zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
LUMINAR Neo
Jeśli kogoś interesuje to jest czasowa zniżka na Neo i na ich stronie https://skylum.com/pl/luminar . Wybierając plan cenowy informacja, że zniżka 81%
Puryści pewnie stwierdzą, że to nie jest program dla prawdziwego fotografa, ale do zabawy jest całkiem ok :-)
 
incosgnitos  Dołączył: 21 Sty 2008
Luminar ma to do siebie, że jego zniżka od 2 lat to jest pomiędzy 80-85%... przy czym te procenty to różnie wychodzą, bo są liczone od jakiegoś Randoma jeśli chodzi o cenę wyjściową...
Pod koniec 2023 mieli promkę, że za chyba 12 zeta/mc można było kupić subskrypcję na 2 lata (czyli wychodziło ciut więcej niż obecnie subskrypcja na rok przy 81% zniżki -> na stronie stoi 199 zeta). Ciekawostką zakupu na 2 lata było to, że można było przedłużać na kolejne lata po cenie promocyjnej ...
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
incosgnitos napisał/a:

Pod koniec 2023 mieli promkę, że za chyba 12 zeta/mc można było kupić subskrypcję na 2 lata (czyli wychodziło ciut więcej niż obecnie subskrypcja na rok przy 81% zniżki -> na stronie stoi 199 zeta). Ciekawostką zakupu na 2 lata było to, że można było przedłużać na kolejne lata po cenie promocyjnej ...

Mam awersje do wszystkiego co dostaję na jakiś czas więc to kupiłem bez ograniczenia i się bawię (rewelacyjnie kasuje niechciane elementy, a i też coś fotorealistycznego potrafi w zamian domalować)
 

enermax  Dołączył: 21 Lis 2010
Cytat
i też coś fotorealistycznego potrafi w zamian domalować
Dobre :-D
 
Wlodek-SQ7NNI  Dołączył: 24 Sty 2023
Witam, kupiłem go, Luminar Neo za około 370 zł, bawię się już drugi dzień, promocja jest do 24 dzisiaj. Na razie to "rozgryzam go", inne ma podejście w poruszaniu się po programie, ale udało mnie się z niego zrobić parę starych negatywów z filmów ORWO NC19, po skanowaniu, wiele efektów bardzo przydatnych, na razie mieszane uczucia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach