anduril  Dołączył: 31 Lip 2007
Gdzie dostac K100D...?
Witam wszystkich!

To moj pierwszy post i od razu bede skarzyl :)
Zdecydowalem sie na kasetke w niedziele. Od tego czasu usilowalem ja zamowic w d-photo i fotoexpercie. Ten pierwszy w momencie kiedy zadzwonilem zmienil dostepnosc z "1-3 dni" na "3-7 dni", a drugi od poniedzialku do dzisiaj codziennie obiecywal ze "juz na pewno jutro wyslemy" (moje pieniadze maja na koncie juz od poniedzialku, dostepnosc na stronie - ciagle "na magazynie").
Dzisiaj ostatecznie zrezygnowalem z fotoexperta - chociaz obiecywali ze do konca tygodnia dostane aparat.

Teraz probuje uderzac tu -
http://www.allegro.pl/ite...w_1980_pln.html
Do Wroclawia mam blisko, chociaz z tego co wygrzebalem w necie to firma Apcom (ten sam gg i telefon co uzytkownik "pity") jest w Wolowie k/Wroclawia. Z drugiej strony, aukcja prywatna, pod telefonem/gg/mailem cisza - to tez nie nastraja optymistycznie.

Zaczynam sie podlamywac, szczegolnie, ze wlasnie wyczytalem, ze do pentaka nie da sie nijak zapiac moich stalek na C/Y...

Jak tu nie pojsc i nie kupic nikunia D40 ;)
 

dyptam  Dołączył: 14 Kwi 2007
anduril, Poszukaj na www.skapiec.pl Ja swoją kasetkę kupiłem w Agito, ale możesz też spróbować w Fotorimex
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Patrzyłeś w Fotorimex? Ew. znajdź na forum użytkownika: Cześ.
 

yourNIGHTMARE  Dołączył: 12 Maj 2007
Dokladnie zacznij od FotoRimex bo nie wiem jak na body z kitem ale na obiektyw dostalem sensowny rabat wiec byc moze na kasetke tez dostaniesz i nie bedziesz tego zalowal ;-) ;-) ;-)
 

anduril  Dołączył: 31 Lip 2007
Dzieki za szybka odpowiedz. Szukalem na skapcu - mozliwe, ze moje perypetie wynikaly wlasnie z tego, ze chcialem przyoszczedzic ;)

W Fotorimeksie kit kosztuje 2100 + wysylka...
W Agito juz lepiej, bo 2030 z przesylka i tu chyba sprobuje. Chociaz mam dziwne przeczucie, ze w momencie kiedy zadzwonie i zapytam, zmieni sie info o dostepnosci na ich stronie.

Dam znac jak/czy mi sie udalo :)
 

dyptam  Dołączył: 14 Kwi 2007
anduril, Tak jak pisał zorzyk, znajdź na forum usera Cześ i potarguj się z nim, może dojdziesz do ceny Agito, a sprzedawca pewniejszy, bo swój i określony. A nie no name z internetu. ;-)
 

yourNIGHTMARE  Dołączył: 12 Maj 2007
tak tylko ze FotoRimex na stronie ma cene dla wszystkich 2100 a dla forumowiczow napewno bedzie fajna znizka wiec zawsze warto zadzwonic i sie dopytac bo moze wyjsc calkiem sensownie a obiektyw dostalem naprawde bardzo szybko ;-) ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
anduril, aleś Ty uparty :evilsmile: Jak trzech Ci mówi, to już przestań szukać, tylko... negocjuj :mrgreen:
 

anduril  Dołączył: 31 Lip 2007
Ok, w koncu pojalem aluzje :> Pisze do Czesia
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
No! :-B ;-)
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
a w fotozakupy.pl 2075 z plecakiem ja u nich kupowałem i polecam
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
anduril, dzwoniłeś do Astera ?
 

dyptam  Dołączył: 14 Kwi 2007
argawen, To też pomysł, może będą mieli taniej. Wyjątkowo tanio, za 890 PLN, dostałem śliczne FA 50/1.4 z tym, szkoda że mam z nim BF, ale kontakt z Asterem super i dostawa hiper szybka.
 

anduril  Dołączył: 31 Lip 2007
Na razie napisalem do Czesia.

Do astera nie dzwonilem, bo na stronie nie znalazlem zadnego info i skreslilem ich z gory (moze za szybko). Zadzwonie jutro.

gezeb - ten komplet z plecakiem tez nieglupi, nie zwrocilem uwagi.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
gezeb napisał/a:
a w fotozakupy.pl 2075 z plecakiem ja u nich kupowałem i polecam
Apropo Fotozakupów. Chwalą się, że mają na magazynie DA 50-200. Więc może ktoś kupi.
 

anduril  Dołączył: 31 Lip 2007
Ja juz sie przekonalem, ze "na magazynie" znaczy "moze przyjdzie z hurtowni w ciagu tygodnia albo dwoch", wiec za bardzo bym sie nie napalał :)
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
anduril do astera masz tel. w zakładce kontakt
 

anduril  Dołączył: 31 Lip 2007
gezeb napisał/a:
anduril do astera masz tel. w zakładce kontakt


Telefon to nie problem, po prostu nie znalazlem zadnego info na temat kasetki (czy maja, a jesli tak to za ile). Ale jeszcze raz dzieki ;)
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
aster "mówi" że mają w bezpośredniej sprzedaży k100d super a k100d na zamówienie spytać nie zawadzi
 
Mauros  Dołączył: 12 Lip 2007
argawen napisał/a:
gezeb napisał/a:
a w fotozakupy.pl 2075 z plecakiem ja u nich kupowałem i polecam

Apropo Fotozakupów. Chwalą się, że mają na magazynie DA 50-200. Więc może ktoś kupi.


Ja też tam kupywałem kasetkę - dostawa gratis w 24h
a w tamtym tygodniu zamawiałem 50 f1.4 FA - termin realizacji podano mi tydzien a przyszedl po 3 dniach roboczych (btw w ciagu tych 3 dni jego cena na ich stronie wzrosla o ponad 200 pln :shock: )
Za każdym razem dzwoniłem i pytałem o dostępność

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach