foto  Dołączył: 03 Maj 2013
W smartfonach nikt się tym nie przejmuję, rozwijają softy i gnają do przodu. Stawiam, na to, że kto pierwszy zacznie to robić świetnie w aparatach ten wygra. Ludziska staja się wygodni, teraz jak nie masz śledzenia oka to przecież portretu nie da się zrobić :-P
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Fuji to robi od lat i jakoś nikt za bardzo się czepia, teraz im to wychodzi naprawdę dobrze, ale jeszcze kila lat temu niższy szum w rawach na wyższym iso oznaczał utratę wielu szczegółów (w pierwszyhc x-transach szczegóły zaczynały znikać od iso 1000).
 

matkus  Dołączył: 12 Lip 2016
Próbuję oglądać ten filmik. Ale jako, że japońskiego nie znam, włączyłem automatyczne napisy z automatycznym tłumaczeniem.

Ale to chyba nie ma sensu poszerzać swojej wiedzy w ten sposób, bo jak na razie dowiedziałem się, że przy projektowaniu wizjera "ważne jest to, by zwiększyć powierzchnię błotnika podczas zabezpieczania wołowiny, którą możesz spotkać" a dzięki polerowaniu pentapryzmat można przetworzyć w wybory cukiernicze. Za to będziemy mogli korzystać z przełącznika [migawki], którego odczucie jest raczej średnie i był on stosowany w wodospadach.
I to wszystko w 3 pierwszych minutach filmu.

Generalnie naprawdę ciekawe jest takie oglądanie, choć raczej w formie rozśmieszania człowieka.

Ale gość też mówi gdzieśtam, że dzięki czujnikowi RGB będzie możliwe rozpoznawanie twarzy, oka i ptaka przez OVF. Zakładając, że nie mówił o niczym zbereźnym albo nie jest to źle przetłumaczony przepis na naleśniki, to może być dobre.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ja nie oglądam filmików z testowania niedopracowanego sprzętu.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Bardzo słusznie, rychu. Spokojnie możesz obejrzeć, bo to zdecydowanie prezentacje, a nie testy. ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ryszard, to jak nasze, narodowe, elektryczne autko. Wiadomo, że będzie na prunt, i gdzie fabryka postawiom. :roll:
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Robisz za etatowego marudę, mimo okoliczności pogody? :->
 
WaldekW  Dołączył: 28 Paź 2007
rychu napisał/a:
Ja nie oglądam filmików z testowania niedopracowanego sprzętu.

Ja tak samo, oglądam tylko polskie. Te zagraniczne wszystkie są niedopracowane. Na tych zagranicznych to się nic nie dzieje, nuda. Co innego polskie, wiadomo, wszystko jest dopracowane.
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
W zagranicznych mówią, że dobre - nawet jak jest niedopracowane.
W polskich mówią, że złe - nawet jak jest dopracowane.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
O czym szanowni Koledzy piszecie? O czymś, czego oficjalnie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.
Moja irytacja odnosi się wyłącznie do jarania się sprzętem, którego producent nie wprowadził na rynek. To tak jak na targach motoryzacyjnych bolidów. Pokazana skorupka i założenia konstrukcyjno-technologiczne. Fakt, wersje tkzw. beta dostali tkzw. ambasadorzy, ale, jak czytamy, premiera odsunięta w bliżej nieokreśloną przyszłość. Poczekajmy na prezentację finalnego produktu.
Etatowa maruda? Trudno, przeżyję.
Życzę Wszystkim, by z nowym dzieckiem Ricoha spełniły się marzenia o doskonałym sprzęcie foto. Jako fan marki, sobie życzę tego samego. Hough.
 
WaldekW  Dołączył: 28 Paź 2007
rychu napisał/a:
O czym szanowni Koledzy piszecie? O czymś, czego oficjalnie nie ma i nie wiadomo kiedy będzie...
To w temacie: "Pentax K-3 III nowy flagowiec aps-c" niby o czym mamy pisać? Może rzuć jakiś lepszy temat. Jak się filmików nie ogląda to można poczytać streszczenie takiego filmiku właśnie w tym wątku. Pewnie opis filmiku jest ciekawszy niż sam filmik. W końcu opis jest polski a filmik japoński. A czy sprzęt jest niedopracowany to pewnie Ty tylko to wiesz i może jeszcze kilku Japończyków.
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
Luty się skończył a aparatu jak nie było tak ni ma....Ale! No przecież chodziło o 29 lutego!! Eureka!!!! To jeszcze 3 latka ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
specmisiek napisał/a:
No przecież chodziło o 29 lutego!

Byłem przekonany, że o 30-go.
 

michau.ezg  Dołączył: 03 Mar 2010
Myślicie, że jakoś się ogarną w końcu w najbliższym czasie i zrobią tą premierę? Napaliłem się trochę na ten aparat a tu kicha.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
michau.ezg napisał/a:
Myślicie, że jakoś się ogarną w końcu w najbliższym czasie

Tak. Od 15 lat tak myślimy.
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
matkus napisał/a:
Próbuję oglądać ten filmik. Ale jako, że japońskiego nie znam, włączyłem automatyczne napisy z automatycznym tłumaczeniem

Musiałem odstawić herbatę bo bym klawiaturę załał.
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
michau.ezg napisał/a:
Myślicie, że jakoś się ogarną w końcu w najbliższym czasie i zrobią tą premierę? Napaliłem się trochę na ten aparat a tu kicha.


Przestali robić KP, więc jakoś muszą walczyć z nudą. Też planuję go kupić w wakacje 22 r.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
MCsubi napisał/a:
Też planuję go kupić w wakacje 22 r.

W przedpremierze? ;-)
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Tak. Zawsze to ryzyko, ale w tak dopracowanym sprzęcie :mrgreen: :mrgreen:
Wtedy też wyjdzie zapewne Takumar 35/2 z powłokami HD i okrągłą przysłoną.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
MCsubi napisał/a:
Przestali robić KP, więc jakoś muszą walczyć z nudą.
Produkują już tylko K-1 II, faktycznie muszą kiwać palcem w przestrzelonym bucie :mrgreen: :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach