Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Nareszcie ;-)
Do końca stycznia masz czas.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Ryszard napisał/a:
Nareszcie ;-)
Do końca stycznia masz czas.

Nie wiem tylko jak ogarne wolanie tych klisz
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Rób na Ilford XP2 i dawaj do wołania w labie. :-D :-P
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Można, XP2 to przyjemny film, ale drogie się to zrobiło...

Nie mam zamiaru zniechęcać, sam tak startowałem w J.A. - ale w tym roku wracam z Fomą i koreksem.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
4 osoby? No dalej dalej! U mnie już pierwsza fota stycznia strzelona. :evilsmile:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ryszard napisał/a:
XP2 to przyjemny film, ale drogie się to zrobiło...

no porównując do Fomy to trochę drogie, ale w porównaniu już do innych producentów to już różnica nie tak wielka.
Rzeczywiście trochę nas mało w tej zabawie ale może do końca miesiąca kilku "ciemniaków" jeszcze się załapie.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
01. jorge.martinez | Pentax MX | Pentax M 50mm/1.7. | Kodak TRI*X | Kodak Xtol
02. bbartlomiej | Bronica SQ-B | Zenzanon 80mm/2.8 | Ilford HP5+ | Ilford ID-11
03. powalos | Revueflex AC2 (Chinon CE4) | Auto Revuenon 45/2.8 (naleśnik) | Fomapan 100 | Rodinal i HC-110 | oraz AGFA Isolette (6x6) Apotar 85/4.5
04. Mirek | Pentax MZs | Pentax FA 31/1.8 Limited | Rollei Retro 400s | Kodax Xtol lub R09
05. Ryszard | Pentax ME-Super | Pentax K 50/1.4 | Fomapan 200 | Fomadon R09
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
powalos napisał/a:
kilku "ciemniaków" jeszcze się załapie
Dołączyłem do zacnego grona ;-) Wena, zapał, oko - wszystko jakby siadło, ale pomalutku coś tam robię z nadzieją, że parametry podskoczą. Skanowane będzie na razie Epsonem V500 a jak zrobię lub zdobędę podświetlarkę, to ruszy podstawka z Pentaksem K-x. Coś się dzieje... ;-)
p.s. Chociaż nie, ja nie "ciemniak" - co najwyżej "bełtacz-koreksiarz" i to początkujący, dosłownie.
bbartlomiej napisał/a:
U mnie już pierwsza fota stycznia strzelona. :evilsmile:
Ty diable, ty :mrgreen: Ja na Sylwestra jechałem z aparatem, żeby 1.01 zacząć. I zacząłem.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Ryszard, spokojnie, fota, nie cała rolka :-) Póki co na jednej klatce się skończyło, ale w sobotę pewnie strzelę kilka portretów znajomym.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Portrety powiadasz, fajnie, ja muszę gdzieś w miasto pójść i poszukać tematów :-)
 

Krzysiek K.  Dołączył: 11 Paź 2006
01. jorge.martinez | Pentax MX | Pentax M 50mm/1.7. | Kodak TRI*X | Kodak Xtol
02. bbartlomiej | Bronica SQ-B | Zenzanon 80mm/2.8 | Ilford HP5+ | Ilford ID-11
03. powalos | Revueflex AC2 (Chinon CE4) | Auto Revuenon 45/2.8 (naleśnik) | Fomapan 100 | Rodinal i HC-110 | oraz AGFA Isolette (6x6) Apotar 85/4.5
04. Mirek | Pentax MZs | Pentax FA 31/1.8 Limited | Rollei Retro 400s | Kodax Xtol lub R09
05. Ryszard | Pentax ME-Super | Pentax K 50/1.4 | Fomapan 200 | Fomadon R09
06. Krzysiek K. | Mamiya C220 |Sekor 80/2,8 | ? | ?

Nad filmem i wywoływaczem muszę się jeszcze zastanowić, choć mam już 2 zdjęcia zrobione na FP4+ ...
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Jutro skanuję i wyślę grudzień. Przepraszam za poślizg.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Luz. Dopiero w niedzielę będę ogarniać.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Poszło grudniowe zgłoszenie. Jak reszta? Coś cicho siedzi... :evilsmile:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Moje poszło.
 

Rrrodrigo  Dołączył: 07 Lis 2006
Wyślę grudniowe wieczorem
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Słuchajcie, a nie myśleliście kiedyś, żeby odciążyć pracowitego jorge i samemu wstawiać swoje zdjęcia? Ja wiem, że nie wszystko by się dało - np. aktualizowanie pierwszego wpisu otwierającego wątek, ale czy to jest jakiś problem? I tak oglądam zdjęcia razem z rozwojem wątku, z komentarzami itd.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Mi pasuję, mogę linkować jedynie z Flickr.
Problemem innych hostingów niż oficjalny pentax.org.pl jest jednak, że znikają - ludzie kasują konta, swoje zdjęcia etc. Wtedy zostaniemy z pustymi wątkami. Jorge chce prowadzić zabawę przynajmniej do edycji nr 10, więc mniemam, że wolałby nie mieć podziurawionych wątków. Wartość sentymentalna i te sprawy :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na GoogleZdjęcia zdjęcia nie znikają, chyba, że użytkownik je zniknie.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
I wtedy są zniknięte... Ja niektóre mam już od ładnych paru lat i nadal widoczne.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach