plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przyślijcie mi pliki, wydrukuję i zrobię zdjęcia.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Piotr, tylko ja zgłosiłem format 20x30 :-( Mogę podesłać nawet w wersji B&W lub kolorowej.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
powalos napisał/a:
tylko ja zgłosiłem format 20x30

Papier A4 chyba dojdzie do mnie jutro, ale mogę wydrukować tylko z ramkami 3.2 mm.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
plwk, powalos, ale tu nie o to chodzi, żeby odbitka czy wydruk w ogóle powstały - ale żeby miał ją dany uczestnik. Ja chciałbym teraz przesłać plik - a jak już minie "blokada" to chętnie sobie pójdę do labu i przytulę odbitkę.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Kochani Uczestnicy, wypowiedzcie się. Jak u Was sytuacja wygląda?

Bo pamiętajcie, że można mieć wakacje odbitkowe i nadrobić to w przyszłości po prostu.
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Ja nie mam gdzie wydrukować, przymusowa przerwa.
 

klechu  Dołączył: 16 Sty 2016
Ja akurat jestem "ciemniowy" więc w tej zabawie nie jestem zależny od labów, ale oczywiście rozumiem że ogólnie to duży problem. Jeśli dotyczy to większości, to może warto wyjątkowo (w sensie: na ten miesiąc, ew kolejny jeśli będzie to konieczne) poluzować regulamin i zezwolić na wysłanie pliku? Może być z dopiskiem "zobowiązuję się wydrukować z pliku odbitkę jak tylko będzie to możliwe" :)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
klechu napisał/a:
Jeśli dotyczy to większości, to może warto wyjątkowo (w sensie: na ten miesiąc, ew kolejny jeśli będzie to konieczne) poluzować regulamin i zezwolić na wysłanie pliku?
Co o tym sądzicie?
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Może być
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
jorge.martinez napisał/a:
Co o tym sądzicie?

Od początku o tym pisałem. W tej chwili nie mam dostępu do skanera, więc nic nie przesłałem.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Enzo napisał/a:
nic nie przesłałem
nie umiesz wymówić "r"?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
jorge.martinez napisał/a:
nie umiesz wymówić "r"?

Chciałbym. Cztery dni temu skończył mi się makaron.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Marcową się nie martwię, wysłałem w marcu. Kwietniowa też będzie - ciemnia w końcu na chodzie, tylko czy film skończę?.
Co do zmiany zasad, decyduje Ober Organizator.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Ja mogę się ratować wyłącznie plikiem z cyfry.

[ Dodano: 2020-04-09, 11:29 ]
Albo wykorzystać regulaminową przerwę.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
ja mogę podesłać plik i zobowiązać się do wykonania odbitki gdy to tylko będzie możliwe.
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Dla mnie spokojnie mogą być pliki ze zobowiązaniem ustno/pisemnym :)

"Mój" lab działa, ale wysyłają - zastanawiam się czy jest sens. W tym tygodniu home office i porządki ważniejsze niż uruchamianie gumy, więc nie poratuję się w ten sposób :/

pz
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Plik + cyrograf. Brzmi jak plan ;-)
 

mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
Odbitki w labie nie zrobię bo zamknięty (a wyprawa do labu nie spełnia warunku życiowej konieczności).
Ale kiedyś w przyszłości na pewno fizycznie odbitka powstanie - w samej tej zabawie podoba mi się bardziej posiadanie papierkowych zdjęć niż cała reszta.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ode mnie poszedł plik na adres jedenaparat, bo jednaodbitka nadal nie działa. Oczywiście zrobię odbitki gdy tylko będzie to możliwe i powiadomię kolegów o tym fakcie.
 

klechu  Dołączył: 16 Sty 2016
Mnie póki co udaje się raz w tygodniu wpaść do ciemni na trzy godzinki i zawsze znajdzie się jakieś zdjęcie, nad którym mogę popracować. Zdjęcie odbitki wysłane na adres JA.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach