opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Xa co?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Gratuluję umiejętności, dla mnie kiedyś html i css to było wyzwanie ;-)
Nie pamiętam od kiedy, zacząłem dostawać powiadomienia :mrgreen:
A w profilu nie chce zapisać zmian, gdyż nie podoba się mój adres email - nie zmieniany.
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
opiszon napisał/a:
Xa co?


xandred
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
rychu, edycja profilu działa w subsilver.
Dzięki za zgłoszenie.

Tylko uważaj z tą zmianą e-maila bo chyba po jego zmianie trzeba na nowo aktywować konto. A grzybki za rogiem i możesz być odcięty od forum na dłuższy czas :-P

[ Dodano: 2020-09-23, 21:35 ]
galex napisał/a:
opiszon napisał/a:
Xa co?


xandred

 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
A to ciekawe, używałem tej skórki jeszcze kilka dni temu :-( ,
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
rychu napisał/a:
A w profilu nie chce zapisać zmian, gdyż nie podoba się mój adres email - nie zmieniany.

już działa - przynajmniej nawet jak nie zmienię emaila, to się nie wywala formularz ;-) (a wcześniej się wywalał z komunikatem o nieprawidłowym emailu.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Nie ma, albo nie widzę opcji, oddziel post i łączy ze swoim poprzednim.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
potraff, tak, wiemy, problem jest na wszystkich skórkach - pewnie trzeba przełączyć coś w uprawnieniach profili - to musi zrobić admin.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Hej, serio zostaniemy z takimi miniaturkami? Można przywrócić poprzednią sensowną szerokość fotek, by nie trzeba było na każdej kolejnej klikać by cokolwiek zobaczyć? Jak na forum foto, to ten widok nie ma sensu... (i proszę nie namawiać na inne skórki, które na Full HD nie wykorzystują połowy powierzchni).

 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Ale u mnie to wygląda jak dawniej:
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
potraff, masz inną skórkę. Mówię o podstawowej subSilver. Inne niestety są dla mnie mocno nieczytelne.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Aaa. Wrzuciłem, bo wcześniej też miałem taki widok jak Ty, wcześniejsze zdjęcie jak wrzuciłem, to właśnie tak mi się wyświetliło, a potem samo się zmieniło na obecną/starą skórkę.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Nie wiem czy to wina nowej wersji FF czy zmian tutejszych. Otwierając wątki z menu podręcznego w osobnej zakładce, wątek otwiera się maksymalnie na dole strony, muszę szukać miejsca już czytanego. Nie dzieje się tak otwierając bezpośrednio wątek w karcie.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
rychu, też tak mam na nowym FF (plus strona jest pusta do czasu użycia scrolla, dopiero wtedy się renderuje). Chyba nowy FF coś namieszał :cry:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Z wątku informacyjnego:
Cytat
W najbliższym czasie wygląd będzie inny niż poprzednio. Wiąże się to z dużymi zmianami, jakie zostały wprowadzone na zapleczu.

Przed nami jeszcze wiele godzin grzebania się w kodzie, ale Wy możecie już korzystać z forum po modernizacji.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ja bym chciała zgłosić uwagę...

Widzę, że górne menu zostało przyklejone na stałe na ekranie - IMO zajmuje zbyt wiele miejsca na niewielkim ekranie.
Jeśli musi tak być, to może skomasować 2 pierwsze linijki [PENTAX@PL oraz menu] w jednej?
Będzie trochę niższe.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mygosia, tak jest od 5 lat przecież...
Przy przewijaniu powinno się zmniejszyć do wąskiego paska...

Jakiej ty przeglądarki używasz?
Blokujesz pliki js?
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Też tak mam. Microsoft edge.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
U mnie działa na Edge 41 edgehtml 16

Jaką wersję masz u siebie?
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
No teraz już działa. Mam sam pasek z napisem pentaxzmałpąipl a po prawej okienko z menu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach