Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Paffcio, to jest jakaś myś
 
WaldekW  Dołączył: 28 Paź 2007
slwk2020 napisał/a:
WaldekW napisał/a:
Slwk jaką frustracją? Nie wiem o czym piszesz. Jeżeli zaraziłem Cię czymkolwiek to przepraszam. Jestem zainteresowany modelem K-3 III i jeżeli ktoś napisał o opóźnieniach to ja tylko pytam o szczegóły. Niestety dostaję odpowiedzi w stylu, że Ricoh lobbuje coś w ONZ. Nie jest to śmieszne, no chyba, że ktoś reprezentuje poziom intelektualny przedszkolaka.

To z jakiego powodu i po co te wycieczki słowne z poziomem przedszkolaków. Interesuje Cię K3 III, masz na ten temat wiedzę powyżej poziomu przedszkola, to napisz coś ciekawego, chętnie my będący na poziomie przedszkolaka się z tą wiedzą zapoznamy, a jak nie lubisz żartów, to się nie naśmiewaj z Kolegów z forum, bo to co najmniej niesmaczne.
Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku więcej wyrozumiałości dla drugiego człowieka i udanego zakupu K-3 III. Mam nadzieję, że nas poinformujesz o wrażeniach po zakupie.

No właśnie, Ty jesteś wyrozumiały? To Twoje są wycieczki słowne pod moim adresem, nie wiem skąd tyle w Tobie agresji. I jeszcze jakieś dziwne pretensje, że niby zaraziłem Cię frustracją. Ja tylko zapytałem o konkretne opóźnienie modelu K-3 III bo taki jest temat wątku "Pentax K-3 III nowy flagowiec aps-c" i o opóźnieniu była mowa. Ale normalnie zadane pytanie spotyka się tu z kpiną pod moim adresem i później jeszcze z agresją, przy czym agresorzy są na mnie obrażeni i udają niewiniątka i ludzi wyrozumiałych. Że to ja niby się z nich naśmiewam, ale oni ze mnie to już nie. Przecież te niby żarty to były kpiny z mojej osoby a nie żarty. Oczekiwałem konkretnej odpowiedzi a nie kpin.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Raz.
 
slwk2020  Dołączył: 22 Paź 2020
WaldekW napisał/a:
Dowcipy na poziomie przedszkolaków.

Pan WaldekW zapomniał, co sam rano napisał i kto z tego powodu poczuł obrażony.
Ryszard napisał/a:
WaldekW, nie musisz się śmiać - ale mnie nie obrażaj, OK?

To ja tyle.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Już powiedzieliście sobie co mieliście powiedzieć, teraz możecie wrócić do tematu wątku.
 
slwk2020  Dołączył: 22 Paź 2020
Zdano napisał/a:
Już powiedzieliście sobie co mieliście powiedzieć, teraz możecie wrócić do tematu wątku.

Ja właśnie to wcześniej uczyniłem i nie mam zamiaru tego kontynuować, więc spoko.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
jorge.martinez napisał/a:
Raz.

Podobno jak Jorge doliczy do dziesięciu, to będzie premiera.
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Enzo - a miało być bez polityki.
:-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Według informacji z dobrze poinformowanych źródeł wiadomo, że premiera odbędzie się nie wcześniej i nie później niż jest to zaplanowane, a plany nie będą ulegały naciskom mogącym występować ze strony zainteresowanych ani ze strony niezainteresowanych. Wiadomym jest także, że każda premiera najnowszej nowości poprzedzona jest prapremierą, która to z kolei może być poprzedzona przedpremierowym pokazem. Niemniej jednak daty 'pre' nadal przebywają w zalakowanej kopercie zamkniętej w szyfrowanym sejfie na niedostępnej wyspie. Być może jest to wyspa w Japonii. Data premiery treści z koperty zostanie zaprezentowana podczas przedpremierowego pokazu koperty, jednak data tej premiery jest zamknięta w kopercie, w której jest data premiery tej premiery umieszczonej w sejfie. To powoduje pewien problem, gdyż najpierw trzeba odtworzyć wewnętrzną kopertę z datą premiery, a następnie zewnętrzną kopertę z datą premiery. Jak dotąd nie rozwiązano zagadnienia otwarcia koperty bez uszkadzania koperty. Zatem w ramach przyspieszenia premiery premiery premiery lub choćby poznania daty premiery premiery premiery ogłasza się konkurs na najlepszy sposób otwarcia koperty wewnętrznej przed otwarciem koperty zewnętrznej. Czas ucieka. Trzeba to zrobić szybko, żeby nie przeterminowsć daty premiery!
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
tref, a hasło do tego sejfu?
No powiedz coś.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
pszczołowaty napisał/a:
a hasło do tego sejfu?

Takie samo jak do naszej giełdy. :-P
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
To z żyrafami?
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
K3 III ma taki hiper rewelacyjny wizjer, że kto w niego spojrzy
tref napisał/a:
podczas przedpremierowego pokazu koperty, jednak data tej premiery jest zamknięta w kopercie, w której jest data premiery tej premiery umieszczonej w sejfie
, z pewnością ujrzy datę premiery. Sam aparat już zalega w magazynie, Ricoh obmyśla strategię poinformowania o cenie.
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
MCsubi napisał/a:
Sam aparat już zalega w magazynie

cała jedna sztuka ;-)

MCsubi napisał/a:
Ricoh obmyśla strategię poinformowania o cenie.

"Jak mamy ogłosić tę cenę, by się nie pozabijali waląc się w czoło gdy powiemy im, ile chcemy za K3III?"
 
pawel_n  Dołączył: 02 Gru 2020
tref, "you've made my day" :mrgreen:
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Dawno temu koledzy ogłosili konkurs na wyjęcie kasety z magnetofonu (Grundig) bez otwierania kieszeni. Wygrała siekiera.

PS
Też jestem za tym, aby premiera się odbyła.
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Zespół Siekiera?
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
:-/ :-/
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
Wiadomo że data premiery jest w kopercie, a ta w drugiej kopercie a druga w trzeciej...Najważniejsze że otwarcie kopert ma się odbyć metodą głosowania a nie ustalono jeszcze jaką metodą wybrana zostanie metoda głosowania ;-) No i jeżeli premiera w lutym to mam tylko jedno życzenie-żeby nie było to 29 lutego ;-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Trzymajmy kciuki za CP+ czyli 25-28.02. Ale kto ich tam wie? Ciągną to i ciągną... Mimo nastawienia luzacko-optymistycznego - gdyż ani nie spieszy mi się do zakupu tej nowości, ani nie wieszczę Pentaksowi zgonu razem z lustrzankami - mam już dość tego serialu z odsłanianiem kolejnych super-duper właściwości K-3 III. Niech go już wreszcie zaczną sprzedawać :evil:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach