foto  Dołączył: 03 Maj 2013
GR III lub GRIIIx
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Nigdy chyba tego nie zrozumiem, matb chciałby mieć kompakt z zoomem a dostaje tyle rekomendacji kompaktów bez zooma... :-D Ja zawsze miałem bardzo duży szacunek do Canonów serii G, sam miałem G9, a rodziców namówiłem na G11. Dobra jakość zdjęć, dużo możliwości ustawień, Canon potrafi robić zaawansowane kompakty. Zerknąłem, że teraz ten najnowszy nazywa się bodaj Canon PowerShot G7 X Mark III – widzę, że pokrętła sterujące zastąpił dotykowy LCD.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Smartfon Samsunga ma zuma.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Po przejrzeniu rynku faktycznie padło na Canona G7x. Zobaczymy, co będzie jak już przyślą. Prawdę mówiąc liczę, że trochę wróci mi radość fotografowania ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie Mateusz, tego to już nam nic nie zwróci.
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
matb napisał/a:
Po przejrzeniu rynku faktycznie padło na Canona G7x. Zobaczymy, co będzie jak już przyślą. Prawdę mówiąc liczę, że trochę wróci mi radość fotografowania ;-)


Na radość bym nie liczył... Jako fotograf bardziej świadomy ode mnie, raczej oswoisz pojęcie kompromisu. W końcu kompakt to takie "leśne pstrykadło" ;-)
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
matb napisał/a:
... Prawdę mówiąc liczę, że trochę wróci mi radość fotografowania ;-)


No i super. Mnie ta taka gupawa radosc z zabawy aparatem wrocila gdy dotarł GR a pozniej GRx
Jakos nie moge jej odnalezc w zabawie olympusem. Mimo zakresu ogniskowych itp itd nie umiem tego wyjasnic

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach