tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Świetna wiadomość od koniec roku. Gratuluję! :-D
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
galex, a można będzie gdzieś kiedyś ten album kupić? Nie chcę sępić, tylko normalnie nabyć drogą kupna :-)
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
tref, Dzięki! A na koniec roku przez covid oczywiście :-( . Wyniki były znane już w czerwcu (ale publicznie nieogłaszane, dostałem tylko info, że jestem jednym z laureatów.). Miała być gala :-) , uroczyste wręczenie nagród, przemowy nagrodzonych etc. Termin był przesuwany kilkakrotnie, aż wreszcie zdecydowano, że nic z tego, a nagrody odebrałem w sekretariacie toruńskiej delegatury UW.

szpajchel, kupić raczej nie, wszelkie materiały będą wykorzystywane przez Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki. Ja dostałem 3 szt. i ostał mi się ino jeden ;-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
galex, tego się, niestety, spodziewałem :-(
Może jeden egzemplarz trafi (chyba powinien) do mojej zakładowej biblioteki :-D
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
galex, gratulacjony :-B
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
galex, :-B :-B :-B :-)
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
White, Dziękujony :-)
pszczołowaty, :-) )
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
galex, no to jeszcze ja: cud, miód, malina i palce lizać. Świetne zdjęcia i gratuluję :-B
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
kojut, :oops: :-)
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
galex, gratulacje! To z samotnym drzewem najbardziej mi się podoba, ale wszystkie świetne. A i nagrody zacne. Ja kiedyś zdobyłem wyróżnienie w konkursie" Ziemi Babiogórskiej", nagrodą był tylko fotokubek i dyplom, ale radość była wielka :lol:
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
galex , piękne! Gratuluję !
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
kazio, 0bleblak, Bardzo dziękuję
:-)
 
germario  Dołączył: 08 Cze 2011
galex, dopiero znalazłem i lepiej późno niż wcale, więc szczere gratulacje i następnych wygranych konkursów :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach