zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
(muszę zacząć myśleć mniej pokrętnie, bo znowu się muszę tłumaczyc ;-) )

Cytat
..................... /autocenzura/

Tłumaczenie: to jest polemika z krytykami wyrażonymi postach powyżej 8-)

Cytat
rozpraszacz dyżurny przed oczami

Tłumaczenie: obrazek wylądował na pulpicie mojego Windowsa :mrgreen:

Cytat
zafarb przeokropny

Tłumaczenie: wcale mi nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie ;-)

Jak widzisz Gringo, zdjęcie mi się podoba. To teraz już wszystko jasne :mrgreen: :-B
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
troszke szersza perspektywa z ptaszyskami (imho nic specjalnego, ale moze sie spodoba)


[ Dodano: 2007-08-17, 23:53 ]
tutaj na warstwach przyciemniłem doł bo za bardzo by rozpraszal
 

dyptam  Dołączył: 14 Kwi 2007
Gringo, też super, ale móglbyś przyciemnić do lini drzew, byłby klimat bardziej morczny :evilsmile:
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
[Gringo] Koncert Kobranocki
Co prawda był 2 miechy temu no ale jak to mawiaja lepiej poźno niż wcale :P

Robione Mką 200 f/4 i kitem
1.
2.
3.
4.
5.
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
moje najudańsze zdjęcie do tej pory

 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Gringo, nic nie widać :-(
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
już działa
o zdjeciu coś napiszcie :)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Hmm.... ta świetlistość z prawej strony tak daje po oczach, że nie widać modelki. I żeby jeszcze pokrytykować - jak już się dojrzy modelkę, to jej uśmiech razi. Jakby dostała skurczu mięśni twarzy, czy coś.
I jeszcze jedno - jakoś dziwacznie wygląda tło (liście) w tym świetle, w centrum niej więcej. Nie wiem, czy to taki beznadziejny bokeh, bo wygląda, jak nieumiejętne gmeranie stempelkiem w postprocesie.
Ale ja się nie znam , ja tylko słabe fotki pstrykam ;-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
A dla mnie ok - podoba mi się :-) Jak to nie widać modelki, jak widać. Gringo, jak dla mnie - fajny moment, fajne światło, fajna modelka. Czego chcieć więcej :-B
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Modelka fajna, ale musisz ją trochę "oswoić" z obiektywem, być może to jej debiut
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
mila fota.....
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
mina faktycznie troche nie teges, ale normalne miny ma jak juz słonce sie schowało ( pare chwil poźniej...)
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Zdjęcie przyjemie się ogląda, ale (jak dla mnie) po przejrzeniu Twojej galerii, to nie jest Twoje "najudańsze".
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Gringo, portret "zdrowy jezyczek" w Twojej galerii jest IMO duzo, duzo lepszy :->
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
dan, zdrowy jeztczek modelce sie nie podoba, poza tym to było czysto przypadkowe zdjecie
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dobre Gringo - nie dziwę się, że uważasz to zdjęcie za najbardziej udane.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Mi się to zdjęcie podoba - fajnie się modelka od tła odcina. Mina może mogła być lepsza, ale nie jest źle.
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
Pierwsze strzały z 77mm + fajna dziewczyna :)
No i spełniło się moje gwiazdkowe życzenie. Sprawiłem sobie tuz przed świętami nowiutkiego czarnego 77mm. Obiektyw bardzo mi się podoba. Ma świetny bokeh i idealną perspektywę do portretów. Poza tym jest fantastycznie ostry od pełnej dziury.Fotki poniżej poza zdaje się jedna robione na f/1.8

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Wersje BW
10.

11.
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
no szkielko niczego sobie;)
ps. chyba ci sie 1 i 8 zdublowalo
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
Gringo, Czy te fotki gołębiem pocztowym wysłałeś???

[ Dodano: 2007-12-22, 21:20 ]
Gringo. Już się niecierpliwiłem, czemu tak wolno się otwierają te zdjęcia , a jeszcze piszesz, że dziewczyna ładna.
Bardzo fajne, zwłaszcza świato ładnie położyłeś. Że nie wspomne o dziewczynie , że ładna. Ale na 5. krok do tyłu, albo zjechać obiektywem ciut, ciut, przecież ta dziewczyna ma nogi, stopy i buty, a na ostatnim jak się przewróci dziewczynę na trawę, to zimą, niech na tej trawie nie leży, bo się przeziębi, nie ma uzasadnienia, chyba, że sie poślignęła na lodzie, wysypała z sanek, czy rzucała śniegiem... Sukcesów... fotograficznych , nie z dziewczynami.


Zajrzałem do tego wątku bo jestem w rozterce, zamierzam kupić coś do portretu, i jak ten góral się waham, czy limiteda 77, czy macro 100/2,8. Po obejrzeniu znowu jestem dalej od podjęcia diecezji.Koszt podobny, i to kusi, i to nęci, tu limited, a tu portret i macro???? same wątpliwości.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach