aparacie) nie dało by się ominąć przez zewnętrzny recorder podłączany po HDMI ala takie robione przez Atomos (te są za drogie ale może jakiś Chińczyk coś takiego robi)?
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
tref napisał/a:
Ponieważ pytanie brzmiało: Jak często korzystasz z funkcji filmowania w lustrzance Pentaksa?
To tylko zabawa, a każdy wniosek będzie nieadekwatny do rzeczywistości :-D

Czyli trochę w stylu "Jak często korzystasz z klimatyzacji strefowej w dużym fiacie?" :-D
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Jak często doisz swoje zające?
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
tref napisał/a:
Otóż z ankiety wynika, ze jej respondenci nie używają P do filmowania. Gdyby mieli potrzebę filmowania kupiliby inny sprzęt foto, gdyż byloby to dla nich ważnym argumentem. Ale kupili coś, co takiej funkcji nie spełnia w rozumieniu supermożliwosci konkurencji.
Tu jestem z innymi. To błędny wniosek. Ot, choćby na moim przypadku: mam K10D, który nie ma filmowania, więc na konkretne pytanie "jak często filmuję Pentaksem" musiałbym odpowiedzieć "nigdy", a na takich właśnie wynikach opierasz swoją hipotezę. Natomiast kupiłem jednak Panasa, który ma filmowanie i czasem go używam, ale ankieta tego nie uwzględnia dając Ci błędne przesłanki.
 

MAX581  Dołączył: 18 Mar 2010
Nigdy , choć mam jak zwykle 2 posiadające tę możliwość. Podobno Pentax do filmowania się nie nadaje - więc nawet nie próbuję... :mrgreen:
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Nigdy
 

MixerB  Dołączył: 16 Sty 2010
Użyłem raz. Potem już nigdy.
 

zasiu  Dołączył: 16 Gru 2006
Poprawcie mnie, ale jak decyduje się na aparat z zamiarem częstego filmowania, raczej nie pójdzie w stronę Pentaxa. Stąd ankieta jest dość tendencyjna, bo pytamy ludzi, którym na filmowaniu raczej nie zależy :)
Ja w swoim K7 używam trybu filmowania sporadycznie ze względu na jego ograniczenia - tylko LV, pożera baterie, zauważalny szum, brak AF, brak full HD, brak sensownych kodeków.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
zasiu, luz. Następna ankieta będzie dotyczyła użycia wbudowanego silniczka w FA Limitedach. Już się nie mogę doczekać wyników.
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Enzo, :mrgreen: padłem

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach