ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
[ebelbeb] Chocolate Chip Cookies
1. Chłopiec i kulkowa maszyna
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
fajoskie :-)
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
fajne. Podoba sie;)
 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
2. Nie patrzcie w jego stronę to sobie pójdzie
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
1 chyba jednak lepsze... aczkolwiek 2 też jest dość ciekawe

Pozdrawiam
Buczo
 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
3. Przeterminowany ciut (o równo 9 lat) Fomapan 400 w tercecie z FA35/2 i MZ-5n


4. Jubile czyli nie Trix400 a Superia200 do spółki z Konica Hexar AF

 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dlaczego nikt koledze nie komentuje?

Co ja mogę od siebie powiedzieć, że nie lubię tego rodzaju fotografii, a inni?
 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
kulten, luz. Idzie o jakość, a nie ilość. :-)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
ebelbeb napisał/a:
kulten, luz. Idzie o jakość, a nie ilość. :-)


Wiadomo :mrgreen: .

No ale gdzie te ludzie się podziewają. Czy ten dział wymiera na tym Forum? Chyba nie wszyscy uciekli do Nikona :lol: Sorki za małą złośliwość ale nie mogłem się powstrzymać.
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
kulten napisał/a:
Chyba nie wszyscy uciekli do Nikona


Już niedługo ;p


Trzy ostatnie zdjęcia zupełniie do mnie nie przemawiają. Nie lubie tego rodzaju fotografii, albo po prostu nie rozumiem tych konkretnych zdjęć.

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
ebelbeb, pamietaj, ze wszystkie twoje aparaty maja blokade ostrosci, a manualne mozna najpierw naostrzyc, a potem kadrowac. Trzeba miec nerwy ze stali, zeby w szybkiej sytuacji wymyslic cos innego niz kadr centralny, ale akurat na tych zdjeciach raczej nie bylo tego problemu, a wszystkie pojechales centralnie. Ja tez mam ten problem. 2 pierwsze maja potencjal, ale dwa ostatnie to takie pstryki, ktorych ja sie oduczylem robic dopiero jakis rok temu :-P Trzecie nic nie mowi, moze za 30 lat bedzie mialo jakis walor dokumentalny. Czwarte mozna bylo jeszcze wyczekac - chociaz gdyby udalo Ci sie zlapac dziewczyna w calosci z tym facetem w bialym i jeszce Jubile, to byloby juz bardzo dobrze.

No i gratuluje kolorowego triksa. Gdzies ty go wytrzasnal? :-P
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
hmm... wybieram 4, ale szkoda że ten facet po lewej nie załapał się w całości, miałbyś zdjęcie w sam raz do obecnej pracy domowej z Szerokiego Kadru :-D i jeszcze chyba wolałbym, żeby było w cz-b. wydaje mi się, że w street'cie jeśli kolory nie mają nic ciekawego do powiedzenia to lepiej żeby ich nie było. Ale ja się dopiero uczę i mogę nie mieć racji ;]

na 3 spojrzenie pani z prawej jest intrygujące, chociaż ja bym złapał te panie tak, żeby albo "wchodziły" albo "wychodziły z kadru, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :-)

Pozdrawiam
Buczo
 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
dzerry napisał/a:
No i gratuluje kolorowego triksa. Gdzies ty go wytrzasnal? :-P

Takie czarodziejskie sztuczki - kopiuj-nazwę-nie-tego-katalogu-co-trzeba/wklej-nie-tu-gdzie-trzeba. I gotowe. ;-)

[ Dodano: 2009-01-12, 22:22 ]
dzerry napisał/a:
wszystkie pojechales centralnie

99% mam centralnych kadrów. Popracuję w przyszłości nad jakimś odchyleniem prawo- lub lewicowym.
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
Szczerze powiem, że tylka 1 jest fajna (naprawdę fajna), reszta bardzo kiepska.

Ale street jest chyba trudny, ja jakoś nie mam odwagi. Wiec pewnie na początku każde zdjęcie wydaje się fajne, ale...
Wydaje mi się, że gdyby 2 była zdjęciem ze spotkania rodzinnego, to pewnie wywaliłbyś ją do kosza. 3 po prostu pstryk na ulicy, pewnie chodząc przez godzinę po mieście tego typu zdjęć naprodukowałbyś w dużej ilości. 4 ten sam zarzut.
Street jest trudny ale powinien chyba pokazywać coś ciekawego, przykuwać uwagę, a np. pani dłubiąca w zębach na 4 jest średnio ciekawa.

Sorry za czepialstwo ;-)
 

peterkki  Dołączył: 08 Lip 2008
1 niezły klimacik a i historyjka rzekłbym nawet, nad 2 się zastanawiam, co do 3 i 4 to jak to mawiają Francuzi; "dezinteresmą"
 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
kenzo napisał/a:
pani dłubiąca w zębach na 4 jest średnio ciekawa

:mrgreen:
Jeżeli jeszcze kiedyś pstryknę coś na miarę pierwszego zdjęcia to dam znać. ;-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Chłopiec z kulką :-D
Cytat
3. Przeterminowany ciut (o równo 9 lat) Fomapan 400 w tercecie z FA35/2 i MZ-5n

To ostatnio mój ulubiony team, tyle że zamiast FOMY używam Ilford PAN 400 :-)
 

ebelbeb  Dołączył: 04 Lip 2007
5. Zionący
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Fajne, ale przeszkadza mi trochę góra zdjęcia - przepał i dużo elementów architektonicznych. Może w czarno-białym zdjęciu dałoby się wyeliminować odciąganie uwagi od człowieka na mrozie a może jeszcze ciaśniejsze kadrowanie od góry?
 

wawer1  Dołączył: 20 Kwi 2006
ebelbeb, nie poddawaj się ze streetem, walcz, za jakiś czas pstrykniesz coś na prawdę wartego pokazania (dla tego swojego streetu nie pokazuję:D).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach