Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Trochę nie na temat: taki Leica Store na Mysiej w Warszawie to super miejsce. Coś na przecięciu z galerią, gdzie najważniejsza jest fotografia. Kompetenta i sympatyczna obsługa i wszystko tak jakoś inaczej. Niedawno rozmawiałem z człowiekiem, który przeniósł się z Paryża do WAW :roll: i wspominał, że było to jedno z pierwszych miejsc, do których się udał – chciał się dowiedzieć, jakie są teraz interesujące wystawy. Może trochę na temat.
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
No tak, jak zwykle, plota poszła, nikt nic nie wie, ale zadyma jest. 8-)

Co się okazuje - zmiana ma być, ale tylko w Japonii i to jeszcze jako dodatkowa forma sprzedaży a nie zamiast normalnych kanałów dytrybucji. :roll:
 
stx  Dołączył: 25 Lip 2016
O losy Pentaxa jestem spokojny i wiem że marka jest zbyt cenną żeby po prostu zniknęła. W zasadzie można o mnie powiedzieć że zmieniłem już dwa razy system i szczerze mówiąc pewnie zrobię to nieraz. Z racji że nadal posiadam szkła Pentax PK i Ashai Takumar M42 a ich Liczba rośnie, prędzej czy później przyjdzie czas na puszkę. Takich ludzi z szkalrnią jest bardzo dużo i razem z obecnymi klientami tworzy to jakiś tam target i to nawet mocny. Artykuły nastawiane na klikanie nic tu nie zmienią
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zobaczycie jaka fala wyprzedaży ruszy niebawem. :-) Znowu perełki będą się trafiać, tylko gotówki nie mam...
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Haha, jak tylko dokładnie przetestuję ostatni nabytek do mojego KP to sam zacznę małą wyprzedaż. Ale niestety tylko tego, czego nie używam :mrgreen:
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Marek napisał/a:
Zobaczycie jaka fala wyprzedaży ruszy niebawem

Wyprzedaż wyprzedażą, ale chętnych do zakupu jak na lekarstwo. Sam tego doświadczam i bujam się ze sprzedażą już nie pamiętam od kiedy.
 
adi24-78  Dołączył: 11 Lis 2010
Już Ricoh wydało oświadczenie ze to tylko się wiąże z rynkiem Japońskim
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Penteusz, zmieniasz system?
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Rivelv, jeszcze chyba nie. Ale styl życia być może już tak ;-)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Penteusz napisał/a:
Ale styl życia być może już tak

Ale że co, odsyłasz Passerati na emeryturę i zakładasz garnitur :?: I tak nikt nie uwierzy :mrgreen:
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
greentrek, Passerati wprawdzie obchodził Dzień Dziadka, ale gdzie mu jeszcze do emerytury! Tryska zdrowiem (nie nadinterpretować tego "tryskania"!) i przeżyje niejednego blaszanego młodzieńca. Garnitur przymierzę, jak ten niebieski tunel zobaczę wyraźniej. Żeby wrażenie dobre zostawić ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
Tryska zdrowiem (nie nadinterpretować tego "tryskania"!)
sprawdź pompowtryski ;-)
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
opiszon, w benzynie?!
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Penteusz, a myślisz że tam masz gaźnik? w tej benzynie?
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Rivelv, ja nic nie wiem, ja tam nie muszę zaglądać. Od czasu do czasu przecieram jedynie kurz. Ale i tego nie jest zbyt wiele. ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Penteusz, prawdziwe passerati mają pompowtryski ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pompowtryski maja te w wersji traktor.
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
plwk napisał/a:
Pompowtryski maja te w wersji traktor.

O, to, to..... :-D
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
stx napisał/a:
O losy Pentaxa jestem spokojny i wiem że marka jest zbyt cenną żeby po prostu zniknęła.

Niestety jest naprawdę dużo przykładów restrukturyzacji polegającej na sprzedaży niedochodowego segmentu, gdzie nabywca niekoniecznie kontynuował nazwę/"tradycje". Ot dopiero co Olympus ;-) Choć tu akurat nowy właściciel dalej rzeźbi pod zmienioną nazwą.
 
jozwa  Dołączył: 22 Kwi 2021
Oglądałem horror Polaroid. Pojawia się nawet Pentax! Używa go dziewczyna, która pracuje w antykwariacie :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach