argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
dyptam, Mam wersję 1.10 w K10D i zakładając Sigmę( mam z nią BF) też miałem stracha, by czegoś nie spartaczyć. Teraz robię to w 15 sek i mam przestawioną AF.
 

dyptam  Dołączył: 14 Kwi 2007
argawen, Jednak mamusia dobrze mówiła, żeby nie bawić się biosem. Po wykonaniu opisywanych przez forumowiczów czynności moim oczkom ukazał się napis WAIT HS..., po najdłuższych 10 minutach w moim życiu nic się nie zmieniało. Nie było tak jak w opisach wciśnij menu wybierz AF test :evil: . Pojawił się normalny panel menu. Po wyłączeniu aparatu i ponownym włączeniu w trybie serwisowym zmieniłem DIS na EN. Aparat jeszcze foci i dalej ma ten BF, ale działa. Wersja softu 1.00
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
dyptam napisał/a:
Wersja softu 1.00
A pewny jesteś, że wersja softu jest prawidłowa do zabaw z menu serwisowym ?

[ Dodano: 2007-08-02, 16:11 ]
Próbowałes tak postepować, jak w tym wątku ? Zdaje się, że 17 post.
link
 

dyptam  Dołączył: 14 Kwi 2007
Normalnie argawen, cysterna :-B . Faktycznie spanikowałem, a przeczytać post od początku, a nie od końca :oops: Nie będe tego więcej robił, obiecuje.
A tak na marginesie argawen to na ile masz ustawioną korekcję, bo u mnie na +50 jest.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
dyptam napisał/a:
ile masz ustawioną korekcję, bo u mnie na +50 jest
Z Sigmą to mam na +140 i jest dobrze. Z innymi jest wszystko OK. Całe szczęście, że serwis Sigmy deklaruje się, poprawić kalibrację szkiełka. Ale do konkretnego korpusu, bez ingerencji w niego.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach