Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
alkos, masz rację, ze albo jedno, albo drugie, ale nie wiem które wybrać. Chyba poziome fajniejsze.
Stachu, faktycznie za mało kontrastu na pierwszym, poprawiłem. Musiałem nadpisać zdjecie bo to taki sam link jak na stronie [tzn ta sama lokalizacja a chciałem tam poprawić]
espresso, nie ma już co polerować, kiedyś w plecaku mi odpękło kawałek teraz mam 5/6 połówki szarek :P. Na szczescie odpekło to przezroczyste i nawet z sigma 10-20 można uzywać.
dan dzięki
to jak, ktoś cos jeszcze napisze czy mam maki dawać??
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
No! I to rozumiem! :-D
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ło, patrzę - kwiatki, patrzę - podobają mi się! Normalnie - ło :-)
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
no to maczki
maczek1 tamronek 90


maczek 2 tamronek 90


maczkowe pole w wykonaniu Pana Limiteta
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Na maczku nr 2 wyraźnie widać przyciemnianie PS. Maczkowe pole bardzo fajne :-) .
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
1 i 3, 2 za Stachem.
*puf*

 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
Stachu, a nie :P to tylko wywoływanie w raw therapy :D
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
nie wiem jak to wygląda w RT, ale w lightroomie taki efekt można chcący/niechcący osiągnąć przez podbicie Clarity - się przypala niektóre miejsca.
*puf*

 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
pare ujęć z grudnia :D Robione 5d i sigma 17-35 z filrami cokin. Na 15 st mrozie (af działał :P). Wywolane w LR, ps wykasowałem jeszcze paprochy, które mi sie wdarły na matrycę.
1.


2.


3.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Niebo celowo w takim kolorze zrobiłeś?
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
Filtr połówkowy czy postprodukcja?

Nie ukrywam, że bardzo fajne zdjęcia wyszły. I śnieg jest biały :D
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Z tych trzech zdecydowanie jedynka, na pozostałych nijak nie pasuje mi kadrowanie.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Bardzo przyjemna obróbka. Kadr na 3 mógłby być lepszy, inny. 2 też nie jest do końca sprecyzowana, no i za plwk, zdecydowanie najlepsza jedynka.
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
zdaje sobie sprawę, ze 1 wyszła najlepiej. Filtry to szara połowka i fioletowa. Kadrowanie 3 uniemożliwiał śnieg prawie po kolana- chcialem, zeby słoće było za drzewem i je rozświetlało, na żywo wygladało zdecydowanie lepiej.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach