Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
PS 3 - kupic nie kupic.....?
nie chodzi o to ze mam nadmiar aksy ale zaczyna mi pwoli brakowac mozliwosci ktore daja nowsze wersje szopa.....
zastanawiam sie nad tym na ile te nowe opcje wyostrzania i korekcji szkiel....oraz rozmycia itp....
kupno upgrade-u z CS to ok 950zl.....
czy sa jeszce jakies dodatki ktore przemaiaja ZA CS3?

rozumiem ze moge kupic upgrade? Bo mialem PS 5.5 + upgrade do CS.... to chyab moge teraz dokupic upgrade CS3 ?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Z opisu wynika, że ACR 4.2 (?) to prawie jak Lightroom. A nawet jeden twierdzi, że daje lepszy efekt niz końcowy, niż LR:

http://www.fotografuj.pl/...fotografa/id/70

Czy może być upgrade do upgradu? Moim zdaniem tak, ale lepiej zadzwoń do jakieś rzetelnego sklepu (może cortland, wimal).
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
A nawet jeden twierdzi, że daje lepszy efekt niz końcowy, niż LR:
- hmmm wiesz to sa te same moduly o ile wiem....wiec troche to ....dziwne stwierdzenie....
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Cytat
czy sa jeszce jakies dodatki ktore przemaiaja ZA CS3?

Smart Filters ? Czyli filtry na warstwach-maskach (tak jak do tej pory krzywe i poziomy mogły być) - pytanie tylko na ile to szybko działa...
 

kahajoe  Dołączył: 27 Mar 2007
Re: PS 3 - kupic nie kupic.....?
czy sa jeszce jakies dodatki ktore przemaiaja ZA CS3?

Photomerge jest teraz naprawdę rzetelnie zrobiony , inteligentnie łączy fotki , nie widać łączeń w porównaniu z nim poprzednie wersje to porażka !... ACR 4.2 ma dodane kilka istotnych suwaczków :mrgreen: ... jeżeli 950 PLN to ja bym się nie zastanawiał :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach