jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
powalos, u mnie z kolei się kręci, bo 3 rolki zrobiłem w maju. Idzie lato, będzie światło :-)

JacekK, Auć :-(
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
jorge.martinez, nie tylko o światło chodzi. Jeżeli poruszasz się stale na powierzchni 2-3 km. kw. to dość trudno uchwycić coś nowego. ;-) :cry:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
powalos, ja mam duży park pod blokiem, więc mam luksus, że ciągle coś ciekawego wchodzi w kadr. Gdyby nie to, to pewnie były większe męczarnie. Moje 3 rolki wzięły się też stąd, że byłem 3 dni nad morzem i pstrykałem jak najęty.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Panowie, będziecie coś słali?
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Ja nie… :-(
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Mam film. I skaner mam. Dziś/jutro wieczorem pokombinuję i wyślę.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Jutro chcę poskanować.
 

Rrrodrigo  Dołączył: 07 Lis 2006
Coś wysłałem :-)
 

Krzysiek K.  Dołączył: 11 Paź 2006
Właśnie wysłałem.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
jorge.martinez, kiedy publikujesz? Muszę dzisiaj wysyłać czy mam dzień-dwa czasu?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Chciałem dziś. Najwyżej doślij.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
W sumie to mogę poczekać do czwartku. Więc Ryszard, Mirek, nie stresujcie się :-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Właśnie zestresowany wszedłem na forum, napisać "jorge, nie czekaj specjalnie na mnie". Widać szczęście mi sprzyja ;-)
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
:-D
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Świetny miesiąc, gratuluję wszystkim, którzy wysłali zdjęcia, ogląda się je z przyjemnością.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Czerwiec mija bez zdjęć do JA. Co prawda DSLR nie śpią, ale poza tym za dużo spraw na głowie, ważnych, nagłych itp. Czas złożyć broń. ;-)
 

Krzysiek K.  Dołączył: 11 Paź 2006
W czerwcu nie zrobiłem ani jednego zdjęcia analogowego - ani małego, ani średniego formatu. Taka sytuacja nie zdarzyła mi się już dobrych parę lat pewnie, bo przynajmniej jedno w miesiącu zdjęcie pstrykałem. Ale to teraz pewnie przez ten dziwny brak śniegu ... :-/
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja dzisiaj wywołałem, wysuszyłem i pociąłem na paski. Być może jutro będę skanował. ;-)
 

Rrrodrigo  Dołączył: 07 Lis 2006
Z lekką obsuwą wysłałem czerwcowe.
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Wywołałem, suszy się, niedługo skanuję.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach