Trurl1954  Dołączył: 19 Maj 2013
K70 i wężyk
Poradźcie mi proszę jak podłączyć wężyk do K70
i jaki powinien to być wężyk.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tak na szybko znalazłem, że najbardziej uniwersalny będzie pilot radiowy CS-310 od JCC. Odbiornik wpinamy w sanki lampy.
 

Trurl1954  Dołączył: 19 Maj 2013
Dziękuję! To może być właśnie to...
 
pawell  Dołączył: 08 Gru 2007
A nie lepiej z telefonu? Taniej i podgląd przy okazji
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
wężyk klasyczny - jak pamiętam do K70 to chyba było na mini albo mikro jacka wpina się to to w gniazdo mikrofonu.
nawet schemat jest do znalezienia ogólnego. - po za tym że to 3 kabelki stykamy dwa i działa AF (jak przyciśnięcie do połowy spustu) 3 dołączony wyzwala migawkę.

ale może być opcja pilota na podczerwień - jak kojarzę to nawet piloty do TV niektóre działały - trzeba tylko wyklikać guzik - ale to tez google pomoże.
no i po za tym telefon z Image Sync

a sam osobiście najbardziej lubiłem opcje 12 sekund opóźnienia migawki i serie na przykład 5 zdjęć co iles tam sek. da sie to fajnie zgrać :-)
 

Trurl1954  Dołączył: 19 Maj 2013
Klasyczny, to moim zdaniem wężyk mechaniczny. Miałem taki do aparatu mieszkowego 6x9 z 1932 roku. Jeszcze w 1964 robiłem nim zdjęcia i używałem wężyka.
Telefonem nie mogę wyzwalać migawki bo nie mam takiego telefonu. Mam taki mały z dużymi przyciskami.
 
pawell  Dołączył: 08 Gru 2007
Też taki miałem do Zenita :)

Niestety do k-70 nie da rady go podłączyć. Powyżej wymieniono chyba wszystkie opcje.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Trurl1954, będziesz focił "nową żyrafę" ? :-D
 

Trurl1954  Dołączył: 19 Maj 2013
rychu napisał/a:
Trurl1954, będziesz focił "nową żyrafę" ? :-D


Nie rozumiem, co jest "nowa żyrafa"? A czy jest "stara żyrafa"?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Trurl1954, z Tych jesteś i nie wiesz co to "żyrafa" :shock:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach