siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
Zostaję na tym forum... ;-)
Macanko aparatów przekonało mnie ostatecznie ;-)
Jutro odbiorę swoją pierwszą lustrzanke :-) GX-10.
Pytaniami raczej zasypywać Was nie będe bo już od kilku tygodni przeglądam historie forum pod kątem duetu K10D/GX-10 i wszelkich spraw z nimi związanych (akcesoria itp.)
Jak na razie na sucho przeczytałem instrukcje(prawie całą ;-) )

No to zdrówko :-B
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
siwyyy77 napisał/a:
Pytaniami raczej zasypywać Was nie będe bo już od kilku tygodni przeglądam historie forum
Pytaniami to zasypuj, tylko w pierwszej kolejności przeszukuj forum :-) . Co wcale nie jest łatwe, muszę to przyznać :-/ .
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
siwyyy77, - koniecznie musisz spytac co lata w aparacie.... :-P - wlasciwie to pytanie obowiazkowe na wszelkich forach :mrgreen: :roll:
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
Fafniak napisał/a:
siwyyy77, - koniecznie musisz spytac co lata w aparacie.... :-P - wlasciwie to pytanie obowiazkowe na wszelkich forach :mrgreen: :roll:


Co prawda odpowiedź już znam ;-) wyczytałem na forum :-) ale jak trzeba to spytam :lol:

Co lat w aparacie, który jutro do mnie dotrze :roll:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
siwyyy77 napisał/a:
Co lat w aparacie, który jutro do mnie dotrze :roll:
Eee...nie wiem, ale także boję się zapytać ;-)
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
argawen napisał/a:
siwyyy77 napisał/a:
Co lat w aparacie, który jutro do mnie dotrze :roll:
Eee...nie wiem, ale także boję się zapytać ;-)


Jak mi nic nie będzie latać to oddaję :lol:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
siwyyy77 napisał/a:
Jak mi nic nie będzie latać to oddaję :lol:

Zawsze możesz wrzucić (na szczęście) do środka kość z kurczaka i będzie latać
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
plwk napisał/a:
Zawsze możesz wrzucić (na szczęście) do środka kość z kurczaka i będzie latać


e tam, kurczaki to z lataniem tak kiepsko sobie radza, lepiej juz z jakiegos golebia albo cos :-)
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
Jak dla mnie to latanie jest miodzio, właśnie dlatego wybrałem pentaxa
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
Polar napisał/a:
Jak dla mnie to latanie jest miodzio, właśnie dlatego wybrałem pentaxa


Nie powiem bo i w moim wypadku był to jeden z decydujących argumentów ;-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Nie powiem bo i w moim wypadku był to jeden z decydujących argumentów

Dla mnie też. Tak stałem przy półce w MM z kasetką w łapie i myślałem: "Biorę. Jak mi się aparat znudzi, to zawsze się nada na grzechotkę dla bobasa".
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
bEEf napisał/a:
Cytat
Nie powiem bo i w moim wypadku był to jeden z decydujących argumentów

Dla mnie też. Tak stałem przy półce w MM z kasetką w łapie i myślałem: "Biorę. Jak mi się aparat znudzi, to zawsze się nada na grzechotkę dla bobasa".


Mój się już grzechotkami nie bawi ;-) za niespełna dwa tygodnie 2 lata :-) \
Ale jego ulubioną zabawką od miesiąca jest statyw, po urlopie nad morzem się w nim zakochał, chodzi z nim nawet spać, i nie można mu odebrać, dziś mi przyszła ponoć nowa sherpa 200R, żona mówi, że był nieziemsko szczęśliwy...
Zanim wrócę do domu wytrzymałość zostanie przetestowana :lol:

[ Dodano: 2007-08-01, 23:10 ]
No i nie było testowania :evil:
Aparat zamówiłem w fotoplanet, został wysłany w tym samym dniu tj. wczoraj, wysyłka pobraniowa kurierem GLS, traf chciał, że ten sam kurier miał dostarczyć statyw zamówiony w innym sklepie, statyw otrzymałem, druga paczka tj. aparat był rano zeskanowany w siedzibie okręgowej kuriera (Zabierzów) ale się gdzieś zapodziała ;-) znaczy spodobała :lol: tak więc nie mam swego lusterka... :-/

Zobaczę jutro jak się sprawa rozwinie, ale kurier jak się zgłosi :shock: nie zobaczy grosza dopuki ja nie zobaczę aparatu (nie odpakuje paczki).
Powiecie przesadzam ;-) sory ale dwa razy miałej już w tygodniu włam do piwnicy, więc staję się mniej ufny i wszędzie zaczynam szukać afery :evilsmile:

[ Dodano: 2007-08-02, 12:09 ]
Ciąg dalszy...
Dzwoniła dziś pani z filli GLS-a i potweirdziła kradzież paczki i prosiła o podanie jej zawartości, bo domyślają się kto jest sprawcą ale potrzebuję wiedzieć co było w paczce...
Osobiście już tej paczki nie odbiorę :evil:

[ Dodano: 2007-08-02, 12:34 ]
To jedźmy dalej...
Właśnie miałem tel. ze sklepu, zamawiają aparat i jutro wysyłają nową przesyłke :-)
Niestety dojdzie dopiero w poniedziałek. Oczywiście po starej cenie ;-) bo nowa cena na tego samsunga w fotoplanet jest wyższa o 210zł
Ostatnio cena tego aparatu idzie w góre, jeszcze tydzień temy był za niewiele ponad 2700, teraz ciężko go dostać płacąc mniej niż 2900 ;-)

Znaczy dobry sprzęt wybrałem :lol: normalnie jak inwestycja :evilsmile:
 
kierdel  Dołączył: 20 Lip 2007
siwyyy77 napisał/a:
Znaczy dobry sprzęt wybrałem :lol: normalnie jak inwestycja :evilsmile:


Cena idzie w gore szybciej niz podwarszawskich gruntow :mrgreen: . Z ta puszka to w koncu dokonales takieso samego wyboru jak ja, gratuluje decyzji :-B
A puszki Ci pogratuluje jak w koncu do Ciebie dotrze.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
siwyyy77 napisał/a:
Ciąg dalszy...
Dzwoniła dziś pani z filli GLS-a i potweirdziła kradzież paczki i prosiła o podanie jej zawartości, bo domyślają się kto jest sprawcą ale potrzebuję wiedzieć co było w paczce...
Osobiście już tej paczki nie odbiorę

- fajnie......niezla reklame sobie zapewnili.....kurcze z drugiej strony prowadzac taka firme i zatrudniajac zapewne bardzo duzo ludzi nigdy nie wiadomo na jakiego dupka sie trafi :roll:
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
Niestety... ludzie pouciekali na zachód, rąk do roboty brak i przyjmują jak leci.
A przy setkach zatrudnionych (liczba na całą Polske) zawsze trafi się czarna owca :-/ pech chciał trafiło na mnie :-(

[ Dodano: 2007-08-03, 17:56 ]
Najlepsze było przed chwilką, gość dzwoni do dorzwi i mówi że ma tę zaginioną paczke, obszarpana folia, dwa razy owinięte taśmą firmową GLS :shock:
I jeszcze zdziwiony, że nie chcę przyjąć :lol:
Zaraz nabazgram meila do GLS-u czy oni traktują klientów jak debili, bo tak się poczułem potraktowany :-/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach