jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
[jaad75] Parę zdjęć
Wrzucam parę fotek z wczorajszego wieczoru. Jak wiadomo, te święta wygladają ciut inaczej w Stanach...

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
7 - bardzo fajna :)))))))))
a tego z 2 to na jakas sesje bym wzial foto...
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
jaad75 napisał/a:
Jak wiadomo, te święta wygladają ciut inaczej

Jak wiadomo, to nie święto, a bezmyślne naśladownictwo antychrześcijańskich sekt podchwycone przez amerykanski biznes i jednakowoż powielany przez europejskie media, wszczepiane na bezmyślny, podatny grunt tkzw wywzolonych społeczeństw :-(
Fotki może i kolorowe, ale przesłanie ich zawartości paskudne.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
rychu napisał/a:
Jak wiadomo, to nie święto

Dla nich jest świętem, zabawą, nam nie musi się to podobać ale żeby zaraz
rychu napisał/a:
antychrześcijańskich sekt podchwycone przez amerykanski biznes

to chyba jednak przesada.
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
rychu napisał/a:
Jak wiadomo, to nie święto, a bezmyślne naśladownictwo antychrześcijańskich sekt podchwycone przez amerykanski biznes i jednakowoż powielany przez europejskie media, wszczepiane na bezmyślny, podatny grunt tkzw wywzolonych społeczeństw :-(
Fotki może i kolorowe, ale przesłanie ich zawartości paskudne.

Święto, które jest starsze niż chrześcijaństwo ma być wg Ciebie antychrześcijańskie? Nie przesadzasz czasem? Poza tym, nie widze nic paskudnego w dobrej zabawie, nawet, jeżeli niekoniecznie miałbym ochotę bawić się w ten sposób...
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
rychu napisał/a:
i jednakowoż powielany przez europejskie media

Na czele ktorych stoja, zydzi, masoni, i ci no... jak im tam?... i cyklisci!!! :mrgreen:

Przepraszam, ale nie moglem sie powstrzymac ;-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Chciałbym kiedyś wziąć udział w amerykańskim Halloween. Podoba mi się taka impreza :-D
rychu, oddychaj głęboko - to że Tobie się to nie podoba nie oznacza że jest z gruntu złe. Szanuję Twój pogląd ale mam odmienne zdanie. Proszę nigdy, ale to nigdy nie dyskryminuj dobrej zabawy. :evilsmile:
 

sunshine  Dołączył: 25 Paź 2007
Gostek z drugiego zdjecia jest THE BEST!

Yuppi z siekierą, czemu ja na to nie wpadłem :-x
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
awakqwq napisał/a:
Chciałbym kiedyś wziąć udział w amerykańskim Halloween.

A mi się marzą Dziady...
To dopiero jest pogański hardcore - w dodatku nasz własny :-)
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Znalazłem jeszcze kilka:

8.


9.


10.


11.


12.


13.
 

HolisOne  Dołączył: 31 Maj 2007
Chrześcijaństwo nie wzięło się znikąd i przejęło trochę rzeczy z pogaństwa (czy ogólnie z wcześniejszych religii)

Jaad75 - zakładałeś jakiś dyfuzor na lampę?. Ładnie rozłożony błysk, no i drugi plan też świetnie naświetlony. Bo rozumiem że fotki robione sprzętem spod kreski?
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Gość z nr 2 jest rewelacyjny. Chociaż sam kadr możnaby trochę w lewo przesunąć. Te wampirzyce nr 6 i 9 też fajnie wyszły.
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
predator na halloween :-)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
mygosia napisał/a:
Dziady...
To dopiero jest pogański hardcore - w dodatku nasz własny :-)
a to z nich dziady, zerżnęli od nas i wersji light'owej zaszczepili u siebie
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
na 13. za diabłem to chłopak czy dziewczyna?
 

sunshine  Dołączył: 25 Paź 2007
Babeczka :-D
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
mają fantazje....zdjęcia bardzo mi się podobają, jedynia bym poprawiła kilka kadrów, poza tym bomba:)
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Dzięki wszystkim za komentarze.
Co do lampy, to cały czas miałem założonego Omnibounce'a, a jeśli chodzi o szkło - wszystkie były robione 31 Ltd. Pozostałe informacje w exifie.
Nie jestem zadowolony z naświetlenia tła, żałuję, że jednak nie zdecydowałem sie na iso800 przy tych czasach... Generalnie, wszystko było robione na błysku na drugą kurtynę z korekcją na lampie -0.5 EV...
Co do kadrów, to największym problemem było unikanie ludzkich głów, co chwilę wchodzących w kadr - miałem fatalne miejsce, ale tłum był tak duży, że za cholerę nie mogłem się wycofać i poszukać czegoś lepszego. Dużo fajnych kadrów przepadło przez niemożliwą do wykadrowania głowę na pierwszym planie...

[ Dodano: 2008-01-08, 14:51 ]
Odświeżę trochę wątek.
Ostatnio bawię się lampami błyskowymi poza aparatem, więc chciałbym zapytać o opinie na temat wyników tej zabawy. Szybko zaimprowizowana "sesja" i trochę kiczu, ale od czegoś trzeba zacząć... :-P

14.


15.


16.


17.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jaad75, - jezeli mam byc szczery to wywal je czym predzej.....
co do zabawy swiatlem - ok. cos tam sie dzieje , ale do takiej sesji nie mozesz brac osoby nieprzygotowanej (make-up / fryzjer) i zapomnij o tym co zrobiles na focie 17 :evil:
 

Szpileczka  Dołączyła: 03 Sty 2008
Jako postronny obserwator, tu bardziej esteta przyzwyczajony do robali zgodzę się z Fafniakiem

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach