bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
rychu, mi nie potrzebne, ale zacząłem robić zdjęcia bardziej "moderate", więc pewnie w końcu się do mnie dobierze administracja.
Samp, i daje to radę? Jak kiedyś szukałem, to ludzie na insta mniej tagowali specyfikację sprzętu, a bardziej pod zasięgi i visibility posta. Liczba hashtagów też jest ograniczona, więc zwykle spadają te techniczne jako pierwsze. No nic, zerknę jeszcze raz. Ogólnie nienawidzę tej platformy za ciągłe reklamy i znaczki pocztowe zamiast zdjęć bez możliwośći normalnego powiększenia.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Cytat
zacząłem robić zdjęcia bardziej "moderate",

Co to znaczy?
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
rychu, https://www.flickrhelp.co...Content-filters - odpowiednie dla widzów dorosłych. Niestety jako, że nie mają argumentów na przejście na PRO, to zmienili trochę zasady. Bez PRO można wgrywać tylko kontekt "Safe".
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Aktualizuję swoją listę polecajek, wraz z linkami

@kamil.leczkowski.photo– głównie kadry Warszawy, malownicze i kolorowe, używa Pentax KP
@piotr_zagzil_photography – pięęękne nocne zdjęcia, krajobrazy i natura z K-1, także szeroki kąt !!!
@michal_sosnicki_foto – Ambasador Premium Pentax, krajobrazy, wschody i zachody
@sobczakmaciek – czarnobiała, ultraszerokokątna architektura miast, K-1, IRIX 11, 31 Ltd !!
@charles.abescat.photography – minimalistyczne, bardzo wysublimowane, w tym sporo czarnobiałych, robione K-1 !!!
@ned_bunnell – wieloletni dyrektor Pentax w USA, u niego jest zawsze dużo info o nowościach, sporo Ricohów i jakieś fajne konfiguracje sprzętu (limitowane edycje)
@_snappiness_ znany z YouTube'a, miłośnik i recenzent starych aparatów i entuzjasta Pentaksów !!
@pavan_tavrekere – sporo świetnej makrofotografii, użytkownik K-1
@renefisher_photography – zwięrzęta, z super teleobiektywowymi konfiguracjami i świetnymi przybliżeniami, ambasadorka marki, już wiele razy polecałem !!!
@pimp_my_pentax – zupełne szaleństwo – ludzie z Krakowa robią ręcznie piękne, drewniane, customowe, rzemieślnicze gripy do Pentax 67 (ale są też do LX) !
@wannchauu– fajne (może czasem retusz wjeżdża za bardzo) zdjęcia podróżnicze, m.in. z K-1, DFA 150-450, 43Ltd, 77Ltd i DA 10-17 Fisheye
@amu513 – też fajne, chyba japońskie fotki, dużo z K-1II, K-3III, 43Ltd i RICOH GR)

Wpisujcie miasta!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach