szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Krzychoo, to jeszcze tylko brakuje Ci organizera do szuflady :-P
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Ryszard napisał/a:
Ja tam nie proponuję. Nie mam miejsca :lol: :lol:

Dla chcącego nie ma nic trudnego ;-)

Krzychoo, :-B

Krzychoo napisał/a:
upychałem co się da, gdzie się da w domu, teraz mam wszystko w 1 dedykowanej szafie.

Często mam podobnie, że najpierw upycham gdzie się da, a w pewnym momencie zaczynam myśleć jak praktycznie, estetycznie oraz spełniając jakieś normy, uporządkować przedmioty jednego gatunku, które mi sie nagromadziły. Przykładowo (z mojej beczki) kolczyki, których miałam coraz więcej i więcej. Najpierw wrzucałam do szuflady, a za jakiś czas przychodzi moment, że chcę to uporządkować.
To samo zrobiło się z obiektywami. Jak było ich kilka, to sobie gdzieś leżały. Teraz nazbierało się ok 10 sztuk i pomyślałam, że zapytam moich bardziej doświadczonych Kolegów jak sobie z tym radzą.

Z mojej strony na dzień dzisiejszy problem rozwiązany.
Było tak.



Jest tak. Dokupię jeszcze żelki i obiektywy będą miały jak w raju.
Pojemnik będzie stał na półce regału z szybkim dostępem. Dla zainteresowanych można go kupić w Pepco, ale od razu mówię, że na różowy trzeba polować ;-)


 
Krzychoo  Dołączył: 13 Wrz 2006
Nie jestem pedantem, wystarczy jak wszystko leży na 1 kupce i mogę do niej dotrzeć :) W szufladzie nawet 3 letnia córka coś dla siebie zawsze znajdzie.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
właśnie dotarło do mnie, że chyba mam za dużo tego sprzętu foto :evilsmile:
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Kiedy robisz wystawkę? :->
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Może jutro? :-P
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
nie robię :) ale może sobie zorganizuje większą szafę :)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
A ja przechowuję dość różnie. Te najczęściej używane leżą w torbach razem z korpusami. Te rzadziej, we własnych futerałach na półce w szafie. Natomiast te najrzadziej (a niektóre niemal wcale) w kartonie, na półce w szafie lub w plecaku foto też w szafie. Największy kłopot z tymi wielkim i ciężkimi, dawnej produkcji (metal+ szkło). Ponieważ latka lecą i używam ich coraz rzadziej to też chyba zrobię mały remanent. Przymierzałem się do tego już kilka razy, ale sami wiecie jak to jest. ;-) Niektóre były zdobyte z wielkim trudem i czasami kosztem, więc bywa, że trudno się z nimi rozstać. No niestety syn nie chce już używać lustrzanki i czasami wcale mu się nie dziwię widząc efekty jakie mu produkuje Jego i-fon. A używał jeszcze analogowego MZ-M i Z20. :-(
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
ja też mam obiektywy w szufladzie.
Te cięższe, gorszej jakości i o mniej użytecznych ogniskowych leżą na dnie.
W praktyce te cztery, których używam są w torbach foto. :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach