White  Dołączył: 31 Paź 2008
Nie chodzi o proso. Prosernik jedzą sportowcy tacy jak ja. W ogóle wszystko co jemy jest pro (np. probanan, prokotlet schabowy, prokaszanka itp). Żeby być sportowcem trzeba przejeżdżać conajmniej 6000 km rocznie na rowerze. Dokładnie to 6342 km. Ale zaokrąglamy. Natomiast paralotniarze nie zaokrąglają. U nich musi być jeden start i jedno lądowanie. Wszystko musi się zgadzać (totalny rygor). Jak im się nie zgodzi to taki delikwent wylatuje z klubu na zawsze i słuch o nim ginie. Dziwni ludzie :-/
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
...albo sernik progresywny.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Czy paralotniarze jedzą parabanany?
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
White napisał/a:
mr.ra66it napisał/a:
W niektórych telefonach standardowa/domyślna apka obsługująca aparat nie ma opcji ręcznego wyboru ustawień. Można oczywiście doinstalować dodatkową.

mr.ra66it, a znasz jakąś na Androida poważną, która nie będzie chciała dostępu do moich kontaktów i innych danych?


Np. Camera FV 5 (wymaga dostępu do: Aparat, Lokalizacja, Pliki i multimedia)
Nie wiem czy spełni Twoje oczekiwania, czy uznasz, że jest poważna i czy wszystkie 'ficzery' będą działać na Twoim 'mądrofonie'.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
mr.ra66it, dzięki, pobawię się. Tylko dwanaście procebulionów i pisiont groszobulionów.
(wymaga dostępu do: Aparat, Lokalizacja, Pliki i multimedia) - to zrozumiałe i oczywiste.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wspomniana wcześniej Open Camera żąda dostępu do aparatu, lokalizacji i mikrofonu.
 
Igor Grzegorski  Dołączył: 06 Wrz 2021
Jeśli próbuje dostępu do czegokolwiek poza aparatem i zapisem plików, to jest spyware/malware/badware. Skasowac a nie instalować.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Bez przesady...
Lokalizacji żąda dlatego, że można geotagować zdjęcia a mikrofon jest potrzebny do nagrywania filmów...
 

Mechanik  Dołączył: 22 Lip 2014
To ciekawe, że muszę zgadzać się na użycie funkcji, których mogę potrzebować, choć nie potrzebuję :mrgreen:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Przecież nie musisz się zgadzać, tym bardziej że zazwyczaj aplikację proszą o podniesienie uprawnień dokłasnie wtedy kiedy chcesz skorzystać z konkretnej funkcji.

Dodatkowo możesz sobie to w każdej chwili pozmieniac z poziomu systemu.

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Krzysztof Gonciarz (pomijając aspekty, polityczne, reklamowe itp., film jest sponsorowany przez Samsunga), vlog z fotografowania mądrofonami https://www.youtube.com/watch?v=9ueASCLl3s4 polecam :)
 

Mechanik  Dołączył: 22 Lip 2014
Takie znalazłem...

 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Niektórzy rzeczywiście zatrzymali się na tym etapie.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Mnie to przypomina dawne czasy jak jeździłem w zimie na rowerze. Jakaś babcia stara groziła mi laską i wrzeszczała. W zimie się nie jeździ na rowerze! Ty diable jeden, ty szatanie!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Może jednak nie powinieneś jeździć z widłami??
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
A wyobrażasz sobie rower bez widelca [to takie mniejsze widły przecież]? :lol:
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Tego nie trzeba sobie wyobrażać - Cannondale Lefty - kultowy dla niektórych.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Huawei Image 2021 - konkurs fotografii mobilnej + artykuł i wywiady.
Link: https://spidersweb.pl/2022/02/polak-zrobil-najlepszy-portret-smartfonem.html
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Wywiad z najlepszą mobilną fotografką na świecie:
https://spidersweb.pl/2022/02/dominika-koszowska-zdjecia.html
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach