bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Mechanik napisał/a:
Wasze wypowiedzi, zwłaszcza ostatnia (ta długa na kilka stron) są dla mnie tak oczywiste i przewidywalne, jak to, że po nocy przychodzi dzień. I tak naprawdę, są miodem na moje uszy bo tylko potwierdzają, że nic sobie nie uroiłem.
Masz na myśli moją? Powiedz wprost i otwarcie. Czyli mówiąc, że nic sobie nie uroiłeś, teraz i mnei zaliczasz do wrogów narodu? Nie znam nikogo z zielonych ani "Chabówkowych". Oni wiedzą, że awansowałem?
Mechanik napisał/a:
Zwróćcie też uwagę, że jednak kilka osób mnie poparło, ale to tylko dolało oliwy do ognia.
A jeszcze więcej powiedziało, że chyba coś Ci się wydaje - to nic nie znaczy? Zawsze wybierasz sobie tylko te opinie, z którymi się zgadzasz?
Mechanik napisał/a:
Nie zastanawiam się, czy przyjdą po niej wyzwiska, bo to jasne.
Masz o sobie zdecydowanie zbyt wysokie mniemanie. Pycha czy arogancja, to nie to samo, co pewność siebie.

Tak bardzo się okopałeś, że nawet nie zauważyłeś, że w jednym aspekcie się z Tobą zgadzam. Ale cóż, na pewno wiesz lepiej, kto jest przeciwko Tobie, a kto nie :-B
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
jorge.martinez napisał/a:
wrzuć jakiś akt.

O właśnie! Taka AKTywność, ze wszech miar wskazana! :mrgreen:
 

Mechanik  Dołączył: 22 Lip 2014
Bartłomiej, widzę, że się zgadzasz i widzę w czym. Ale przypisywanie mi pychy i arogancji chyba nie oznacza jakiejś specjalnej sympatii.
Co do reszty, powtarzam - Sami się określacie i o to mi też. w gruncie rzeczy chodziło.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
bbartlomiej napisał/a:
Tak na forum są grupki ludzi, którzy znają się lepiej, bo (niespodzianka!) znają się -naście lat i budowali tę społeczność zanim w ogóle pomyślałeś o zapisanu się do niej!

A bywają tacy co znają się z czasów kiedy forum nie było... i razem wtedy rzucali kamieniami w dinozaury.
bbartlomiej napisał/a:
Full disclosure - nie jestem ani członkiem Twojej grupki kolegów, ani członkiem "elit", na które się obraziłeś.

a może jesteś a o tym nie wiesz? 14 lat na forum, to nie możesz być normalny... :evilsmile:
Mechanik napisał/a:
Nie zauważyłeś być może, że od wczoraj wieczora, dyskusja rozwinęła się na 4 strony i że nie wszyscy mówią to, co Ty. Widocznie więc, nie dla wszystkich jest to tylko "bicie piany".

Nie zauważyłeś, że większość tej "dyskusji" to próba przekonania Cię przez kilkanaści już chyba osób, że nie masz racji? I że kilka osób już wie, że jest to próba daremna.
Powiedz mi tak w prostych słowach, czego tak naprawdę oczekujesz? Żebyśmy zaintersowali się Twoimi zdjęciami, żeby był obowiązek komentowania zdjęć? Żebyśmy dostosowali całe forum do tego jak każda nowa osoba chciałaby, żeby ono wyglądało? Żebyśmy przytakiwali gdy ktoś nie ma racji? Żeby każdy mógł nawtykać innemu tylko dlatego że tamtem ma większy bądź mniejszy staż? Żebyśmy nie mogli napisać, że ktoś pisze głupoty nawet jak to robi? Obowiązek lubienia wszystkich?
Bo ja nie rozumiem. Chcesz żebyśmy oceniali zdjęcia ale jak ktoś napisze, że są kiepskie to traktujesz to jako atak personalny. Pomóż się zrozumieć.
 

Mechanik  Dołączył: 22 Lip 2014
Napisałem w pierwszym poście, czego oczekuję. Nie spodziewałem się tylko, że poruszę gniazdo szerszeni. Reakcja przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jeszcze chwila i będzie można zrobić podsumiwanie.
Zadałem pytanie, czy jest to forum otwarte, czy zamknięty klub dla wybranych. I odpowiedź w zasadzie już otrzymałem. Głosów zgadzających się ze mną też trochę jednak było. Ale nie zauważyliście? Jaka szkoda...
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
apemantus napisał/a:
jorge.martinez napisał/a:
wrzuć jakiś akt.

O właśnie! Taka AKTywność, ze wszech miar wskazana! :mrgreen:

Najlepiej męski akt :evilsmile:
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Mechanik napisał/a:
Ale przypisywanie mi pychy i arogancji chyba nie oznacza jakiejś specjalnej sympatii.
I nie musi. Nie muszę Cię lubić, żeby się z Tobą zgadzać. Co więcej, Ty też nie musisz mnie lubić. Tak naprawdę nie znam Cię i nie będziesz zajmował znaczącego miejsca w moim życiu - szokujące, ale prawdziwe.
Mechanik napisał/a:
Sami się określacie i o to mi też. w gruncie rzeczy chodziło
Mechanik, ok dla mnie to nie ma sensu. Ja zwracam się do Ciebie i zadaję Ci konkretne pytania i mówię bezpośrednio do Ciebie, a Ty dalej rozmawiasz z jakąś wyimaginowaną grupą i krzyczysz w powietrze.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
A w ogóle to dziwny wątek, żadnego oftopa :) i giełdy nie chcą.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Mechanik napisał/a:
Jeszcze chwila i będzie można zrobić podsumiwanie.
Rozumiem, że upoważnionym do wydania podsumowania w imieniu komisji obradującej, jesteś Ty?
Mechanik napisał/a:
Zadałem pytanie, czy jest to forum otwarte, czy zamknięty klub dla wybranych.
Jest otwarte, nie każdy jednak musi każdego tak samo lubić jak zupę pomidorową.
Mechanik napisał/a:
Głosów zgadzających się ze mną też trochę jednak było. Ale nie zauważyliście? Jaka szkoda...
Było, było jednak też trochę innych głosów, ale te już wygodnie ignorujesz i wydajesz swoje własne oceny sytuacji. To nie dyskusja.
 

Mechanik  Dołączył: 22 Lip 2014
Owszem, to nie dyskusja, tylko zbiorowe glanowanie. I teraz nie mogę rozmawiać, więc powiem krótko. Gdyby moje wątpliwości były wyimaginowane i gdyby w ogóle nic nie było na rzeczy, to nawet nikt by nie odpowiedział na mój wpis. A tu, mamy 5 stron złości, oskarżeń i szyderstw.
To chyba coś jednak na rzzeczy jest... :mrgreen:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
bbartlomiej napisał/a:
nie każdy jednak musi każdego tak samo lubić jak zupę pomidorową.

Ja mam ograniczone zaufanie do ludzi którzy nie lubią pomidorowej.... :lol:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Albo 5 stron obrony przez zarzutami ....
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Chopie, pogrążasz się z każdym wpisem. Ale masz jeszcze szansę na choćby jedno słowo uznania. Aparat w dłoń i walcz!

koralik napisał/a:

Najlepiej męski akt :evilsmile:
 

Mechanik  Dołączył: 22 Lip 2014
Cóż... W gruncie rzeczy, to nie chodzi tu o mnie (czego niektórzy nie widzą). Chodzi o czytelną informację skierowaną do nowych i potencjalnych użytkowników tego forum. Bo słyszeli coś o wysokim poziomie, otwartości i życzliwości, więc czas, by zobaczyli, jakie jet to miejsce naprawdę

Robert, to nie ja się pogrążam z każdym wpisem :mrgreen:
A na uznaniu mnie, czy moich zdjęć mi tak zależy, jak na zeszłorocznym śniegu.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Poczekaj.
Ktoś tą opinię rozprzestrzenia.
Pewnie na podstawie swoich doświadczeń.
To chyba musisz przemówić do tych osób ktote takie opinie w sieci rozpowszechniają.
Nie tu, na tym forum. Tylko tam gdzie się z tym spotkałeś.
 

Mechanik  Dołączył: 22 Lip 2014
Nie ma takiej potrzeby, żebym do nich przemawiał. To by było niewychowawcze i nieskuteczne. Lepiej, jak sami zobaczą.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Aha. Ty im tym postem tytułowym tego wątku tłumaczysz że się mylili w swoich oglądach i dzięki temu zaczną szerzyć twoją opinię.

Przypominam - masz za złe że "ktoś" szerzy w sieci nieprawidlowa opinię n.t. p@pl i starasz się "go" naprostować żeby odkrył objawiona prawdę o forum i przestał szerzyć swoje fałszywe opinie...
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
U Was też pada? Bo u mnie nie.
 

Mechanik  Dołączył: 22 Lip 2014
Dokładnie tak Enzo. Tyle, że całą robotę odwaliliście za mnie :mrgreen: Moglibyście zachować się tak, jak Wam wyłożył kolega Apas Ale zamiast tego, ruszyliście do ataku. Z nielicznymi wyjątkami, każdy kolejny wpis był eskalacją złości i zero dialogu.
No i tym sposobem pokazaliście, jacy jesteście przyjaźni i otwarci... :mrgreen:
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Jak to się w zadaniach z matmy pisało na koniec? C.B.D.O - co było do okazania? Czyli wszystko się dobrze skończyło - Ty zostałeś zaatakowany, Ciebie nikt z błędu nie wyprowadził, nowi użytkownicy będą mogli tu zawsze zajrzeć i przekonać się jakie forum jest naprawdę.

Może zawnioskuj do administracji żeby ten wątek w Hyde Parku przypięli na górze? A nie, ja to zrobie, bo mnie potraktują lepiej ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach