josio  Dołączył: 20 Lut 2012
Czyli k-70 za zapas kupić będzie trzeba jak moje k-70 padnie ...
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Faktycznie, jak druga Leica.
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Podoba się, gdyby jeszcze tak cały telefon był Pentax
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Myślałem, że się w takie coś nie wpakują. A jednak :evilsmile:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
foto napisał/a:
Podoba się, gdyby jeszcze tak cały telefon był Pentax

Zgadzam się. Zgodnie z polityką firmy coś powinno być w nim z poprzedniej epoki. Np. klawiatura manualna zamiast dotykowej i na dodatek tylko numeryczna.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Enzo napisał/a:
Zgodnie z polityką firmy coś powinno być w nim z poprzedniej epoki. Np. klawiatura manualna zamiast dotykowej i na dodatek tylko numeryczna.

A dlaczego z poprzedniej epoki? Takie fony nadal się sprawdzają, nie każdy musi potwierdzać swoje realne istnienie logowaniem do "mordoksiążki". Ja się niestety spóźniłem, gdy odkryłem istnienie Ulefone Armor Flip był już niedostępny. Osobiście nie miałbym nic przeciwko fonowi Pentax w koncepcji BlackBerry. A fizyczne klawisze sprawdzają się znacznie lepiej gdy mokro i mroźnie.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
greentrek napisał/a:
Osobiście nie miałbym nic przeciwko fonowi Pentax w koncepcji BlackBerry.
Idealnie by to pasowało do Pentaxa, biorąc pod uwagę że niedawno BB ogłosił, że zawiesza wspieranie telefonów z tego systemu :-)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Enzo napisał/a:
foto napisał/a:
Podoba się, gdyby jeszcze tak cały telefon był Pentax

Zgadzam się. Zgodnie z polityką firmy coś powinno być w nim z poprzedniej epoki. Np. klawiatura manualna zamiast dotykowej i na dodatek tylko numeryczna.

Żeby było naprawdę po pentaksowemu, to taki telefon powinien mieć kabel. Podobnie jak aparaty Pentaksa z wymienną optyką wciąż mają lustro. ;-)
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
Lepiej korbkę do ręcznego ładowania baterii (w hołdzie śrubokrętowi). :-)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
jorge.martinez napisał/a:
niedawno BB ogłosił, że zawiesza wspieranie telefonów z tego systemu

No i co? M$ dawno porzucił Windows Mobile/CE, a dla logistyki czy rejestratorów terenowych cały czas to tłuką - a to duży rynek. Zresztą nie mówię o Pentaxie z systemem BB, tylko konstrukcji w koncepcji BB.
 

badworm  Dołączył: 21 Lut 2009
Mimo wszystko telefony BB z ich własnym OSem to były już zabytki, podobnie jak Nokie z Symbianem. Ostatnie telefony spod znaku jeżynki miały już Androida i mają się całkiem dobrze. :-)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
greentrek napisał/a:
jorge.martinez napisał/a:
niedawno BB ogłosił, że zawiesza wspieranie telefonów z tego systemu

No i co? M$ dawno porzucił Windows Mobile/CE, a dla logistyki czy rejestratorów terenowych cały czas to tłuką - a to duży rynek. Zresztą nie mówię o Pentaxie z systemem BB, tylko konstrukcji w koncepcji BB.
W przypadku BB system był na tyle mocno zintegrowany z siecią, że bez niej mało co potrafił zrobić (*).
Win Mobile/CE bez dostępu do sieci działa bez zmian.

(*) - nie mam BB, tyle wyczytałem na ten temat.
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
Podobno Ricoh zaplanował spotkanie w sprawie SLR na 13 marca... Ciekawe czy to prawda czy tylko fejkowy news. ?
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Cieszyć się, czy martwić? :-P
 
josio  Dołączył: 20 Lut 2012
zuka68 napisał/a:
Podobno Ricoh zaplanował spotkanie w sprawie SLR na 13 marca... Ciekawe czy to prawda czy tylko fejkowy news. ?
Czyżby K-90?
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Zapowiedź spotkania jest jak najbardziej prawdziwa, ale dyskusja będzie o... wyższości lustrzanek nad resztą fotograficznego wszechświata, także tych na film. Z tego co czytałem, w programie miedzy innymi konkurs na najlepszy dźwięk migawki :-)
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Apas napisał/a:
Z tego co czytałem, w programie miedzy innymi konkurs na najlepszy dźwięk migawki

Ale paszczą?
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
apemantus napisał/a:
Apas napisał/a:
Z tego co czytałem, w programie miedzy innymi konkurs na najlepszy dźwięk migawki

Ale paszczą?

Gdyż ponieważ jednakowoż rzecz dzieje się w Japonowie, to zapewne będzie się rozchodzić o imitację dźwięku migawki za pomocą cięcia kesagiri kataną, ewentualnie pchnięcia tsuki wykonanego przy użyciu wakizashi...
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Ale to raczej świsty będą... :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach