Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
plwk, niech moc sernika będzie z Wami!
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tak w kwestii staruszek: pewna pani, będąca hmmm... dość uciążliwą teściową, zaraziła się koronawirusem od domowników (pracownicy służby zdrowia z pierwszej linii frontu). Gdy się o tym dowiedziałem, rzekłem: biedaczek.
:mrgreen:
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
plwk napisał/a:
Pół godziny temu dowiedziałem się, że Ela ma Covid (zaszczepiła się półtora tygodnia temu), więc pewnie również i ja. Byliśmy przekonani, że się tylko przeziębiliśmy na spacerze.
Piotrze - życzę zdrowia dla Ciebie i Eli!
mygosia napisał/a:
Moja znajoma tkaczka 80+ przechorowała - i znów śmiga jak dawniej.
Pani Andzia jest niesamowita :-)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Marooned napisał/a:
chyba w jakieś bańce żyję

Ja rzeczywiście w bańce żyję. Na zdalnej robocie jestem w zasadzie już od kilku lat, w firmie pojawiam się raz w tygodniu, tyle że teraz wszyscy tak mają. Moje dziewczyny czasem siedzą na miejscu, bo trudno zdalnie odbierać wydruki map z ploterów. Za to moje ogry cały żywot spędzają jednoosobowo w lesie, gdzie łatwiej złapią reumatyzm niż CoVa. Dla mnie jedyna zmiana to taka że po zaopatrzenie zjeżdżam do wsi raz w tygodniu, a nie dwa tak jak kiedyś. I nawet do zakazu wstępu do lasów się nie zastosowałem :lol:
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
Mój teść 92 latka też dał radę. Nie ma reguły
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
akagi66, my zwykliśmy mówić przedwojenne części, nie do zdarcia.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Mam kwarantannę do 26-go włącznie, chyba, że Elę wcześniej wypuszczą ze szpitala.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
plwk, trzymajcie się!
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Zdrowia!
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Piotrze, wszystkiego dobrego. Dużo wypoczywaj, zażywaj witaminki i dbaj o siebie. Przekaż też wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia dla Eli od nas.
P.S,
Mój znajomy też po ok. dwóch tygodniach od zaszczepienia wylądował z żoną w szpitalu na 3 tygodnie.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Bardzo możliwe, że to ja przywlokłem to paskudztwo z pracy. 5-go długo rozmawiałem z kolegą, który jeszcze tego samego dnia poszedł na urlop bo miał gorączkę. 8-go stwierdzili u niego Covid. 12-go po powrocie z pracy miałem stan podgorączkowy i poszedłem na urlop. 14-go Ela dostała gorączkę. Dzisiaj zasłabła w domu i pracownik pogotowia zrobił jej badanie, które okazało się dodatnie. W szpitalu zrobili jej, miedzy innymi, prześwietlenie płuc i stwierdzili, że 10% powierzchni ma zmiany covidowe.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Będzie dobrze. Trzymajcie się.
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
plwk, trzymajcie się mocno! Szybkiego powrotu do zdrowia!
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Z dala od siebie, ale robimy co możemy.
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Powrotu do zdrowia. Szybko i bez powikłań!
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
plwk, zdrowia!
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
zdrowia życzę plwk ! Oszczędzajcie się...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dostałem smsa, że mi przyślą pulsoksymetr i indywidualny kod do programu monitorującego.
 
mirekin  Dołączył: 03 Gru 2008
Trzymaj się plwk. Ja dzisiaj mam pierwszy dzień po izolacji. Musiałem wziąć jeszcze 7 dni L4, bo tak słaby nigdy jeszcze nie byłem. :-|
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ja mam kwarantannę bo mnie nie badali. Sprawdzili wysycenie krwi tlenem, miałem 98%, i to im wystarczyło.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach