bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Przy pentaskin nie ma pełnego https na stronie głównej. W poszczególnych wątkach jest.

W linii 33 strony głównej jest niedomknięty znacznik </script>.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Marooned
1) hmmm ;-)
2) subsilvera nie zamierzam poprawiać, pentaskin też traktuję w tej chwili jako skórkę przejściową do docelowego rozwiązania.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Ciężko tu mówić o poprawianiu, a raczej o przywróceniu stanu sprzed migracji ;-) Wszak jakby nie patrzeć, to skórka podstawowa.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Marooned, subsilver jest zainstalowany w czyściutkiej wersji podstawowej, podmieniliśmy tylko logo ;-) ewentualne zażalenia trzeba przesłać do pana Przema i spółki ;-)
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Plusem tej zmiany jest to, że teraz jestem niebieski 8-)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
A teraz może ktoś coś wesołego :mrgreen:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jutro "lądujemy" w Jabłończy. :mrgreen:
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Marooned napisał/a:
Czy subsilver obecnie niebieski taki zostanie czy wróci jego czerwień?

Koniecznie! :-)

:-?
 
Kocur  Dołączył: 04 Maj 2011
opiszon napisał/a:
Pentaskin został odpalony produkcyjnie.
Mogą być jakieś błędy - jak coś znajdziecie, to zgłaszajcie proszę :-)


Pentaskin w wersji nocnej ma skopany Shoutbox.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Wersja nocna nigdy nie byla oficjalna i nie gwarantowała 100% poprawności :-P
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
To gdzie mam wrzucić materiały do RC? Na FTP niby wszystko jest, ale odnośniki zwracają 404…
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
FTP dziś w nocy zostanie wyłączony. Nowe miejsce pewnie będzie zrobione już na nowym hostingu.

root@ovh2:~# date; hostname; uname -a; cat /etc/debian_version; uptime
wto, 22 wrz 2020, 20:17:18 CEST
ovh2.pentax.org.pl
Linux ovh2.pentax.org.pl 2.6.38.8-vs2.3.0.37-rc17-beng #1 SMP Wed Jun 15 11:06:07 BST 2011 x86_64 GNU/Linux
6.0.10
20:17:18 up 1817 days, 2:55, 1 user, load average: 0.05, 0.05, 0.05
Zabrakło mu tygodnia do 5 lat ;-)
Debian Squeeze czyli 6 LTS
RIP ovh2
Niech żyje nowy hosting. Hura! 8-)
 

mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
l_uka napisał/a:
(ciach...)

root@ovh2:~# date; hostname; uname -a; cat /etc/debian_version; uptime
wto, 22 wrz 2020, 20:17:18 CEST
ovh2.pentax.org.pl
Linux ovh2.pentax.org.pl 2.6.38.8-vs2.3.0.37-rc17-beng #1 SMP Wed Jun 15 11:06:07 BST 2011 x86_64 GNU/Linux
6.0.10
20:17:18 up 1817 days, 2:55, 1 user, load average: 0.05, 0.05, 0.05
Zabrakło mu tygodnia do 5 lat ;-)
Debian Squeeze czyli 6 LTS
RIP ovh2
(ciach...)


Zakładam, że nie są to wyrażenia uznawane ogólnie za obraźliwe i na wszelki wypadek nie odnoszę ich do siebie.
Jak chcemy "coś na wesoło" to poszukajmy tego czegoś w naszym otoczeniu a niekoniecznie czekajmy na wpisy forumowe. Właściwie to można nawet uwiecznić to coś na zdjęciu a idąc już całkiem po bandzie to nawet wstawić to zdjęcie na tym forum (jak już ta funkcjonalność będzie działać).
Swoją drogą to należy docenić odwagę tych, co zmieniają to forum prawie przy "otwartej kurtynie" a przecież mogli zamknąć wszystkie funkcjonalności (poza szałtem może...) na kilka dni i włączyć je dopiero jak sami sprawdzą. A my mielibyśmy mniej zabawy niż obecnie.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
patrząc na to, ile mamy prywatnego czasu, to musielibyśmy zamknąć forum na pół roku, żeby zrobić wszystko od początku do końca tak jak byśmy chcieli :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Pentaskin wydaje się być udrożniony, więc przełączyłem go na nowo wszystkim - komu się nie podoba, ten używa subsilvera albo apallachii, komu wszystko jedno zostaje przy tym co jest.

W tej chwili wszystkie funkcjonalności powinny być widoczne (szczególnie to o czym pisał plwk). W razie braków - proszę pisać.

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
opiszon napisał/a:
patrząc na to, ile mamy prywatnego czasu, to musielibyśmy zamknąć forum na pół roku, żeby zrobić wszystko od początku do końca tak jak byśmy chcieli :-P
A potem i tak byłoby wszystko na ostatnią chwilę. Albo nie, wzorem centrali marki można termin premiery odsunąć w czasie i potem znów odsunąć w czasie :evilsmile:


Hmm, ale przecież dokładnie tak zrobiliśmy. Ta migracja miała się rozpocząć w październiku 2019... :oops:


Bakulik - po powrocie z Grzybków postawimy część fotokonkursową. Chciałem już dzisiaj, ale nie dam rady. Jeszcze przez ostatnie półtorej godziny robiłem grafikę, która wpadła jak śliwka w mleko z zimowego nieba. Nie wyrabiam się, a chłopaki mają swoje zadania i zasuwają jak motorynki na podtlenku azotanu potasowego.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Czy ja śpię pani kierowniczko?
Ja śpię cały czas!

A nie. To nie tak leciało.

Taka anegdota z zeszłego tygodnia...

Z piątku na sobotę wdrożenie (i tylko noc noc noc). W tygodniu przed wdrożeniem testy nocne pewnego projektu co go można w nocy testować tylko.(ale wdrożenie w innej dacie)
W czwartek rano telefon
"-w nocy walidacja
- ale jak to przecież jutro wdrożenie w nocy i wcześniejsze nocki też była walidacja
- takie jest życie, halucynacje, zimniok, śmierć z niedożywienia oraz Politbiuro"

;-)

Ale się nie damy!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
A po tym wszystkim opiszon przyszedł robić forum w "wolnym czasie" od popołudnia do nocy.

Szacun.

[ Dodano: 2020-09-22, 22:54 ]
Ja miałem wczoraj tak sprany mózg, że jak do mnie pisaliście komunikaty to bredziłem pod nosem nie rozumiejąc samego siebie.

Także fakt, że cokolwiek jest zrobione uważam za sukces na miarę... to nie ma swojej miary.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
To jest sukces jakiego nie potrzebowaliśmy i na jaki nie zasługujemy :-P

[ Dodano: 2020-09-23, 19:59 ]
Kocur, poprawiłem shoutbox w nocnej wersji

poprawiłem też wyświetlanie na FF (dzięki Bakulik!)
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Ale xanred wróci?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach