perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Łańcuszki...
a może nie tyle najmądrzejszy, co po prostu "w dobrej wierze".

o ile 99% łańcuszków ma jedynie zająć czas, zwiększyć ruch w sieci i co tam jeszcze złego, a nic dobrego, to ten mnie zaskoczył.

otóż sam łańcuszek brzmi następująco:
Cytat
Hey na włoskiej stronie prestiżowej gazety La Gazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Włosi boją się najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miała 0,9 % i była na końcu teraz ma ponad 11% i jest 4. Głosujcie na Polskę, niech się Włosi zdziwią. http://www.gazzetta.it/ap...etta/d_1504.jsp Prześlij dalej


Wiarygodność? Sprawdzcie sami ;]
"La Gazzetta Dello Sport" - kto się interesuje choć troszkę sportem chyba zna ten tytuł ;]

Więc zapraszam do głosowania : )))))
http://www.gazzetta.it/ap...etta/d_1504.jsp
Wczoraj wieczorem było 46%, dzisiaj rano było 70,2% :D a teraz mamy 90.9% :D

Kocham ten naród : ))))

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ale co dadzą takie wyniki? Głosować mieli Włosi, a głosowali Polacy.
Polacy klikali na drużynę Polski. I jest 91%.
I co z tego wynika?
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
zorzyk napisał/a:
I co z tego wynika?
że Polak się wszędzie wtryni
 
kubus  Dołączył: 09 Kwi 2007
Zagłosowałem i jest 91,6% :mrgreen:
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
zorzyk, przecież Polacy najlepiej wiedzą, kogo boją się Włosi. ;-)

Na miejscu gazety skasowałbym głosy nadane z komputerów o IP spoza Włoch. I Polsce zostałby wielkie 0%.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
I co z tego wynika?
z tego wynika, że Polacy to naród skłócony, ale kiedy jest sprawa wyższej rangi, sprawa 'narodowa', to mamy pospolite ruszenie.

I na takim śmiesznym przykładzie można to pokazać. :lol:


Ilość głosowań:

Cytat
Numero votanti: 412315


Jeśli pomnożyć to przez 91.9% które ma teraz Polonia, to mamy 378917 polskie głosy :D

 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
perl napisał/a:
z tego wynika, że Polacy to naród skłócony, ale kiedy jest sprawa wyższej rangi, sprawa narodowa, to mamy pospolite ruszenie.

Nie, z tego wynika, że ludzie z polskim paszportem biorący udział w tej ankiecie, to zakompleksieni nacjonaliści nie posiadający umiejętności czytania ze zrozumieniem.
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
poza pierwsza pozycja kolejnosc sie zgadza
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ło matko! To tylko głupia internetowa ankieta, chłopaki, proponuje wrzucić na luz.

dzerry
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Google prawde powie ;-) Jednak...
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
zy, ale Twój pojedynek był ustawiony :mrgreen:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
lipalipski napisał/a:
Nie, z tego wynika, że ludzie z polskim paszportem biorący udział w tej ankiecie, to zakompleksieni nacjonaliści nie posiadający umiejętności czytania ze zrozumieniem.

:shock: :shock: :shock:
A nie pomyslales, ze to moze byc zart, zarowno ze strony polakow jak i wlochow, bioracych udzial w ankiecie?

[ Dodano: 2007-11-20, 22:56 ]
zy napisał/a:
chyba ze nie

Hmm...

http://www.googlefight.co...and&word2=Italy

;-)

 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
dan napisał/a:
A nie pomyslales, ze to moze byc zart, zarowno ze strony polakow jak i wlochow, bioracych udzial w ankiecie?


Znam wielu kibiców i zazwyczaj wszystko co związane z "ich" drużyną traktują śmiertelnie poważnie.

Ale to może ja straciłem poczucie humoru, może mam dziś zły dzień, a może uznałbym, że piłka nożna to opium dla mas i należy zabronić.

[ Dodano: 2007-11-20, 23:23 ]
Co oczywiście nie zmienia mojej oceny znakomitej części, jeśli nie większości, obywateli tego kraju.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
dan napisał/a:
perl napisał/a:

Nie, z tego wynika, że ludzie z polskim paszportem biorący udział w tej ankiecie, to zakompleksieni nacjonaliści nie posiadający umiejętności czytania ze zrozumieniem.


:shock: :shock: :shock:
A nie pomyslales, ze to moze byc zart, zarowno ze strony polakow jak i wlochow, bioracych udzial w ankiecie?
dan, to nie ja napisałem

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
lipalipski napisał/a:
Znam wielu kibiców i zazwyczaj wszystko co związane z "ich" drużyną traktują śmiertelnie poważnie.

W tej ankiecie mogli brac udzial nie tylko kibice. Sam bym zaglosowal, gdyby jej nie zamkneli ;-)
 
struna  Dołączył: 22 Mar 2007
a ja nie wiem o co wam chodzi

sam kliknąłem na polskę i może tego nie uważam za zbyt wysublimowany żart, co nie zmienia faktu że śmiesznie coś takiego sie czyta

idę o piwo że jutro nie tylko w jakieś polskiej, ale i włoskiej gazecie będzie wzmianka o tej ankiecie :)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dan napisał/a:
skrypt, juz zmieniam

To daj od razu taki, co nie gwiazdkuje "abstrachu.jąc" ;-)
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
czego by nie mówić - cieszy taka mobilizacja

[ Dodano: 2007-11-20, 23:31 ]
dan napisał/a:
Sam bym zaglosowal, gdyby jej nie zamkneli
chyba jeszcze można... spróbuj z tego linka:

http://www.gazzetta.it/ap...etta/d_1504.jsp
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
czego by nie mówić - cieszy taka mobilizacja
No ja wolałbym raczej mobilizację np w sprawie Euro 2012, albo coś w tym guście.

A tak naprawdę, to ucieszyło by mnie najbardziej zmobilizowanie paru miliardów moich szarych komórek do pracy nad softem. Bo, kurna, siedzię i nic.


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach