mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
guerilla napisał/a:
5. Małe jest piękne:

Szukam modela ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
guerilla napisał/a:
5. Małe jest piękne:

Szukam modela

złośnica :evilsmile: :-P :lol:
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
guerilla napisał/a:
no camere obscure 6x7 cala już skreślam od razu. ale minimalistycznie jakąś formę tego,czemu nie.

Jakby kogoś zainteresowała "pinhole camera": http://www.widelec.org/pinhole_camera,id,950.html
Są nawet zdjęcia poglądowe jak wykonać cos takiego z pudełka zapałek :-)
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
guerilla, fajnie, tylko czy to program na ten semestr, czy na najbliższe zajęcia :-D

Jak dla forum, to myślę, że termin do końca roku może być realny. Co o tym myślicie?

No i oczywiście każdy wykonuje tylko ten punkt, który chce? Może ewentualnie jakiś uścisk dłoni ...(kogo?) dla tej osoby. która zrealizuje wszystkie punkty. (?)

No i owszem, jakieś koło pedagogiczne by się przydało...
 

Pszczoła  Dołączył: 07 Wrz 2007
mumonzan, żeby tylko do końca roku ;)

A może po prostu zrobimy taką zabawę/konkurs, że co określony czas forumowicze otrzymują jedno zadanie fotograficzne. Coś na podobę TKT, ale bardziej sprecyzowane.
Tzn. mamy sfotografować coś prozaicznego w niebanalny sposób. Latarnia uliczna, przejście dla pieszych, komin, no cokolwiek. Opowiadał mi pewien fotografik, jak kiedyś wykładowca wziął jego grupę na pole gdzie było drzewo i mieli ciekawie je przedstawić. Coś takiego czyni zapewne bardziej kreatywnym :-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Pszczoła napisał/a:
mumonzan, żeby tylko do końca roku ;)

A może po prostu zrobimy taką zabawę/konkurs, że co określony czas forumowicze otrzymują jedno zadanie fotograficzne. Coś na podobę TKT, ale bardziej sprecyzowane.
Tzn. mamy sfotografować coś prozaicznego w niebanalny sposób. Latarnia uliczna, przejście dla pieszych, komin, no cokolwiek. Opowiadał mi pewien fotografik, jak kiedyś wykładowca wziął jego grupę na pole gdzie było drzewo i mieli ciekawie je przedstawić. Coś takiego czyni zapewne bardziej kreatywnym :-)




no to dokładnie masz to w tych zadaniach :-)

to są zad. do końca semestru, czyli do połowy lutego dokładnie.

trzeba więc wybrać ciało pedagogiczne, kto się zgłasza ?

powiedzmy że 4 osoby . może być?
które zrecenzują dokonania uczestników w sposób najlepszy na jaki ich stać..

ja proponuję siebie, bo lubię oceniać zdjęcia :)
a do tego :
Dzerry
Alkos

i jeszcze jedna osoba.. może Tref ?
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Ja mogę, jeśli chcecie zgłosić się na ciało pedagogiczne.
 

Pszczoła  Dołączył: 07 Wrz 2007
guerilla napisał/a:
no to dokładnie masz to w tych zadaniach
No ok, tylko niech to będzie zrobione w sposób uporządkowany. Tzn. jaki temat na jaki termin :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
guerilla napisał/a:
trzeba więc wybrać ciało pedagogiczne
guerilla napisał/a:
i jeszcze jedna osoba.. może Tref ?
Z chęcią się zgłoszę :-D Ale pozwolicie czasem jakiś temat zrealizować, no nie? Jeśli czas pozwoli to chętnie poćwiczę. A oceniać, ponieważ ostatnio nic mojego mi się nie podoba, z chęcią będę innych. Konstruktywnie.

Ustalmy jeszcze czy zadania realizujemy dowolnie do lutego i wówczas na raz oceniamy, czy też np. co 3 tyg. zadania oddawać należy?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
guerilla napisał/a:
powiedzmy że 4 osoby . może być?
które zrecenzują dokonania uczestników w sposób najlepszy na jaki ich stać..

ja proponuję siebie, bo lubię oceniać zdjęcia :)
a do tego :
Dzerry
Alkos


Bardzo mi milo, ale ja sie nie czuje na silach. Zbyt malo mam doswiadczenia i zbyt duze klapki na oczach - w zasadzie tylko jeden rodzaj fotografii mi sie podoba ;-)

dz.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Zbyt malo mam doswiadczenia i zbyt duze klapki na oczach - w zasadzie tylko jeden rodzaj fotografii mi sie podoba


Ja to samo ;-)
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
ja bardzo chętnie będę ciałem pedagogicznym, jeśli tylko nie będize bardziej wyborowych jednostek na to miejsce ;P

Doświadczeniem za dużym nie dysponuje - byłem jurorem w dwóch konkursach w Młodzieżowym domu kultury w moim miasteczku. Czas w weekend na takie coś zawsze znadję. Zależy jeszcze na czym miałoby to polegać :)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dzerry, alkos, Wasze zdanie o Waszej wiedzy i siłach nie jest brane pod uwagę :-P Jak się popatrzy na Wasze foty, to widać nie tylko przekaz, ale też można szukać w nich tak podstawowych rzeczy jak kompozycja itp. Zatem wiecie chyba, co się podoba, a co nie, co jest poprawne, a co można kadrować inaczej. Na tym myślę ma polegać ta zabawa, ważne, żeby opinie wyrażały osoby, które czują takie własnie aspekty fotografii* [a temat w sumie rzecz poboczna] :-P



* jeśli chodzi o mnie, to mogę być wyjątkiem potwierdzającym regułę, znaczy czującym średnio :evilsmile:
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
Cytat
A może po prostu zrobimy taką zabawę/konkurs, że co określony czas forumowicze otrzymują jedno zadanie fotograficzne


kiedy zaczynamy? 8-)
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
tez jestem zainteresowany . jako uczestnik rzecz jasna.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
guerilla, to jak z tyli ramami czasowymi i regulaminem ? trzeba by zacząc coś robić, bo tak temat umrze w zarodku. pomóc w czymś?
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
pomysł dobry tylko trzeba ustalić zasady i podać temat. Proponuję brak ograniczeń co do obróbki w PS. I może jeszcze każdy uczestnik raz w miesiącu wpłaca 5 zł a zwycięzca zgarnia całą pulę.
 

wiktor33  Dołączył: 19 Kwi 2006
Znakomity sposób na jesienną nudę! Nie ma co kombinować, tylko wziąć się za robote. Do kiedy, do końca semetru?
Profesorowie też mogą się sprawdzić!
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dobra a więc jedziemy, skoro jest zainteresowanie!

1 stycznia (1.5 miesiąca starczy aż nadto ,sporo wolnego czasu w związku ze świętami też pomoże)

5. Małe jest piękne

3. Fotografia kolorowa

8. Vanitas. Marność.

4. Smutek opuszczonych miejsc

6.Przedmiot codziennego użytku

1 marca

1. Portfolio

7. Przestrzeń pomiędzy.

9.Labirynt


Myślę ,że dwa takie terminy będą w sam raz, pi razy drzwi pokrywają się też z tymi szkolnymi :))

UWAGA!!! ZABAWA Z NAGRODAMI NIESPODZIANKAMI (oczywiście fotograficznymi, i to nawet fajnymi w sumie (ja funduje) ) oprócz niespodzianek - dla tych którzy zrobią wszystkie zadania a nie mają skanera- skanowanie 5 rolek gratis)
kto jest diehardem i potrafi mieć odrobinę dyscypliny-musi podołać. kto nie da rady mówiąc że praca żona dzieci czy inne problemy - ... :)

czas-start!
jakieś uwagi?

ps. ciało pedagogiczne nie chce się ukonstytuować, jeszcze do tego tematu wrócimy>

[ Dodano: 2007-11-19, 12:48 ]
doczytałem.
a więc niniejszym ciało pedagogiczne skladać się będzie z :

Tref
Alkos
Dzerry
guerilla


sprzeciwy nie będą przyjmowane, w związku z społecznym charakterem wykonywanej funkcji.
(chce się być adminem ? chce. to musi się być teraz profesorem wzglednie magistrem:)) )
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Tabelka do wpisywania komentarzy do prac już się szykuje :evilsmile:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach