Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
  Mam swojego MX'a!!!
Może to i wersja dla ubogich, ale i tak jestem z niego dumny :mrgreen: .







 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
wow, ta 40ka to chyba komuś wypadła, potoczyła się i trafiła pod pociąg. :mrgreen:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Dlugo kleiles? Ja jednak wole prawdziwego - jak chcesz moge Ci pozyczyc na pare dni - wciagneisz sie jak nic ;-)

dz.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Pierwszy rzut oka - trochę porysowany, ale i tak gratki
Drugi rzut oka - ROTFL!!!! :mrgreen: :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Fajnie wyszedł, z daleka i tak nikt nie pozna z czego jest zrobiony.
Ale to korpus analogowy, więc przenoszę do innego działu.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Kilka razy po godzinę klejenia/wycinania i jest. Te kilka razy zajęło mi jeden dzionek, ale jak bym to robił bez przerwy, to pewnie w połowie bym się zmieścił.
Dzerry, dzięki za chęci, ale wolę jednak nie pożyczać. Potem trudno było by się rozstać :-P .
W planach jest jeszcze wersja silver z 50/1.4, ale raczej nie prędko powstanie. Teraz na miesiąc do roboty. Może uda mi się zarobić na pełnowartościowe body 8-) .
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
:shock: niezłe
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
wow, pelen szacun! ;-) a masz jakies foty jak powstawal ?
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Masz już pudełko. Zrób jeszcze otworek na środku naleśnika i będziesz miał obskórną kamerę :mrgreen:
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Niestety zdjęć z produkcji nie mam, ale mam jeszcze takie:




:mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
O żesz ******! I to jeszcze takie malutkie!!!! No czapki z głów :shock: :shock:
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Dodam jeszcze, że pierścień przesłony się kręci :mrgreen: . Ale przez wizjer nic nie widać :-( .
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wersja na film 16mm :-)
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
To żeś pojechał. Masz mój pełen szacunek. :mrgreen:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Toż to MX micro :!: Jeszcze raz gratuluję.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fajna sprawa, teraz dobry lakier czarny, aby pokryc te biale linie, ktore powstaly wskutek zalamywania papieru i bedzie piekny model. Gratuluje!! :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Po prostu LOL.

Ps. Używałeś jakiejś lupki, czy może jesteś krótkowidzem?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
właśnie miałem pytać co on taki jak z komiksu wyrwany :mrgreen: 8-) ale pytać już nie musze ;-)

... ii tu narodził się pomysł, aby wykonać wszystkie (słownie: wszystkie) modele Pentaksa w ten sposób i wydać je w postaci książeczki. To by była dopiero kolekcja. Roboty sporo, ale jest to do zrobienia i chętnych pewnie by nie brakowało :roll: 8-)

... aaa jakby jeszcze zrobić w ten sposób wszystkie obiektywy ii zrobić ficzer aby można je było podpinać :shock: :roll:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
sołtys, taka książeczka, którą się rozkłada, a tam w środku jest trójwymiarowy aparacik [też się rozkłada] - kojarzysz?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
mygosia, yhy :mrgreen: ... odkryłem swoje życiowe powołanie: stworze imperium wytwarzające papierowe modele sprzętu Pentaksa, rozkładane książeczki, kolorowanki :roll: ....


...... sorki kochani. Nie będzie mnie przez pare tygodni: ide pisać biznes plan 8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach