Redspider  Dołączył: 17 Kwi 2007
Pożar opóźni produkcję Pentaxa
Nie wiem czy to było gdzieś, nie zuważyłem. Jak by co proszę usunąć.

http://nt.interia.pl/foto...-bedzie,1000083
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Nokia miała gorzej. Musiała wymienić 46 milionów akumulatorków Matsuhity.
Pentax jedynie przekłada premierę nowego lustra z listopada na luty 2008.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Na luty przewidziany jest pożar producenta kartonów do opakowań. By jednak nie przesuwać po raz kolejny premiery, prawdopodobnie nowe Pentaksy mają być sprzedawane w wersji OEM.
 
Redspider  Dołączył: 17 Kwi 2007
 
Michu napisał/a:
Na luty przewidziany jest pożar producenta kartonów do opakowań. By jednak nie przesuwać po raz kolejny premiery, prawdopodobnie nowe Pentaksy mają być sprzedawane w wersji OEM.


Hmmmm. Jak byłem swego czasu w ZSSR ( tak, tak był taki kraj ) to mięso pakowali w gazetę ( widziałem osobiście ). Może to też jest jakieś wyjście ?? :lol:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Redspider napisał/a:
Jak byłem swego czasu w ZSSR ( tak, tak był taki kraj ) to mięso pakowali w gazetę

Żeby to zobaczyć to nie trzeba było wyjeżdżać, wystarczy cofnąć się ze 30 lat.
 
Redspider  Dołączył: 17 Kwi 2007
plwk napisał/a:
Redspider napisał/a:
Jak byłem swego czasu w ZSSR ( tak, tak był taki kraj ) to mięso pakowali w gazetę

Żeby to zobaczyć to nie trzeba było wyjeżdżać, wystarczy cofnąć się ze 30 lat.


Śmiem twierdzić, że jednak różnica była. I to spora. Możemy rozpatrywać po różnym kątem różnice. Jedne rzeczy podabały mi się tam iine nie, ale na pewno nie było tak jak w Polsce. Cóż takie czasy, taką historię mamy. Jak mawiała moja Babcia : największe przekleństwo to żyć w ciekawych czasach.

P.S. nie doczytałem, że chodzi o gazetę :D . Tak oczywiście takie historie to i u nas były.
 

Radzik  Dołączył: 24 Lip 2006
Ale jaki to model Pentaxa miał by być? Kompakt czy lustrzanka? Dopiero co kadycha przeszła z paluszków na akumulator, a juz by go zmieniali? Chyba raczej o jakimś kompakcie jest mowa
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Radzik napisał/a:
Dopiero co kadycha przeszła z paluszków na akumulator, a juz by go zmieniali
- wiesz....jezeli masz zasilic cos wiekszego i na dluzej ma wystarczyc zasilania..... :evilsmile:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Tam jest mowa o jakiej rewolucyjnej technologi, możliwe że wymiary będzie miał te same i będą pasować oba.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach