jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Dzięki za odzew. Konkurs ogłoszę z początkiem roku.

Uwagi i pomysły mile wciąż widziane.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Nie mam coś weny na ten konkurs, więc na razie nie będzie.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
To czekam, aż wena zawita. Miałem nawet w kalendarzu przypomnienie, że zaczynamy :-)
Dalej jestem chętny - mimo, że moge tu nie zauważyć, że coś się ruszyło.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
bbartlomiej, wybacz, nie mam pomysłu na nic, co by mnie grzało. A fotograficznych planów na 2021 mam aż nadto. Może coś się urodzi w międzyczasie, ale na razie nie.
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
jorge.martinez napisał/a:
bbartlomiej, wybacz, nie mam pomysłu na nic, co by mnie grzało.

A może chcemy za łatwo? Zbyt tradycyjnie, sztampowo? Dlatego to nikogo nie kręci. Może trzeba utrudnić, żeby trzeba było pomyśleć?
Pamiętam takie tematy jak: portret człowieka bez człowieka, czy portret na F16.
Wydaje mi się, że chęć do zabawy jest, przynajmniej u niektórych, ale nie ma tego czegoś, co by zachęciło do wzięcia udziału mimo codziennych obowiązków.

- styczeń - portret w kwadracie
- luty - zimowy portret; jak nie będzie zimy to każdy ma jakiś zimowy płaszcz lub kurtkę
- lipiec - portret z podróży; niechby była to tylko podróż na basen
- listopad - portret z flagą; jakieś obchody 11.11 będą, można coś sfocić
- grudzień - portret pod choinką albo nad talerzem.

Tak tylko mi się pomyślało ;-)
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Jakaranda, zbyt łatwo? Sąsiedni jeden portret ledwo dyszał, bo pandemia, bo nie ma gdzie iść, bo sie z nikim nie widujemy, bo modeli brak :mrgreen: Sorry, mam taki defetyczny nastrój, bo sam po sobie oczekiwałem czegoś innego w poprzedniej zabawie.

jorge.martinez, rozumiem, że te plany angażują Cię bardziej i zamierzasz je dociągnąć? Good for you! Jak znajdujesz motywację?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Coś wymyśli się. Pomysły mile widziane. Ale start od nowego kwartału, nie wcześniej.

Trzymałbym się zdefiniowanych tematyk czy zadań.

bbartlomiej napisał/a:
Jak znajdujesz motywację?
Enzo mnie motywuje. I lajki. Ale przede wszystkim Enzo. Taka bieda wersja: hajsu i kobiet.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
jorge.martinez, mów mi Lewandowska-Coelho.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
bbartlomiej napisał/a:
Sorry, mam taki defetyczny nastrój, bo sam po sobie oczekiwałem czegoś innego w poprzedniej zabawie.
Oczekiwania, plany, porażki, frustracje - nieraz wpadałem w różne "ślepe uliczki", długo by pisać. Warto się temu przyglądać. Do tegorocznego JA zapisałem się bez entuzjazmu, ba, nawet trochę na siłę. A teraz hop na walec i jedynką naprzód, jak mawia mój dobry przyjaciel. W styczniu często go cytuję ;-)
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Enzo, aż się boję pytać, bo to na pewno nie są tanie rzeczy, ale jak można Cię zatrudnić do motywowania? Gwarantujesz wyniki? :mrgreen:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
bbartlomiej, to nie są tanie rzeczy. Najwyższą formą motywacji jest kontrola.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Samokontrola, dyscyplina - ponoć klucz do sukcesu.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
No dobra, trzeba się pogodzić z tym, że ja nie mam przestrzeni na nowy konkurs jako organizator. Ale gdyby ktoś chciał zorganizować, to może bym nawet odkurzył Mamijkę i dał jej jeszcze szansę?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach