Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Anioły zlokalizowane :-)
"Świat niewidzialnych energii rzadko daje się sfotografować. Jednak czasami pojawia się na naszych zdjęciach. Miłego oglądania!" :mrgreen:

http://tinyurl.com/2smtvu

Teraz jak blika zlapiecie - to wiecie ze macie anioła :mrgreen: A i tamtejszy serwis mozna by wzbogacic w ciekawe ujecia... :lol:
 
dre  Dołączył: 14 Lut 2007
To jakiś odłam lomografii..? :mrgreen:
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Ale nie widzę tam świstaka z tym sreberkiem:)
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
:mrgreen: lol

po chwili poczułem się jednak zobowiązany do sprostowania tych głupot jakie wypisują i wysłałem do nich maila.... Mimo wszystko zazdroszczę wyobraźni
 

PilowBox  Dołączył: 09 Lut 2007
Spotykam się z różnymi dziwnymi sytuacjami na zdjęciach /praca w zakładzie foto/, ale to co czytam w tych opisach przy zdjęciach - po prostu powala mnie na kolana.
mało co nie parsknąłem śmiechem kiedy przeczytałem pierwszy opis - potem było jeszcze zabawniej.
Ale tekst o "pukaniu w ramię" - pobił wszystkie inne na głowę. :evilsmile:
LUDZIE - troszkę wiedzy z dziedziny fotografii - i wszystko będzie jasne /ewentualnie fizyki/.
:-B
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
heh ile radosci sprawilby im brudny wewnatrz obiektyw plastikowej kamerki.... :roll: :mrgreen:
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
o jaaaaaaaaa :mrgreen: aż mi się pifko wylało.

Nawet u Fafniaka na twarzy pojawił się anioł, a cień anioła stworzył na czole nawet króliczka playboya :-P
 
struna  Dołączył: 22 Mar 2007
:mrgreen:
ludzka głupota nie zna granic
 
dre  Dołączył: 14 Lut 2007
Parę aniołów i tyle radości :lol:
 
plastyk  Dołączył: 30 Sie 2007
:-B :-B :-B :-B :-B :-B , i już nic nie widzę... ;-)
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
Każdy ma swoją banię ; ) my się z naszą też nie kryjemy ; )
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
polecam "fundacje nautilus' tam dopiero szopki sa :d
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Świadomi Ziemi i nieświadomi natury światła :-) Ciekawe co się dzieje, kiedy ktoś z nich zobaczy refleksy na kałuży zanieczyszczonej olejem.

Nie mogłem się oprzeć - zamieszczam cytat z jednej z ich stron:
Nie ma już czasu na rozmowy, przemyślenia i rozważania. Nadszedł czas działania.

Pozdrawiam,
Kytutr
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Oj tam, każdy widzi co chce zobaczyć. Na tym wiara się opiera.

Bierzcie i pijcie z tego wszyscy, jest to bowiem owoc krwi mojej, która za was i za wielu będzie wylana. Czy jakoś tak. To dopiero facet miał shizy. Śmieszne, no nie. Hahahaha

Albo wszystkie te refleksy na szybach "maryjne", albo "jezusowe" plamy na ścianach, drzewach, prześcieradłach. Ludziska łakną cudów, a kiedy cokolwiek kojarzącego się z cudem zobaczą szybko o logice/nauce zapominają.

I komu to szkodzi?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
lipalipski, możesz wierzyć albo nie, możesz oceniać tak czy inaczej, możesz nawet nazywać wierzących naiwnymi czy głupimi i ich wyśmiewać - to Twoja sprawa, ale apelowałbym mimo wszystko o odrobine szacunku dla wierzących, nie wrzucania wszystkich do jednego worka i odróżnianie blików, refleksów jak to nazywasz "maryjnych" czy "jezuswych" (w które, dla jasności, również nie wierze) od prawd tej czy innej wiary.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
lipalipski napisał/a:
Bierzcie i pijcie z tego wszyscy, jest to bowiem owoc krwi mojej, która za was i za wielu będzie wylana. Czy jakoś tak. To dopiero facet miał shizy. Śmieszne, no nie. Hahahaha
- jak dla mnie jestes blisko pierwszego ostrzezenia...
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Nie zrozumieliśmy się. sołtys, kogo i gdzie nazwałem głupim lub naiwnym. Chodzi tylko o to, że jeden widzi blika, a drugi ducha. Jeden plamę na ścianie, a drugi Jezusa. Jeszcze inny co innego.

I komu to szkodzi? Po prostu ludzie naiwni w wierze potrzebują cudów.

Fafniak, a może od razu sprawy o obrazę wiadomych uczuć? Zanim jednak wyrwiesz cytat z kontekstu, który nadaje mu sens, przeczytaj całą wypowiedź.

A jeśli Ci zależy ostrzegaj albo nawet bana daj. Jakoś to przeżyje.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Lipalipski - dałeś ów tekst jako osobny akapit. Komentarz do tego cytatu sugeruje po prostu, że nie rozumiesz tych słów. I coś takiego wystawia Tobie adekwatne świadectwo.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
lipalipski, - moze przeczytaj jeszcze raz co sam napisales.....bo pleciesz....
 

olgierd  Dołączył: 06 Cze 2007
lipalipski napisał/a:
a może od razu sprawy o obrazę wiadomych uczuć? Zanim jednak wyrwiesz cytat z kontekstu, który nadaje mu sens, przeczytaj całą wypowiedź.

Rzecz w tym, że to forum o Pentaksie. Jak chcesz sobie jeździć to na pl.soc.polityka ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach