greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
No właśnie, może już czas przestać się tak ekscytować - komu melisę, komu gandzię... :?:
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Ganja mowisz? Chyba tylko taka:
https://youtu.be/OvkaUKwl7Wg
O melisie to nic nie znam...
:mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
josio, ale drugi artykuł nie potwierdza Twoich słów o "znikomej skuteczności". Tylko, że jest 4x mneijsza.
Artykuł nie podaje źródeł.

Do pierwszego nie mam dostępu, bo adblock blokuje, ale generalnie onet nie jest dla mnie źródłem informacji.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
rysiekll napisał/a:
związek przyczynowo skutkowy pomiędzy lewą i prawą stroną stwierdzenia

Nie ma tam logiki.
To demagogia - imvho.
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
mygosia napisał/a:
Nie ma tam logiki.
To demagogia - imvho.
Nie dodałem emoikonki ;-)
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Między wierszami chodziło o to, że nie ma co się odnosić do wypowiedzi, która zupełnie nie ma sensu
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Antyszczepionkowcy teraz mają na głowie obronę kundla, stąd posty aby zapomnieć o covidzie :mrgreen:
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
potraff napisał/a:
Antyszczepionkowcy teraz mają na głowie obronę kundla, stąd posty aby zapomnieć o covidzie :mrgreen:
Przeproś wszystkie kundle świata ;-)

P.S. Swoją drogą jak łatwo jest jednak nami ludźmi manipulować. Gdzieś widziałem informację, że za ostatnie ataki dezinformacji opowiada określona grupa "kont", która odpowiadała również za 95% informacji związanych z ruchem antyszczepionkowym. Oczywiście należałoby to zweryfikować...
Natomiast nie brakuje pożytecznych idiotów, jak człowiek który rozpętał panikę dotyczącą cen paliw. Ciekawe czy wymyślił to sam czy miał "mocodawcę". I z tego miejsca przepraszam wszystkie świnie świata.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
rysiekll napisał/a:
Oczywiście należałoby to zweryfikować...

Mam weryfikację na żywo. Mój kuzyn, antyszczepionkowiec, teraz sieje opowieści o "ukrainizacji Polski". Oczywiście upiera się, że to jego zdanie. Ręce opadają.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Enzo napisał/a:
Mam weryfikację na żywo. Mój kuzyn, antyszczepionkowiec, teraz sieje opowieści o "ukrainizacji Polski". Oczywiście upiera się, że to jego zdanie. Ręce opadają.

To chyba idzie w parze, a może w stadzie. Też mam takiego kuzyna, wierzy chyba we wszystkie teorie spiskowe i jest przekonany, że wraże siły zewsząd nastają na jego duszę i ciało. Nic nie dzieje się siłami natury, nic nie jest dziełem przypadku, każda matka z dzieckiem, facet z piwem i babcia z beretem ma ukrytą agendę i tylko czujność i przenikliwość ludzi takich jak on pozwala mu to dostrzec i głosić nieoświeconym. Oczywiście w swoim myśleniu jest absolutnie niezależny, choć nie wiem, jak to się ma do faktu, że więcej w życiu widział ekran komputera niż niebo, drzewa i trawę. Swoją drogą miły gość i wbrew pozorom wcale nie idiota, więc w sumie przykro.

Nie wiem jak tam wirus w odwrocie, my z Anią się właśnie wygrzebałyśmy. Ostatnio gorączkę miałam w 2013, a tak chora ogólnie byłam w 2006 - brzmi jak lekka drama, ale ja po prostu prawie nie choruję. Najbardziej irytująca była przeczulica skóry i zmęczenie - pół godziny kręcenia się po domu i składałam się jak scyzoryk. Ogólnie rzecz biorąc w moim bliższym i dalszym otoczeniu w ostatnich tygodniach było więcej zachorowań niż kiedykolwiek w czasie pandemii, natomiast wszyscy przechodzą temat lekko.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
vesper napisał/a:
a może w stadzie
Niezależnie od poglądów, wielu lubi stadne ciepełko, życie jest wtedy takie przyjemne... ;-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
rysiekll napisał/a:
Natomiast nie brakuje pożytecznych idiotów, jak człowiek który rozpętał panikę dotyczącą cen paliw. Ciekawe czy wymyślił to sam czy miał "mocodawcę".

Tu akurat mocodawcy nie trzeba. To że jakieś zawirowania w łańcuchach dostaw paliw mogą być to raczej nieuniknione. Jak to się przełoży na dostępnośc, czort jeden wie. A dalej to reakcja łańcuchowa i psychologia tłumu. Ja też żonie kazałem tego dnia tankować, bo i tak miała to w planie i pusto w baku, tyle że zamiast za stówkę wlała do pełna.
Obecne czasy mocno mi przemeblowały moje postrzeganie świata. Do niedawna miałem lekki ubaw oglądając jakichś prepersów dziś sam się zastanawiam czy nie zrobić jakichś żelaznych zapasów w piwnicy... No ale tankowanie do konewki to jednak przegięcie.
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Arti, generalnie się z tobą zgadzam. Mamy czasy, jakie mamy... niestety. I tym bardziej powinniśmy działać racjonalnie. Wczoraj widziałem wywiad z prepersem, które zwrócił uwagę na wiele ważnych spraw. Na przykład, czy w przypadku jakichś zdarzeń, niekoniecznie wojny, wszyscy w domu wiedzą jak mogą się skontaktować lub gdzie spotkać jeśli będą rozproszeni...
Jednak, wracając do tematu. Ten pożyteczny idiota (podoba mi się to stwierdzenie ponieważ oddaje sporo prawdy) wywołał zupełnie niepotrzebną panikę. A dodatkowo, w tym czasie i w taki sposób chciał zbudować kapitał polityczny. Zachowanie żenujące, to mało powiedziane... :evil:
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Enzo napisał/a:
Mam weryfikację na żywo
vesper napisał/a:
To chyba idzie w parze, a może w stadzie. Też mam takiego
vesper napisał/a:
Swoją drogą miły gość i wbrew pozorom wcale nie idiota, więc w sumie przykro.
Bardzo często takie osoby to jednak ludzie których znamy i nawet lubimy, rodzina, dobrzy znajomi, którzy stracili zdolność właściwego postrzegania świata i coraz bardziej się odrealniają. Sam znam takie przypadki...
 
josio  Dołączył: 20 Lut 2012
Cytat
Najbardziej irytująca była przeczulica skóry i zmęczenie - pół godziny kręcenia się po domu i składałam się jak scyzoryk.


Preparat nie zadziałał? Ja nie jestem antyszczepionkowcem lecz faszystowskich paszportów. Kwestie medyczne powinny być sprawą prywatną. Jak ktoś chce niech się kłuje 4x w roku. :-B
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Kwestie medyczne powinny być sprawą prywatną. Jak ktoś chce niech się kłuje 4x w roku
Oczywiście. Pod warunkiem jednak, że nie ma to wpływu na innych.
A! I przywoływanie na tę sytuację określenia "faszystowski" nie świadczy najlepiej o Twojej merytoryce ("prawo Godwina").
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Uzywanie słowa "faszystowski" mając na uwadze wszystko to co się dookoła nas aktualnie dzieje zakrawa na jakiś nieśmieszny żart.

 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Słowo "faszyzm" czy "faszysta" utraciło niestety swoje pierwotne znaczenie. Dziś nie używa się go do opisania zwolennikow skrajnej statolatrii. Teraz jest to raczej wyzwisko, zwłaszcza jeśli komuś brakuje rzeczywistych argumentów w dyskusji.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Ja widzę spójność narracji i to mi się nie podoba.
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
Statystyka

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach