rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ja myślę, że aktualnie, na chybcika, przed premierą, doklejają gibany ekranik :mrgreen:
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
Też bym chciał ekranik ruchomy i to raczej bardziej taki jak w K 70 niż w KP czy K 1.. Ale mało to realne jest... :-(
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Przez większy pryzmat bebechy ruchomego ekranika sie nie zmieszczą. K-3 III ma mieć tylko 73,5 mm grubości, jak stara k-5. I tu mnie zastanawia, ile funkcji aparatu można będzie obsługiwać z ekranu telefonu, jako zamiennika tego odchylanego ekranika. Za miesiąc się okaże.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
MCsubi napisał/a:
ile funkcji aparatu można będzie obsługiwać z ekranu telefonu, jako zamiennika tego odchylanego ekranika

Dołączą trzecią rękę?
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Taa, GPS z telefonu, ekran z telefonu, to może jeszcze sam aparat też z telefonu i będzie super-hiper wypasiony mega-ekstra-turbo flagowiec. :roll:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Enzo napisał/a:
MCsubi napisał/a:
ile funkcji aparatu można będzie obsługiwać z ekranu telefonu, jako zamiennika tego odchylanego ekranika

Dołączą trzecią rękę?

raczej paluszek Filipinki
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Zamiast biadolić, że nie macie 3 ręki, uczcie się od kucharzy : https://www.codziennypozn...nskiej-pizzerii
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
MCsubi, mówisz, że kupić, a zaoszczędzić na statywie?
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Sam nie wiem, do dzisiaj mam k-5 z forumowych zakupów 10 lat temu. KP jakoś mi w łapach nie leży, a K3-III to prawie 1:1 K5, tylko troszeczkę wyższy. Z drugiej strony z wiekiem 3 ręka coraz mniej pewna :-) , a tu SR skuteczniejszy.
 
smoka  Dołączył: 04 Sie 2020
Enzo napisał/a:
MCsubi napisał/a:
ile funkcji aparatu można będzie obsługiwać z ekranu telefonu, jako zamiennika tego odchylanego ekranika

Dołączą trzecią rękę?


To nie ale może jest jakiś uchwyt do telefonu, który można podłaczyć na stopce do lampy?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
smoka napisał/a:
To nie ale może jest jakiś uchwyt do telefonu, który można podłaczyć na stopce do lampy?

Jak się oba urządzenia sprzęgnie, to przy odpowiedniej kombinacji przysłony, ISO i czasu dodzwonimy się do cioci Irenki.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Gorzej, jak ktoś zadzwoni do nas, gdy będziemy w trakcie tworzenia opus magnum.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
bakulik, a widzisz. SR - kolejna rzecz, z której można zrezygnować, na rzecz wibratora z telefonu :mrgreen: ksiajomi ogarnie bez dopłaty.
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
Ponieważ nadszedł Luty to.. "Nadejszła wiekopomna chwila-płacz bo jak prawdziwy chłop płacze to musi być święto" ;-) Ciekawym czy Ricoh-Pentax zaprezentuje w TYM miesiącu swoje wymęczone dziecko??? ;-) Czy pozostanie tylko: "podejdź do płota jak i ja podchodzę"? ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
specmisiek napisał/a:
Czy pozostanie tylko: "podejdź do płota jak i ja podchodzę"?

Czy płot już postawili? ;-)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
plwk napisał/a:
specmisiek napisał/a:
Czy pozostanie tylko: "podejdź do płota jak i ja podchodzę"?

Czy płot już postawili? ;-)

Postawili czy nie, to i tak ten nowy flagowiec Pentaxa będzie dla wielu niczym kula trafiająca w płot. ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Cytat
flagowiec Pentaxa będzie dla wielu niczym kula trafiająca w płot.

Dla użytkowników N,C,S z pewnością.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
I jeszcze F na pewno też ;-)
Tylko tym z O nie będzie do śmiechu ;-)
 
WaldekW  Dołączył: 28 Paź 2007
Marek napisał/a:

Postawili czy nie, to i tak ten nowy flagowiec Pentaxa będzie dla wielu niczym kula trafiająca w płot. ;-)

Nie może być inaczej, bo gdyby było, to Pentax byłby pierwszym producentem, który wyprodukował aparat dla każdego. To raczej będzie aparat dla niewielu, poczekajmy na cenę.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
WaldekW, poczekajmy co będzie oferował bo wyczuwam podstęp w tych filmikach. Cena to istotna lecz odrębna kwestia.
A aparat dla wszystkich wyprodukowały już ksiajomi, śamśung i jakiś ifon.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach