dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
jaka mysz?
Zepsula mi sie mysz. Kensington. Wydawala sie idealna - duza, dobrze wyprofilowana, dobra rozdzielczosc, fajny matowy material, jednak po pol roku wysiadl drugi przycisk. Ci20 model. Tak wyglada:

Chcialbym kupic cos podobnego, ale jednak bardziej trwalego. Bardzo mi zalezy na bocznych przyciskach. Co polecicie? Uprzedzam, ze nie mam ochoty splukiwac sie na logitecha. A4Tech kiedys bylo fajne, ale teraz maja jakies kiepskie te modele.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Właśnie chciałam polecić A4techa, tyle że używam modelu sprzed jakichś 2-3 lat. Bardzo wygodna, choć wykonanie może nie jest najwyższej jakości. Do tej pory działa prawie bez zarzutu.

 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
Ja tam też mam A4techa i jestem jak najbardziej zadowolony. ModelXL-750F. Do wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń, wygodna, też z fajnego matowego tworzywa, zmiana rozdzielczości w locie, zero problemów.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
hase napisał/a:
też z fajnego matowego tworzywa
U mnie to matowe tworzywo się starło po jakimś czasie i zostało błyszczące tworzywo :-P
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
A4tech to dobry wybór , sam używam najtańszych tylko tej marki, farba faktycznie się wyciera .
 

gajos007  Dołączył: 19 Cze 2008
polecam....u mnie niezniszczalna
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
gajos007 napisał/a:
polecam....u mnie niezniszczalna
Też mam X7 tyle ża chyba starszy model, potwierdzam, jest świetna, wygodna i niezniszczalna :-D
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
gajos007, mój brat ma bardzo podobny, tylko z błyszczącymi "chromowanymi" paskami i one się starły. Ja mam też a4techa ale jednego chyba z najtańszych, był srebrny, ale teraz gdzie dotykam jest biały, a poruszeniu laser go na czerwono podświetla.

Kolega ma g5 i sobie chwiali.... ale to inna cena, imho a4tech jest ok.
 

anduril  Dołączył: 31 Lip 2007
hase napisał/a:
Ja tam też mam A4techa i jestem jak najbardziej zadowolony. ModelXL-750F. Do wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń, wygodna, też z fajnego matowego tworzywa, zmiana rozdzielczości w locie, zero problemów.

Ja wybrałem 755, bo słyszałem, że optyk > tani laser. Nie wiem ile w tym prawdy, nie mam porównania.
Myszka bardzo fajna, za to joystick pod kciukiem średnio wygodny.

EDIT: Gajos, to chyba taka jak Twoja?

 

gajos007  Dołączył: 19 Cze 2008
darkduch napisał/a:
one się starły
u mnie starł się napis X7 ;-)
 

Misztu  Dołączył: 19 Mar 2007
Ja osobiście używam A4-Tech X-710. Dość tanie, na papierze (czyli tzw. specyfikacja) wygląda solidnie. Ogólnie fajnie leży mi w ręce, nie ma cyrków, że kursor skacze w losowe miejsca.

Znajomy, który ostro śmiga w Quake 3 twierdzi, że stare Microsoft Explorer były najlepszymi myszkami. Ale mówi też, że takich "gryzoni" już nie robią.

Z tego co zasłyszałem, to warte uwagi pod względem precyzji i wykonania są myszki Logitech z serii MX (raczej 100 zł i więcej) oraz Razer (ceny j/w).

BTW, po napisie też nie ma u mnie śladu. Czas likwidacji - ~8 miesięcy ;)
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
A4tech
X 748 k
duza, optyczna, boczne przyciski
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Ja używam tańszej, za to większej i bardzo (według mnie) wygodnej myszy:

A4Tech Opto 518 (SWOP-80)

Widzę, że teraz kosztuje jedyne dwie dyszki na Allegro, może dokupię na zapas. :evilsmile: Bardzo porządna mysz. W grach też się nieźle sprawuje - znajomi nie mogli kiedyś, kiedyś uwierzyć, że nie mam aimbota. :-P

Wybierz ją! Wybierz ją!

Co do trwałości - używam nie wiem jak długo, ale chyba ze trzy lata. Codziennie, czasami po kilka-kilkanaście godzin. Nic się nawet nie ściera, trochę plastik zmatowiał. :-) No i działa jak nowa.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
mam A4 tech na takiej podkładce indukcyjnej. Powiem tyle. Mysz bardzo wytrzymała, nie nawaliła przez długie lata bardzo intensywnego użytkowania, ale ta podkładka już mnie męczy. Przeciadam się na logitech...
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
negocjatorek, cio to podkładka indukcyjna pod mysz?
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
darkduch, takie że mysz masz bezprzewodową i nie masz w niej baterii ale działa gdy jest na tej podkładce :)

[ Dodano: 2009-08-29, 22:25 ]
aha podkładka jest przewodowa więc to jest tak teoretycznie mysz bezprzewodowa ;d

[ Dodano: 2009-08-29, 22:27 ]
ważne, że przez jakieś 8 lat nie wydałem złotówki na baterie, bo tyle już działa ta mysz... bez zająknięcia. przynajmniej 5-6 godzin dziennie, w tym CS - młodszy brat, zabawy w Cad - ojciec no i mnóstwo klikania w gimpach i tym podobnych. Wiec jedyne co mogę powiedzieć o firmie A4tech to ją polecić.
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
negocjatorek, :mrgreen: ciekawy pomysł.

Używam troszkę myszki bezprzewodowej Genius Navigator T835 Laser (tyle jest od spodu napisane) i powiem strasznie mnie irytuje przerywanie sygnału, coś gdzieś przeciągam a sygnał pada i nie jest fajnie :-/ . Mam za grube biurko czy cio.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
Ciekawy. Udoskonaliłem go trochę ;d a raczej przystosowałem, podkładkę przykręciłem pod biurko i wcale z niej nie korzystam a wszystko działa dalej.;) ale zasięg myszy i tak jest przez nią ograniczony, wieć uznałem, że czas się wyzwolić.
 

user  Dołączył: 27 Mar 2008
a ja mam a4tech R7 powerSaver jak na bezprzewodowa to swietnie trzymaja baterie:) 3 miesiace bez problemu.. a czasem sie nie wylaczy i noc lezy swiecaca:)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
dsk napisał/a:
A4Tech Opto 518 (SWOP-80)
dzieki! O to wlasnie mi chodzilo :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach