bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
kivirovi, jakoś wszyscy sobie dają z tym radę. Oczywiście, pewnie na początku trzeba się tego nauczyć, ale jakoś nikt nie robi z tego takiego halo, jak ty. Ludzie cierpliwie tłumaczą, mimo, że miły to ty mistrzu nie jesteś, a jedyne, na co cię stać, to strzelenie focha i wypięcie pupska. Aż chciało by się rzec - nie podoba się, to narka.... :evil:
 

olgierd  Dołączył: 06 Cze 2007
LOL, zamiast pisać jakie to trudne - poćwicz ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
kivirovi napisał/a:
jak na mily bog moze to znalezc nowy uzytkownik, miedzy "testami kadyszki" a "lekcje jezyka polskiego"?
W dziale nazwanym nie przez przypadek: FAQ - forum otwarte znajdują się wątki organizacyjne. Trudno byłoby szukać bardziej logicznego miejsca, ale jak widać udało Ci się. Zwłaszcza w HP :mrgreen:

Większość rozumie o co chodzi z linkowaniem/linkowaniem-bis/załączaniem.
Załączanie - zabronione, opisane, znane większości

Linkowanie zdjęć - poprzez znaczniki BBcode [img ] oraz [/img ] z zewnętrznych serwerów!!!

Linkowanie-bis [nie wiem jak to nazwać, ale dla mnie to skrajna glupota. Jak można pokazywać zdjęcia do oceny poprzez podanie linka do nich :shock: Chciałoby Ci sie klikać w takie adresy:
http://zdjecie1
http://zdjecie2
http://zdjecie3
:?: Chyba nie!
Wyjątkiem jest całe portfolio.


Podsumowując, wbiję gwóźdź do trumny niemyślących. Szukając słówka FAQ bądź regulamin... Otwierasz forum, pokazuje się ztrona główna, a na niej, tuż pod pięknym Superem kilka magicznych słów. W kolejności cytuję:
Cytat
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Galeria Profil Nie masz wiadomości Wyloguj [ ... ]

Nic prostszego, jak kliknąć w link oznaczony Faq i przeczytać. A tam jasno, czarno na pseudo-białym stoi napisane:

Cytat
Czy mogę dodawać Obrazki?
Jak najbardziej możesz wstawiać obrazki do swoich postów. Jednakże obecnie nie istnieje możliwość przesyłania obrazków bezpośrednio na forum. Musisz więc wstawiać obrazki, które znajdują się na innym, ogólnodostępnym serwerze, np. http://www.moj-serwer.pl/moj-obraz.gif. Nie możesz wstawiać obrazków znajdujących się na twoim komputerze (chyba że jest on publicznie dostępnym serwerem) ani obrazków przechowywanych na stronach wymagających autoryzacji, np. skrzynki pocztowe, strony chronione hasłem itp. Aby wstawić obrazek użyj znacznika BBCode [img] lub odpowiedniego znacznika HTML (jeśli jest to dozwolone).



Pozdrawiam serdecznie z otchłani zawirusowanego pokoju.

[ Dodano: 2007-09-27, 11:37 ]
olgierd napisał/a:
Zapoznałem się z postami w wątku i za diabła nie rozumiem - nie lepiej przyjąć, że tak jest przyjęte, że nie robi się załączników i tyle?
Wiesz olgierd, ja też tak myślałem, ale to chyba zbyt trudne dla zbyt wielu. :shock:

[ Dodano: 2007-09-27, 11:40 ]
bEEf napisał/a:
to strzelenie focha i wypięcie pupska
Niebezpieczny temat zostaje poruszony. Wszelkie zapędy/popędy seksualne w HP :evilsmile:
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
Drodzy panowie, ja to doceniam co mi piszecie cierpliwie. Nie obraze sie na nikogo. Ale czy zastanawialiscie sie kiedys dlaczego tylko dwie panie udzielaja sie na forum? Ja na ulicy widze tyle samo kobiet z aparatami co facetow. pomyslcie o tym zamiast krytykowac mnie personalnie.
 

olgierd  Dołączył: 06 Cze 2007
Nikt Ciebie personalnie nie atakuje.

Rozumiem, że chcesz zasugerować, że phpBB by Przemo jest takie trudne? Czy że atmosfera przepoconych onuc odgania inne panie? ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
kivirovi napisał/a:
Ja na ulicy widze tyle samo kobiet z aparatami co facetow.
Oj, bardzo niebezpieczna generalizacja. Kazde forum i grupa dyskusyjna foto to przede wszystkim onanizm sprzetowy, a w tej czynnosci mezczyzni znacznie przewyzszaja liczebnie kobiety ;-)

dz.
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
Olgierd, o to, to panie zapytaj.

Dzerry, kobiety po prostu bardziej racjonalnie wydaja pieniadze na sprzet, kupuja sprzet do mozliwosci i celow, a nie wymyslaja sobie cele po zakupie aparatu, a potem zasypuje tego typu fora swoimu rolnoplodami.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dawno już straciłem nadzieję, że zrozumiem, o co Tobie chodzi, kivirovi.
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
zorzyk napisał/a:
Dawno już straciłem nadzieję, że zrozumiem, o co Tobie chodzi, kivirovi.


drugi!

Natomiast z socjologicznego punktu widzenia, temat jest swietny. Lubie go czytac :-D
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
dtox napisał/a:
temat jest swietny. Lubie go czytac
....nnnnnoooo! dużo danych technicznych o obsłudze obrazków, na przykład, tu znaleźć można :evilsmile:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
kivirovi napisał/a:
kobiety po prostu bardziej racjonalnie wydaja pieniadze na sprzet, kupuja sprzet do mozliwosci i celow, a nie wymyslaja sobie cele po zakupie aparatu
taaa
-Kochanie, zobacz jakie ładne futro jest na tej wystawie!
-Ależ Skarbie, masz już 3 futra!
-No to co, przecież tylko to jest rude!

:evilsmile:
Aż się boję chwili, gdy wszystkie zwierzaki świata będą łyse. Cóż wtedy będzie interesowało większość pań [?], bo przecież nie ten osioł, który na to pracuje [tak mi się dowcip przypomniał] :-P
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
Spokojnie zorzyk, there are many things we can't know!
spokojnie dtox, szybko sie uczysz, pojmiesz w lot.
Nie wiem, czy ktos mi na tym forum uwierzy, ale "nie istnieje nic oprocz zdjec, wszystko inne jest opinia", jak mowil medrzec z Abdery :roll: . Zeby sobie pocwiczyc, wstawie jeszcze jedno z tamtej serii, polowa lat 80.:



tref, jesli chcialbys wiedziec co ja rozumiem z Twojego postu, to daj go do przeczytania w sklepie gdzie piwo kupujesz, Ci wytlumacza...

bEEf jesli chodzi o narka, to wlazles na moj topik a ja zapomnialem Cie serdecznie przywitac i powiedziec ze milo mi jest. Teraz zawsze jak bedziesz wnerwiony, bedziesz mogl tu zajrzec, zeby byc pewnym, ze Ci nie przejdzie za szybko.

zy, bardzo dziekuje, ze jako jedyny napisales cos o zdjeciach. To daje nadzieje, ze jednak to forum ma cos wspolnego ze zdjeciami.

dwa, ciegle czekam na Twoje kleszcze.
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
to wygląda jak jakaś kocówa na kolonii - dajcie już spokój :-/ ... A co do fot, kurcze popadłem w melancholię - zgubiłem gdzieś swoje stare filmy i nie wiem gdzie. Co prawda ja biegałem z Certo, a nie Smieną ale efekty były podobnie wzruszające. Czy ja to jeszcze kiedyś gdzieś znajdę. Szarość mojego miasta z czasów komuny, ruska baza ogrodzona drutem kolczastym, duże fiaty i syrenki, moi kumple, rodzeństwo, rodzice młodsi o... lepiej nie myśleć. Że już nie wspomnę o ludziach i miejscach, których już nie ma. Kivirovi zmobilizowałeś mnie. Zaczynam przekopywanie wszystkich zakamarków. Muszę znaleźć te filmy!

 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
Tref, czy ja mowilem, ze panie rozsadnie wydaja pieniadze na ubrania? Na SPRZET mowilem, na sprzet! a jak masz problem z kobietami, to daj temu wyraz u dtoxa a nie u mnie on Cie lepiej zrozumie, a jak nie to lopata po lapach dostaniesz.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
kivirovi napisał/a:
Tref, czy ja mowilem, ze panie rozsadnie wydaja pieniadze na ubrania? Na SPRZET mowilem, na sprzet! a jak masz problem z kobietami, to daj temu wyraz u dtoxa a nie u mnie on Cie lepiej zrozumie, a jak nie to lopata po lapach dostaniesz.
:shock: :shock: :shock: :shock: Już znikam, bo się boję.

[ Dodano: 2007-09-27, 15:16 ]
Dzerry miał rację, plamy na słońcu...
 

dwakleszcze  Dołączył: 17 Lis 2006
Dzieciaki okupujące roztrząsarkę do siana moim faworytem (przypomina mi sie moje własne dzieciństwo). Pozostałe już nie działają tak mocno ale urok mają. Papuga odpada zdecydowanie.
 

kivirovi  Dołączył: 25 Kwi 2006
dziekuje dwakleszcze.
Ciekawostka. Wlasnie przejrzalem wszystkie tematy w dziale do oceny pod wzgledem plci autora. Na pierwszej stronie oczywiscie zadnej kobiety nie ma. Moze to tlumaczy ogolnie niski poziom zdjec...

tref, ty sie nie boj, lopata to specjalnosc dtoxa, ja operuje roztrzasarka do siana :mrgreen:

cypis, daj znac jak znajdziesz :-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
kivirovi napisał/a:
Moze to tlumaczy ogolnie niski poziom zdjec...
Rozumiem, ze ty ze swoimi wpisujesz sie w ten trend? Zamierzasz swoje zdjecia pokazywac chronologicznie?

dz.
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
kivirovi trudno: sam robie gruchę z ręcznika i idę ci przywalić, bo jesteś niemożliwie uparty. Wrzucasz foty ze smieny i wszczynasz dyskusję o wszystkim, tylko nie o nich. Weź sobie załóż wątek: "Moje wonty do forum", albo "Refleksje na temat funkcjonowania forum użytkowników systemu pentaksa, ze szczególnym uwzględnieniem krytyki poczynań photographików (którzy mają lustrzanki cyfrowe, a nie powinni ich mieć) oraz korelacji jakości zdjęć ze strukturą społeczną i płciową uczestników plus uwag kilka na tematy pokrewne". I nie rób już młynu :-?
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Sądząc po poście z wątku obok http://www.pentax.org.pl/...=126152#126152, kolega kivirovi odczuwa wyraźny brak kobiety :mrgreen: .
To rzeczywiście może przy dłuższej takiej dolegliwości powodować upierdliwość.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach