Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Ryszard napisał/a:
...
Moja stopka z 4 korpusami i 9 szkłami wydaje się całkiem "systemowa" - czy jestem w błędzie? ;-)


Dawno tych szkieł i korpusów na spacer nie zabierales
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
ME-Super trochę pauzuje, reszta coś tam robi.
To gdzie idziemy? :-)
Może coś przy okazji dystrybucji kalendarzy?
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
musze ustalić kiedy Kalendarze będą
po za tym ja otwarty na propozycje (ograniczenia tylko z uwagi na rodzinę, a to basen jednego a to inne takie) - ale ogólnie parafrazując taką starą piosenkę: "W miasto idziemy ...."
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Ryszard napisał/a:
W moim przypadku "przyszłość systemu" to może być K-1, Film Project, GR IIIx albo nawet stare 645

Jak uzbieram parę złotych to będę myślał czy GR mi starczy, czy ewentualnie kupić bezlustro (kolegi Nikona Z50 miałem w rękach - fajny malutki aparat vs moja K3II, lżejszy, kilka rawów też obrobiłem - dla mnie ok), czy też zostać z lustrem np K3 III lub iść w K1.
Na szczęście na razie mi się marzą fajne wakacje, więc te parę złotych to kwestia dalszej rzeczywistości :mrgreen:
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
potraff, z zasady masz jeden aparat i będziesz wymieniał obecny - czy rozszerzysz stajnię?

Nawet Zenita miałem 2 szt. Zawsze było "na zakładkę", choćby jakiś kompakt. :->
Normalnie GAS z tradycjami. :-D
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Aparat w telefonie jest na zakładkę :-P (lub raczej w drugą stronę)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Racja, w telefonie też czasem się przydaje.
(chociaż jakoś nie wlicza mi się do listy)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ryszard napisał/a:
Nawet Zenita miałem 2 szt.

W tym przypadku to było uzasadnione.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Na jednym Helios 58mm na drugim Mir 37mm - to było uzasadnienie.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ryszard napisał/a:
a jednym Helios 58mm na drugim Mir 37mm

Tak, gwinty lubią się zapiekać ;-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
:mrgreen:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Na trzy zdrowaśki do pieca chlebowego i po kłopocie.

Z wieńcem koła zamachowego działało...
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Jak Janko Muzykant fotografiją się parać począł,
czyli
Rzępolenie na forumie,
Nikt nic nie wie, każdy umie.

(praca zbiorowa)


Wydanie trzecie, poprawione. Już dostępne w zapisach do komitetu kolejkowego w najbliższym aquaparku lub na posterunku Policji.

Dobranoc.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Kerebron, proponuję dyskusję o wyższości ręcznego naciągu filmu nad pozostałymi osiągnięciami współczesnej techniki fotografowania.

Tymczasem Gajowy Marucha zza węgła spoziera i chichocząc głęboko za pazuchą chowa nowy DA*50-135 SDM
 

mertel  Dołączył: 17 Gru 2008
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Za 6-7 lat, z postępem Ai, to nie wiem jak będzie wyglądał rynek foto.
Prorokuję, że wszyscy producenci cyfrowych aparatów padną i zostanie tylko On, cały na biało Pentax ze swoimi nowymi kliszakami.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cały na biało?
Myślisz że wrócą do swojej największej innowacji ostatniego 15 lecia czyli kolorowych korpusów?
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Ryszard, mój k3II jest niesamowicie ściorany, więc zostaje.
Marzy mi się zacząć choć raz w roku ruszyć z plecakiem na kilka dni w góry - chciałbym coś małego (GR?) ale też myślę czy nie wziąć może czegoś do czego podepnę obecne szkła (bezlustro sony?) albo zupełnie coś nowego. Za powyższymi chodzą gabaryty i waga, z drugiej strony chodzi w głowie, że k3III byłoby chyba idealne.
Ale to takie same rozważania jak z autem. Focus jeździ, ostatnio przy wymianie oleju poprosiłem o sprawdzenie smoka - mechanik zamiast tego zajrzał kamerką i silnik jest w idealnym stanie. Ale już za głośny dla mnie jest, za mało mocy, chciałbym automatyczną skrzynię mieć, lepsze światła i też co jakiś czas myślę o zamianie. Stelvio się marzy, C4 chyba idealny, ale DS4 czy UX mi się strasznie podobają. Wszystko wyjdzie w praniu...
Przepraszam za OT :-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
To dobrze że przy wymianie silnika okazało się że silnik jest w idealnym stanie :-P
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
poprawiam :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach