macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
grohu, wydaje mi się że kazdy przesyła tylko jedno zdjęcie.

perl, pierwsze dwa posty tego teamtu :-P
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
grohu napisał/a:
czy ilość zdjęc ograniczona??
do jednej kategorii??


Jeśli ktoś uczestniczył w obu tegorocznych zlotach, tzn. IVPPD i SPD może przesłać dwa zdjęcia - jedno na PPD i drugie na SPD.

Jeśli ktoś był tylko na jednym ze zlotów może przysłać tylko jedno zdjęcia w kategorii zależnej od tego, na którym był zlocie, tzn. jeśli był na PPD to może przesłać tylko jedno zdjęcie w tylko jednej kategorii PPD, jeśli był na SPD może przesłać tylko jedno zdjęcie w tylko jednej kategorii SPD.

Jeśli ktoś nie był na żadnym tegorocznym zlocie może przesłać tylko jedno zdjęcie w kategorii 3 - dla pozostałych uczestników.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Czyli co, do 24tej mam czas czy do 11go? Do północy powinienem się wyrobić, myślę o tym konkursie od tygodnia, ba, nawet już jakieś posunięcie zrobiłem w kierunku "publikacji" foty :-) No to biorę się do końcowej fazy obrabiania pliku.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
Czyli co, do 24tej mam czas czy do 11go?

masz [apsik] czas [kaszl] do [apsik-kaszl] 11go 8-)
Noo Trefuniuńciu - liczę na Ciebie :mrgreen: :-B
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
sołtys, sprawdz poczte i powiedz czy juz dobrze... ;]
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
No to ja się nie spieszę, tylko jeszcze popieszczę to i owo :-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
perl, jaknajbardziej ewryting is okej :mrgreen: :-B
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
no to super :mrgreen: :-B ufff
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
Kurcze zapomniałem o konkursie :) no całe szczęście że do 11 list jeszcze czas :D
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
No kochani - chciałem ino przypomnieć o konkursie - tym razem już przedłużania nie będzie ;-) 11listopada do godziny 23:59 ostatecznym terminem jest 8-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
sołtys, poczekamy do jutra, może się jednak jeszcze ten termin przesunie o tydzień, czy dwa :-P
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
No kochani - chciałem ino przypomnieć o konkursie - tym razem już przedłużania nie będzie ;-) 11listopada do godziny 23:59 ostatecznym terminem jest 8-)


no mamy taką nadzieję :)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
No i gdzie te zdjęcia?
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
matb napisał/a:
No i gdzie te zdjęcia?

Są odpowiednie wątki.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Przechodzimy do kolejnego etapu konkursu czyli zdjęć podziwiania i na nie głosowania.

Zdjęcia wraz z ankietami umieściłem w trzech wątkach stosownie do konkursowych kategorii:
Kategoria 1: dla uczestników IV Polish Pentax Day 2007
Kategoria 2: dla uczestników I Summer Pentax Day 2007
Kategoria 3: dla pozostałych forumowiczów


Gdyby ktoś z uczestników konkursu miał jakieś uwagi odnośnie wyświetlania jego pracy proszę o kontakt na priv.
Wszystkie przysłane prace spełniły warunki konkursu tak więc wszystkie zostały do niego dopuszczone (aczkolwiek gwoli wyjaśnienia nie sprawdzałem czy wszystkie są w sRGB - jako organizator roszczę sobie do tego prawo a i tak spełnienie lub niespełnienie tego podpunktu nie może mieć znaczącego wpływu na przebieg konkursu .. krótko mówiąc zerżnołem żywcem wymagania techniczne z porzedniej edycji konkursu :-P )
Zdjęcia umieszczono w kolejności ich na konkurs przysyłania.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ekhm... czy głosowanie już się zakończyło? :shock:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
matb napisał/a:
Ekhm... czy głosowanie już się zakończyło?

co masz na mysli?
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
sołtys, ostatnie zdjęcie w Kategorii 1 jest z SPD.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
sołtys, przed chwilą nie było u mnie opcji głosowania, ale za to wyniki pokazało ;-)
A może by tak ukryć wyniki aż do rozstrzygnięcia, znaczy nie pokazywać po oddaniu głosu?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
matb, no to być może coś z forumem się pierniczy, bo zaznaczałem opcje ukrycia wyników :shock: .. ale sprawdze jeszcze - dzięki za uwagę ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach