Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
też takie bedę chciał ogarnąć :-)
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Moje i Zuzanny poszły w świat. Oczekujcie niecierpliwie. Otwórzcie w Wigilię, najlepiej z transmisją z unboxingu.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Moje też poszły. Kierunek: północ :mrgreen:
Opakowania zastępcze - przypomniało mi się, że mam pancerne ramki z demobilu, nie zawahałem się ich użyć.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
zoo_mie, jest super! I to dwie foty, a ja wysłałem tylko jedną :-/
Dziękuję bardzo, także za opis :-) Odbicie trafi na ścianę w pracy, obok odbicia, które dostałem od przyjaciela. A sawanna (hehe)- to się zobaczy, bo nie wiadomo czy mi jej syn nie zaanektuje.
Opis do foty ode mnie wyślę w PW.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
eh - nie ogarnąłem wiec odemnie zdjęcia dostaniecie po świętach . ale postaram się aby przed nowym rokiem były
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
poczekamy
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Do mnie też przyszły już odbitki :)
Sam oczywiście nie dałem rady :lol: Będzie wysyłka też po świętach ;)
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Oj Gdańszczanie....
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Odręczna notatka z krótką informacją dotyczącą zdjęcia, to świetny dodatek. Przy najbliższej okazji chyba też taką dołączę. Będzie dobra motywacja, by poprawić charakter pisma.
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
szpajchel napisał/a:
Odręczna notatka z krótką informacją dotyczącą zdjęcia, to świetny dodatek. Przy najbliższej okazji chyba też taką dołączę. Będzie dobra motywacja, by poprawić charakter pisma.


Zaręczam, to tak nie działa :-)

Koralik, Rivelv przepraszam. Ładniej nie umiem pisać odręcznie i nigdy nie umiałem.
 
zoo_mie  Dołączyła: 22 Sty 2021
szpajchel napisał/a:
zoo_mie, jest super! I to dwie foty, a ja wysłałem tylko jedną :-/
Dziękuję bardzo, także za opis :-) Odbicie trafi na ścianę w pracy, obok odbicia, które dostałem od przyjaciela. A sawanna (hehe)- to się zobaczy, bo nie wiadomo czy mi jej syn nie zaanektuje.
Opis do foty ode mnie wyślę w PW.


Dziękuję:))
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Ładne pisanie to tylko kwestia wyćwiczenia ;) Dobry papier, pióro i cienka stalówka - wszystko widać bez najmniejszej litości...
Jak się bardzo przyłożę, to nawet coś wychodzi. Z drugiej strony podobno inteligentni ludzie piszą brzydko, bo nie nadążają z pisaniem za myśleniem więc tej wersji się kurczowo trzymam :lol:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Dobra w końcu udało się dostać do paczkomatu - pewnie zainteresowani już zauważyli :-)
za to jak wracałem - to ogarnęły mnie wątpliwości - nie miałem nic ciekawego ostatnimi czasy i musiałem się posiłkować lekką szufladą. (tak lekko z przed roku)
ale stwierdziłem, że lepsza taka "sawanna" niż jakieś wypociny nowe :-)
a niestety nie jestem zbyt wylewny wiec niech obrazy mówią za siebie

mam nadzieje ze się spodobają :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach